De gidi gebelik testi de...

ya şu kız ve erkek olayını kim planlamışdı kimin içine dogmuşdu unuttum ama hakketten sanki içine doğan hisle benim içime doğan his aynı inş doğru çıkar bu hisler tez zamanda

Yaaa nazcım ben anlamadım yazdıklarınıııı..bişeymi kaçırdım acep fisfisfis

bu arada kuzenimin hamiş haberini aldım çok sevindim..........
kendim hamile olsam bu kadar sevinirdim......yılda 2 defa adet ya olur ya olamazdı......tedavide olmuyodu ama 2 aylıkmış benden sonra evlenmişti-1 sene sonra-ve yaşı 36.yani rabbim yetrki ol desin.....
zamanı gelince hepimizin olucak

ya şu kız ve erkek olayını kim planlamışdı kimin içine dogmuşdu unuttum ama hakketten sanki içine doğan hisle benim içime doğan his aynı inş doğru çıkar bu hisler tez zamanda

kız bendim o içine doğan....
kazadan sonra 3. gözüm açıldıdelikafadulden

gerçekten de canım rabbim ol demiş...2 ayda bir adet olmak,hele ki yaş 36

kız bendim o içine doğan....
kazadan sonra 3. gözüm açıldıdelikafadulden

aaa senmiydin canım inş tatlım içindeki his dogrudur ve hamiş olurum bu ay ayy şimdi umutlandım baya bii ama benim gaz sorunum geçdi yani buna üzüldüm( yani belki diyodum hamilelik habercisidir ama değilmiş sanırım neyse üzülmek yok yola devam

hangi topik ki gujum o topik

vallaha canım yanlış hatırlamıyosam bekar bi kız hamilalik şüphesi yaşıyodu fikir istiyodu bizim kızda verdi veriştirdi bekarsan ne diya bu haltları yiyosun diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
biz burda olması için ağlarken senin bize danıştığın şeye bakkötükedihüso
bu fikrinden dolayı çok eleştirildi arkasında olanda vardı ama ağır konuşunca olmadı galiba

Valla süpermiş tebrik ediyorum kuzenini allah inşallah bebişini kucağına almasını nasip etsin..böyle örnekler olunca insan daha bi umutlu oluyo ne güsell..allahın büyüklüğü işte..inşallah en kısa zamanda bizlerinde dualarını kabul eder allahım..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…