De gidi gebelik testi de...

Nazcımm dularımız inşallah kabul eder tatlımm..inanın bende namaz kıldıktan sonra hepimiz için dua ediyorum..:Saruboceq:

Kızlar canlarım selamlar..yadıklarınızı okudum önce bi..sonrada burdayım..

Derin cim dünürüm adet tarhlerimiz aynı şekerim benimde 13 ekim kaydirigubbakcemile2

oy oy desene dünürüm senin oğlan benim kız tam tamına yaşıt olacaklar kaydirigubbakcemile2

oy oy desene dünürüm senin oğlan benim kız tam tamına yaşıt olacaklar kaydirigubbakcemile2

Vallahi bu kadar olur ayol bi de gerçekten bi tuttursak bu ay hakkaten tam anlamıyla yaşıt olcaklar..
Bu arada biz çalışmalarımıza bşladık boş geçtiğimiz gün yok :kedi:

Vallahi bu kadar olur ayol bi de gerçekten bi tuttursak bu ay hakkaten tam anlamıyla yaşıt olcaklar..
Bu arada biz çalışmalarımıza bşladık boş geçtiğimiz gün yok :kedi:

ne diyon gülüm sen çalışmayı bırak ben üstüne sola yatmaya bilem başladım :roflol:

allah kabul eder inşallah tatlım, benimkini ederken kız olsun diye et hemi gülüm bi yanlışlık olmasın yani :jeyyar:

Dünürüm artık şansımıza ne çıkarsa..idare et artık he mii..burda 5-6 adayız mutlaka birilerinden kız alıp oğlan veririz merak etme bi yanlışkıl olmas..

biliyom biliyomda kıslar
çalıştığım yerde bizde küçük dozlarda ama günde20 25 kere rsv çekerdik.ama bizim dr lardan ikisi hamile kaldı nur topu gibi oğluşları oldu.hemde korunmasız çekiyoduk.
o yüzden belli olmuyo dedim.hatta bizim asistanlardan biride hamişti onunda oğlu oldu.....
bak şimdi farkettim hepsinin oğlu olmuşCADIARZU

Dünürüm artık şansımıza ne çıkarsa..idare et artık he mii..burda 5-6 adayız mutlaka birilerinden kız alıp oğlan veririz merak etme bi yanlışkıl olmas..

bu arada bizi de bağladın toprağım,uyanık izmir insanı işte,klasik:jeyyar:

tamaaaaam benim garanti oğluşşş:teytey:

ne diyon gülüm sen çalışmayı bırak ben üstüne sola yatmaya bilem başladım :roflol:

:roflol::roflol::roflol: güsel güsel devamm..valla bu iş bize yaradı kızlar..mesela benimki malum ramazan bayramı dolayısıyla bol bol tatlı,çikolata,şeker yedi ve halen yiyo..o yüsden habire rahat rahat çalışıyos durmak yok yola devam..gerçi onun bahaneside bu oluyo yani tatlı yiyebilmek için kendine bu işi bahane ediyo çocuk yapcaz o yüzden diyoo, bide çok çalışıyoz enerjiye ihtiyaç var diyo götürüyo valla tatlıları ohh..:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…