De gidi gebelik testi de...

ya kızlar hem bursaya gelin gitti orda yol bilmez iz bilmez dr falanda gidemedi ama yüreğinin temizliği yetti ona:emir_bebek:

Valla süpermiş tebrik ediyorum kuzenini allah inşallah bebişini kucağına almasını nasip etsin..böyle örnekler olunca insan daha bi umutlu oluyo ne güsell..allahın büyüklüğü işte..inşallah en kısa zamanda bizlerinde dualarını kabul eder allahım..:Saruboceq:

inş canım

kızlar yaa bilgisi olan varmı şimdi bu hamilelik belirtisi ne zaman başlar kimine göre adet daha adete 10 gün kala başlar kimine göre baya bi sonra başlıyo hangisi dogru bunların

vallaha canım bana bulantıların erken başlaması saçma geliyor.......göğüslerin şiş olması heleki damarların belli olması.........tüm belirtilerin adet geçtikten sonra olması gerekmez mi......söylenen şeyler hep bizi yanıltıyo......çoğu adetle aynı zaten........bence bu ay incelememeye çalışalım kendimizi .adetimizi bile geciktiriyoruz dengemiz alt üst olu yahu

vallaha canım bana bulantıların erken başlaması saçma geliyor.......göğüslerin şiş olması heleki damarların belli olması.........tüm belirtilerin adet geçtikten sonra olması gerekmez mi......söylenen şeyler hep bizi yanıltıyo......çoğu adetle aynı zaten........bence bu ay incelememeye çalışalım kendimizi .adetimizi bile geciktiriyoruz dengemiz alt üst olu yahu

valla haklısın canım her ay kendimizi inceleyip kendimizi sıkıntıya sokuyoruz tamam söz kendimizi dinlemek yok

Nazcım kesinlikleeeeeeee sana katılıyorum..mesela ben geçen ay kendimi hamileyim moduna soktuğum için hayatımda ilk defa bu yaşıma geldim adetim 2 gün gecikti..ben herzaman yaklaşık 1 hafta önce olurum çünkü..o yüzden cngnem cim nazımın dediği çok doğru fazla takılmamaya çalış lütfen kendinide çok dinleme..belirtiler bencede adet geciktiği zaman yavaş yavaş başlıyo öncesinde hiç tahmin etmiyorum ben canım..

Nazcım kesinlikleeeeeeee sana katılıyorum..mesela ben geçen ay kendimi hamileyim moduna soktuğum için hayatımda ilk defa bu yaşıma geldim adetim 2 gün gecikti..ben herzaman yaklaşık 1 hafta önce olurum çünkü..o yüzden cngnem cim nazımın dediği çok doğru fazla takılmamaya çalış lütfen kendinide çok dinleme..belirtiler bencede adet geciktiği zaman yavaş yavaş başlıyo öncesinde hiç tahmin etmiyorum ben canım..

biraz daha sıksak 9 ayı doldururuz zati

haklısınız canım tamam takmamaya çalışcam

haklısınız canım tamam takmamaya çalışcam

Bencede takma canım..valla ben acayip relaksım allahım bilir neyin nezaman olacağını o yüzden bu konuyla ilgili sadece hani klasik yumurtlamanın olduğu günleri tahmin edip o günlere ağırlık verip çalışma yapıyoss bu kadar..bacaklarımı yukarı duvara dayıyorum 5-10 dakka hemende banyo yapmıyom bunlar yanii..bal-tarçın-çörekotunu unutmayalım yerimseniben sonrası kısmet hiçte düşünmüyom tatlım..burdaki arkadaşlarda yani hepiniz kafamı dağıtmama,moral bulmama yardımcı oluyonuz gırgır şamata en güzeli valla..diğer topikler gibi ayy şuram şöle buramda böle bişey var gibi.. lere hiç gelemiyom tatlım..oralar insanı daha çok strese sokuyo,kafaya takmaya neden oluyo bence..o yüsden yaşasınn bizimmm gızlaarrr bizim toppikkkk..hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bencede takma canım..valla ben acayip relaksım allahım bilir neyin nezaman olacağını o yüzden bu konuyla ilgili sadece hani klasik yumurtlamanın olduğu günleri tahmin edip o günlere ağırlık verip çalışma yapıyoss bu kadar..bacaklarımı yukarı duvara dayıyorum 5-10 dakka hemende banyo yapmıyom bunlar yanii..bal-tarçın-çörekotunu unutmayalım yerimseniben sonrası kısmet hiçte düşünmüyom tatlım..burdaki arkadaşlarda yani hepiniz kafamı dağıtmama,moral bulmama yardımcı oluyonuz gırgır şamata en güzeli valla..diğer topikler gibi ayy şuram şöle buramda böle bişey var gibi.. lere hiç gelemiyom tatlım..oralar insanı daha çok strese sokuyo,kafaya takmaya neden oluyo bence..o yüsden yaşasınn bizimmm gızlaarrr bizim toppikkkk..hihoyyythihoyyythihoyyyt

öyle de kıs kış geliyo...çalışmalar seyrelir bence:kedi:

yaşasın bizim topik,yaşasın bizim gızlar:teytey::teytey::lepi::lepi:

valla tatlım ben bu ay hiç bişey yapmadım ayaklarımı falan da kaldırmadım aaa eşim beni öle ayaklarımı kaldırmış görse sen ne yapıyon der bana:))

valla tatlım ben bu ay hiç bişey yapmadım ayaklarımı falan da kaldırmadım aaa eşim beni öle ayaklarımı kaldırmış görse sen ne yapıyon der bana:))

Bizimki alıştı o yüzden rahat rahat yapıyom ben..boşver kaldırmasanda oluurrrrrr ben öle fantazi yapıyom işte kendimcee hani yapmadık demeyelim diye..:1rolleyes:

geçmişi okudumda hamilelik belirtilerinden bahsetmişsin tatlım,arkadaşların dediği gibi takılma bu belirti olayına,vücudun her ay ovülasyonun hemen arkasından kendisini gebeliğe hazırlıyor,yani her ay adet oluncaya kadar gebelik belirtisi yaşıyorsun zaten.çoğu kişinin gebelik belirtisinin psikolojik olduğunu düşünüyorum ben,üstünede hamile kalınca ahanda benim gebelik belirtilerim bunlar diyorlar.haaa mutlaka vardır gebelikten dolayı belirti yaşayanlar ama baş dönmesi,mide bulantısı vb.belirtilere yükselen b-hcg hormonu sebep oluyor,ya çok erken dönemde döllenmesi gerçekleşen kişiler adete yakın bu kadar net belirti yaşıyordur ya da vücudu hassas olup ufak tefek değişimlere ani tepkiler verenlerin bu belirtileri yoğun yaşamsı olası diye düşünüyorum.orana burana bakıp moralini bozma gülüm,adetin geciktiğinde bi test yaptır varsa vardır yoksa yok a.s.

X