De gidi gebelik testi de...

herhangi bir zamanda verebilirsin canım,egzersizlerin belli bir dönemi yok,1 ay sonra egzersiz yapmaya karar verdin topladın öğrencilerini,milli eğitim sana dönemi geçti onaylayamayız demez ama sen planda tarihi bugünden başlatıp 1 ay sonra onaya gönderirsen onaylamazlar,onayladıkları taktirde sana o günden itibaren egzersiz ödenme hakkı vermiş olurlar.yani onaya gönderdiğin tarih ile plan tarihlerin arasında bir çelişki olmadığı sürece sorun yaşamazsın gülüm.
benim fikrim sen hazırla şimdiden planını,ver okuluna,göndersinler onaya şimdiden çünkü egzersiz onayları geç çıkıyor.kesecek egzersiz ücretini okulun kessin (raporlu olduğun dönemleri),bu egzersiz işi biraz kıl iş açıkcası,maliye bile bazen sorun çıkartıyor yok onay tarihinden geçerli veririm beni alakadar etmez plan tarihi diye ki geçen sene benim eşimin 2 haftasını yediler,onaydan 2 hafta sonra çıktı ve 2 hafta sonrasının tarihini atmışlar (onay tarihi olarak) 2 hafta egzersiz yapmış olmasına rağmen ücretini vermediler.
diyeceksinki herşey para demek değil hocanım sırnaşık şey
ama hak var hukuk var emek var değilmi güzel bacım :hulya:
aceleden pek bi karmakarışık yazıvermişim, daha sonra detaylı konuşuruz gülücüğüm a.s.

kısss sen ne kadar şey biliyon öyleeeakannehir:1shok::1shok:
müdürün yakında keser dilini,öğretmen yanlısı olduğun için bacum:roflol::roflol:

sana aynen katılıyorum,emek verdiysek karşılığını alcaz di mi yaaa
acı gerçek şu ki fiilden,sıfattan,cümlede anlamdan önce karın tokluğu lazım:roflol::roflol:

kısss sen ne kadar şey biliyon öyleeeakannehir:1shok::1shok:
müdürün yakında keser dilini,öğretmen yanlısı olduğun için bacum:roflol::roflol:

sana aynen katılıyorum,emek verdiysek karşılığını alcaz di mi yaaa
acı gerçek şu ki fiilden,sıfattan,cümlede anlamdan önce karın tokluğu lazım:roflol::roflol:

nerden bildin gızzzzzz,papazın o yüzden bizim müdürle :tomato:

tamam dünürüm karıştırrımıyım ben verdim gitti kızı:KK43:( bilse bu kadar erken verdiğimidelikafadulden

planlarımızı sezdiler de ondan mı gelmiyolar acep:jeyyar:
anlıyorum seni canım sanki herşey evrakla bitiyo,şekilci anam bunlar:1closedeyes:

nerden bildin gızzzzzz,papazın o yüzden bizim müdürle :tomato:

öğretmeni koruyan herkesi düşman görürler canımcım bunlar,bizim müdürden biliyom,rehberlikçimiz nöbetler düzgün ayarlansın öğretmenler mağdur edilmesin dedi de bütün idare üstüne yürüdüler kadıncağızın:mymeka::eek:klava:

kısslaarr kimin adeti en yakın..........
başlayalım onun için dua etmeye:Saruboceq:

benim 7 ekim ama bu ay olmaz dün kazaiçin doktora gittik tomogrofi ve kol filmi istedi hamilelik şüphem var dedim masus.ultrasona aldı,bu sebeple kistimin olmadığını bi daha anlamış oldum

yani kızlar ben tomografi çekildim:gitme:

anlaşıldı kıssslaar
ALLAHım

3 ekim cngmn
6ekim nazz81
7 ekim gazili09
derinim
sierim
tarihlerinde müjdeli haber verdir.......boynumuzu bu ay bükük bırakma..............
sana inanır sana güveniriz senden başka ilahımız yoktur sen herşeyin hayırlısını bilirsin..............
hayırlısıyla bizimde canımıza can kat:Saruboceq:

hiç belli olmaz gazilim onlar öyle bi sürpriz yaparlarki anlamayız bile.........

anlaşıldı kıssslaar
ALLAHım

3 ekim cngmn
6ekim nazz81
7 ekim gazili09
derinim
sierim
tarihlerinde müjdeli haber verdir.......boynumuzu bu ay bükük bırakma..............
sana inanır sana güveniriz senden başka ilahımız yoktur sen herşeyin hayırlısını bilirsin..............
hayırlısıyla bizimde canımıza can kat:Saruboceq:

13 ekim benimki fıstık tabiii gecikmezse

benim 7 ekim ama bu ay olmaz dün kazaiçin doktora gittik tomogrofi ve kol filmi istedi hamilelik şüphem var dedim masus.ultrasona aldı,bu sebeple kistimin olmadığını bi daha anlamış oldum

yani kızlar ben tomografi çekildim:gitme:

tomografi çekildin zaman belli bir dönem hamile kalmaman gerekiyor değilmi? :1no2:

Kızlar canlarım selamlar..yadıklarınızı okudum önce bi..sonrada burdayım..

Derin cim dünürüm adet tarhlerimiz aynı şekerim benimde 13 ekim kaydirigubbakcemile2

X