De gidi gebelik testi de...

kıss kahve içme annem bana hiç kahve içirmezdi çocugun olmaz diye biryerden duymuş öle içirmezdi offf yaaa anacumuda özledim ( ağlıcam şimdi

bu çalışma işi sana hiç yaramamış, siz dozu azaltın biraz bence, yan etki yapmış sende gülüm bu iş

utanmaaazzz,siz başladınız ya çalışmalara ondandır kısss
haydin hayırlısı:içelim:

canım biz başlayalı oldu baya çalışmalara ayı yarıladık heseplamalara göre tam yumurtlama fönemindeyimm onun için yogunlaşdık baya ama eşim bi bilse çocuk için ona yaklaşdıgımı o sevmiyo öle çocuk için beraber olmayı ona çaktırmıyorum

kıss kahve içme annem bana hiç kahve içirmezdi çocugun olmaz diye biryerden duymuş öle içirmezdi offf yaaa anacumuda özledim ( ağlıcam şimdi

bacım benimkinin genel kültürü azdı accık,bana da hep cezvede kalanı içirirdi,damat güzel olurmuş diye:roflol:

o zaman benim taktiği uygula, işime gelmeyen bişey istediği zaman şu an stresliyim hamile kalınca kuzu gibin olurum ne istiyorsan o zaman yapayım diyorum o zaman ben seni hemen hamile bırakayım diyor :roflol:

ben de yaklaşmıyorum pek şimdi,öyle kuzu gibi bekliyo kıyıda,ne zaman yanaşacam diye,kurt olur mu yakında acep:uhm:

canlarım ben çıkıyorum malum işden çıkış zamanına yarım sat kaldı hazırlanim ezan okundu namaz kılim akşamları ben giremiyorum yarın görüşürüz inş yine öpdüm hepinizi

Benimki de öle bebek muhabbetine yapmak istediğimi düşündüğü için biraz bozuluyoo..aynen bende sizin taktikleri uygulayım bakiimm CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…