De gidi gebelik testi de...

Bende iyiyim canım reglimin bitmesini bekliyorum işte..kılıçlarımı kuşandım bekliyorum kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 süper süper çalışın çalışın bu topikte tembellik yapanı görmücem ona göre..lmaz:

biz bu azimle bu ay bir nüfus patlaması yaratırız kesin bu topikte (inşallahhhh)
bizde olmazsa bile sen kesin kurtar bizim topiği bacım, olmuyor böyle kuruduk kaldık opuyorumnanaktan

artık bahanende yok,perdeleri indirdin, hormonları düzenledin,doktordan da tam not aldın, incirini bal çörek böreğinide yedin,eniştede 1 senedir aç bekliyor kaydirigubbakcemile3 bahane yok artık bu ay kesin istiyoruz bi yiğen senden :ecrin_bebek:

:roflol: kaydirigubbakcemile3 hee valla artık bahanemizde kalmadı yandıkk..size bi yiğen vercem hiç merak etmeyinn teyzeleriii acıcık sabır..naniknanik

Evet dimi ne dertler vardır mutlaka.valla ben girmiyorum oralara moralim bozulmasın diye..ben güzellik sayfalarından hoşlanıyom azcık süslüyümdür de kaydirigubbakcemile3

Evet dimi ne dertler vardır mutlaka.valla ben girmiyorum oralara moralim bozulmasın diye..ben güzellik sayfalarından hoşlanıyom azcık süslüyümdür de kaydirigubbakcemile3

afferin bacım çok takdir ettim seni...elimi süreyim sana da biraz bana da bulaşsınvereliniortak

Niye kıss sen sevmezmisin böle şeyleri..napayım hoşuma gidiyo böle şeyler..mesela bi kuaföre gideyim bayılırım saçım yapılsın,manikür pedikür,bakım filan ooohhhh...
Evdede kendim yaparım maskeler bakımlar..bazen eşim yakalar beni dalga geçer..bunlar ne napıyon böle diye..:))) hatta bana hep sen eski zamanda yaşasaydın sanırım kleopatra filan olurdun..bayılıyon böle şeylere der..(bigün beni küvete süt dökerken yakaladı da kaydirigubbakcemile3 )

üffff bacım sen aşmışsın yaaa,ne olur bu huyundan azıcığı bana geçsin,ne olur

ben çok seviyorum ama süslenmeye üşeniyorum kıss:içelim:

üffff bacım sen aşmışsın yaaa,ne olur bu huyundan azıcığı bana geçsin,ne olur

ben çok seviyorum ama süslenmeye üşeniyorum kıss:içelim:

kaydirigubbakcemile3 valla ben pek üşenmem gazilicim sanırım birazda içten gelen bişey olsa gerek..zaten bu mesleğim olmasaydı ben kesin güzellik uzmanı filan olurdum..kendim haricinde diğer insanlarada severim bişeyler yapmayı,giydirmeyi filan..
Yani canımcım bu işler kesinlikle içten gelmeli yoksa üşenirsin normal olaraktan..
Ama ne bileyim bence kadın dediğin azcık ta olsa bakımlı olabilmeli diye düşünüyorum..bizi erkeklerden ayıran en büyük özellik bunlar zaten..illa çok paralara yapılacak şeyler değil tabiiki..ben param olursa kaliteli yoksa ucuz veya doğal şeylerle bakımlarımı yapmaya çalışırım..kısacası severim işte kendimle uğraşmayı..eşime bile yaparım kendime yaptığım şeyleri,maskeleri filan hihihiihi :)) o istemez ama ben zorla yaparım..kıyafetlerini ben ayarlarım kendiside bana güvenir zaten zevkime yanii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…