De gidi gebelik testi de...

nasıl bi yem kıss bu...:roflol::roflol:

ben dün akşam bayram ziyaretleri köşesini kullandım yem olarak kaydirigubbakcemile3
oraya gidemem stresliyim,yol yorar beni vs.hamile kalınca nereye istiyorsan gideriz dedim o zaman hemen çıkalım odamıza, bayrama kadar hamile bırakmam gerekiyor seni dedi :roflol:

ben dün akşam bayram ziyaretleri köşesini kullandım yem olarak kaydirigubbakcemile3
oraya gidemem stresliyim,yol yorar beni vs.hamile kalınca nereye istiyorsan gideriz dedim o zaman hemen çıkalım odamıza, bayrama kadar hamile bırakmam gerekiyor seni dedi :roflol:

Vaayyy çok iyi taktik bee..ee başka bende öğreneyim bakıyım..a.s

ahanda budur:roflol::roflol:

kıs sizin ev dublex mi ,çıkalım falan demiş eşin...:teytey:

Vaayyy çok iyi taktik bee..ee başka bende öğreneyim bakıyım..a.s

doğaçlama yapıyorum gülüm ben,planlı çalışmıyorum,bugün yine bi konu açılırsa atarım yemi ortaya yapamam edemem hamile kalınca diye,düşer zaten kuzum tuzağa cokacimcoook

ahanda budur:roflol::roflol:

kıs sizin ev dublex mi ,çıkalım falan demiş eşin...:teytey:

he valla in çık in çık zor oluyo ama napalım bebeiş için katlanıyoz

doğaçlama yapıyorum gülüm ben,planlı çalışmıyorum,bugün yine bi konu açılırsa atarım yemi ortaya yapamam edemem hamile kalınca diye,düşer zaten kuzum tuzağa cokacimcoook

he valla in çık in çık zor oluyo ama napalım bebeiş için katlanıyoz

seni kurt seniiii:lepi:

dublex ev güzeldir bacım...güle güle,bebiş sesleri içinde oturun:nazar:

amin inşallah hepimize nasip etsin allah.
dubleks mubleks allah kendimize nasip eder inşallah,kira burası.sarayda olsa bizim değil sonuçta

olsun be gülüm,biz de kiradayız,küçük olsun kendi evin olsun di mi ,Allahım önce bebiş sonra ev nasip etsin...

(insan oğlu işte,istekleri hiç bitmiyoooor):roflol:

bak başka bir taktik daha vereyim,çok sıkıştığım zaman ben bu planı kullanıyorum,her zamanda işe yarar.
arada bir erkenden uykum geldi ben yatacağım ayakları yapın,sonra gidip uyuyamadım biraz yanımda kalsana ben uyuyncaya kadar,kedi gibi mırmırlayın,yatağa attınmıydı zaten gerisi kolay :jeyyar:

olsun be gülüm,biz de kiradayız,küçük olsun kendi evin olsun di mi ,Allahım önce bebiş sonra ev nasip etsin...

(insan oğlu işte,istekleri hiç bitmiyoooor):roflol:

ileride inşallah o da olur.önce bi kasaya dolduralımda :CüvCüv: ev işi kolay kaydirigubbakcemile3

bak başka bir taktik daha vereyim,çok sıkıştığım zaman ben bu planı kullanıyorum,her zamanda işe yarar.
arada bir erkenden uykum geldi ben yatacağım ayakları yapın,sonra gidip uyuyamadım biraz yanımda kalsana ben uyuyncaya kadar,kedi gibi mırmırlayın,yatağa attınmıydı zaten gerisi kolay :jeyyar:

Kızz ne fenasınn sen haa..gazilim okuyonmu şekerim ben pür dikkat okuyom vallah..delikafadulden

heeeeeee,anladııııım:içelim:

çok edepszsin kııısss:1hug::roflol:

X