De gidi gebelik testi de...

bence beklemeeeeeezzz,9 ay hemide...

benimkinin diyeceği şu''böyle ambargo koyacağını bileydim gümrükten hiç geçirmezdim'':roflol:

kız vallaha alemsin biz bunları bu tempoya alıştırıyoruz ama........................
hani bi laf vardır alışmış kudurmuştan beterdir diye...........
başımıza iş alcaz vallahakaydirigubbakcemile3:roflol:

kız vallaha alemsin biz bunları bu tempoya alıştırıyoruz ama........................

Çok doğru söylüyon nazz cım..:roflol::roflol:

bi hamiş kalalım görecem ben siziiiii,ben şimdiden söylüyorum bizimkine,hamiş kalırsam bebişimle uyucam,sen rahat durmazsın,zararlı diye...bi yolu bulunur diyo,nasıl bi yolsa,kendimi taşıyacak ki acep çoçuğu CADIARZUöyle zamanlarda

bi hamiş kalalım görecem ben siziiiii,ben şimdiden söylüyorum bizimkine,hamiş kalırsam bebişimle uyucam,sen rahat durmazsın,zararlı diye...bi yolu bulunur diyo,nasıl bi yolsa,kendimi taşıyacak ki acep çoçuğu CADIARZUöyle zamanlarda

Onların yolları bitmez anacım herşeyin bi çaresi vardır onlar için..:eek:

her konuda öyle olsalar ya gülüm,valla erkek milleti işine gelmeyince ''takdiri ilahi'',işine gelince ''hadi gız,nazlanma,yapalım bi niyazi''yerimseniben

Kesiinnlikleeeeeeeeeee katılıyorum sana..gerçi onlara sorsan bizler onlar için garip yaratıklarız..bu arada benimki taktı kadınlar kulübüne..kıskanıyo burda yazışıyom diye..oraya erkek giriyosa diye tedirgin oluyo..herşeyinizi anlatıyonuz okuyodur lar filan diyo..yani her yerde olduğu gibi bu konudada psikopata bağlıyo..bize sallıyo okadar yazcak ne biliyonuz diye..biz erkekleri hiç düşünemiyom böle biyerde, dertlerimizi oramızı buramızı anlatcaz diyo..kıskanıyo kıskanıyoooo...:enbuyukkk:

Kesiinnlikleeeeeeeeeee katılıyorum sana..gerçi onlara sorsan bizler onlar için garip yaratıklarız..bu arada benimki taktı kadınlar kulübüne..kıskanıyo burda yazışıyom diye..oraya erkek giriyosa diye tedirgin oluyo..herşeyinizi anlatıyonuz okuyodur lar filan diyo..yani her yerde olduğu gibi bu konudada psikopata bağlıyo..bize sallıyo okadar yazcak ne biliyonuz diye..biz erkekleri hiç düşünemiyom böle biyerde, dertlerimizi oramızı buramızı anlatcaz diyo..kıskanıyo kıskanıyoooo...:enbuyukkk:

açsınlar bacım o zaman bi kulüp de kendileri...
derdimizi anlatmaya kalksak dinliyorlar mı sanki bizi bu kadar içten....
benimki de sataşıyo bana,''çok laf atma kulübüme,tüm içimi sana dökerim görürsün diyom korkudan susuyorkaydirigubbakcemile2

açsınlar bacım o zaman bi kulüp de kendileri...
derdimizi anlatmaya kalksak dinliyorlar mı sanki bizi bu kadar içten....
benimki de sataşıyo bana,''çok laf atma kulübüme,tüm içimi sana dökerim görürsün diyom korkudan susuyorkaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 iyi yapıyon canım..

TATLI BAYANLAR BEN ÇIKIYORUM MESAİ BİTTİ MALUM..EVDEN AÇARSAM BURALARDA TAKILAN OLURSA GÖRÜŞÜRÜZ ZATEN..opuyorumnanaktan

ya kızlar ben bu ay şu bal tarçın çörek otunu denesemmi acep diyom.kız kardeşimin 4 yıldır çocukları olmuyodu ikisindede problem yoktu.sonra anneme biri söylemişti onlarda uyguladı inanmayacaksınız ama o hamile kaldı......hepimiz:1shok::1shok: olduk

ama sonra düşük oldumafoldumben
şimdi bende denesem mi diyorum:uhm:

dene gülüm ne kaybedersinki?? ben onlarında topiğini baştan sona hatim etmiştim birkaç kişide kist oluşmuş (tabi bilinmez bu kür yüzündenmi oluştu) onlar küre bağlamışlar kist oluşmasını ama kist zaten çoğu bayanda oluşabilen ve çoğunluklada farkedilmeden regl ile atılan bişey olduğu için çok önemsemedim o yazılanları çünküüü o bikaç kişinin harcinde bir sürüde hamile kalan var bu kürle,ben başladım reglim 2.günü,şimdiden söyleyeyim ama çok iğrenç bir tadı var :sinifsinif: ilk yediğim gün akşama kadar miğdem bulandı, hatta yiyemediğim gün desem daha doğru olur,öğürmekten yiyemedim bende su ile yuttum ama çörekotunu dişlerinle ezerek yemen gerekiyormuş,daha etkiliymiş bu şekilde,bende önce bal ve çörekotunu dişlerimle ezip yiyorum arkasındanda bir iki yudum sütle tarçını yutuyorum.yiyemeyecek olursan böyle dene miğde bulandırmıyor bu şekilde.inşallah şifa olur

her konuda öyle olsalar ya gülüm,valla erkek milleti işine gelmeyince ''takdiri ilahi'',işine gelince ''hadi gız,nazlanma,yapalım bi niyazi''yerimseniben

:roflol: allah iyiliğini versin,nerden aklına gelir bu laflar :roflol: :roflol: doğru söze ne denir.
hep hamile kalma taktiklerini paylaşacak değiliz ya burada,açarsın bi topik hamilelikte kocişlerden kaçma taktiklerini paylaşırız o zamanda (hele bi hamile kalalımda)

:roflol: bunların hepsimi aynıdır yahu, benimkide akşam açtı aynı konuyu, her gün ne buluyorsun oraya yazacak diyor,neler konuşuyorsun diye soruyor, kocişlerimizle neler yaptığımızı anlatıyoruz birbirimize dedim :1shok: kilitlendi kaldı, arkamda dolandı durdu sen ciddimisin, şaka yapıyorsun değilmi,lütfen şaka yaptığını söyle diye :roflol: :roflol:
tamam tamam şaka yapıyorum,yok öyle bir şey,sağdan soldan sohbet ediyoruz işte dedim rahatladı adam ama kaşınıyo illaki, biz erkekleri düşünemiyorum öyle bir sitede, bizdemi açsakki koca adamlar kulübü diye bir yer vs. dalga geçiyor, gösterem ben ona koca adamlar kulübünü, zaten yemişim bol bol bal+tarçın+çörek otumuda,alacam hepimizin intikamını kaydirigubbakcemile

X