De gidi gebelik testi de...

amin canımcım sağol.inşallah tez zamanda hepimiz mutluluğumuza kavuşuruz.:Saruboceq:

canım bu arada büyük ihtimalla bu gün yumurlama günün kaçırma bu günlerini.çalış çalış çalış emi:hulya::hulya:

şşşşşşşşşşşşşşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişttttttttttttt gızlar ben geldim ,saat beş olmuş bileee

şşşşşşşşşşşşşşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişttttttttttttt gızlar ben geldim ,saat beş olmuş bileee

hoşgeldin canım ama benim çıkmam lazım iş çıkışımız geldi görüşürüz yarın tatlım dua et bana canım sanırım yumurtlama dönemindeyin inş bu ay olur bu mübarek günlerin gecelerin yüzü suyu hürmetine hepimiz hamiş kalırız iş bu ay öptüm canım .

Allahım inş.üçüzün olsun...
Allah yar vee yardımcın olsun canım,öptüüüüma.s.

derinlerdesin canım özelden aldım mesajını teşekkür ederim tekrar

rica ederim canım.bugün çok yoğundum giremedim siteye,yeni gördüm mesajını canım kusura bakma,biraz geç olacak ama yinede cevaplayayım.
evet yaptırdım, en sağlıklısı adetin 3.günü yaptırılanmış,bana doktorumun söylediği oydu ve internettede 3.gün olduğu yazıyor ama ben 3.günüm hafta sonuna geldiğinden dolayı 2.gün yaptırmak zorunda kaldım.ultrasonda da yumurtalığı en net şekilde bu günlerde görebiliyorlarmış.inşallah herşeyin normal çıkar :1hug:

ya kızlar bide bişey daha sorcam dün benim adetim başladıkdan sonra 10 günümdü ve sanki adet olacakmışım gibi agrım oldu azacık acaba benim yumurtlama günüm mü geldi o aklıma geldi

belki yumurtlama günün olabilir,adet siklusun kısaysa erken yumurtluyor olabilirsin ya da bazen kadınlar erken veya geçde yumurtlayabiliyormuş,böyle bir durumda olabilir.yumurtlama yaklaştığı dönemde akıntı kıvamı değişir,şu yumurta akı kıvamında deikleri gibi akıntın geliyor,buradan anlayabilirsin,bir de yumurtlamaya 3-4 gün kala rahim ağzı kendini yukarı çekiyor,buradan da anlayabilirsin ya da daha basit bir yöntem ovülasyon testi şakkıdı

ben karar verdim bacular,baktıracam şu vajinalle...özeller yapıyor mu kiya da doktorlar muaynehanesinde yapıyorlar mı acep,şimdi çok korktum nedense

canım benim korkacak bişey yok,biraz utanırsın başta o da zaten içini dışını ekranda görmeye başladınmı unutuyorsun, doktorun ağzına bakmaya başlıyorsun ne diyecek acaba diye,tek derdin o oluyor.bende doktora gittiğimde hiç aklımda yoktu alttan muayene vajinal ultrason falan, hep karından usg ye bakıp postalarlar ya öyle olacak sanıyorum,dedi zoyun şakkıdı höööö dedim akannehir yok ben istemiyorum, ben hiç öyle muyane olmadım,olmamda,yara varmı diye bakıcam diyor yok ben biliyorum yok yara mara dedim ama bir fırça kaydı dohtur bana, hangi ara soyundum çıktım o sandalyeye hatırlamıyorum bilem.yara bere enfeksiyon yok temiz dedi, e dedim ben zaten demiştim yok diye.sonram vajinal ultrason denen cihazı gördüm dedim ben normal usg istiyorum buna girmem ben,1.si başka usg yokmuş,kuzu gibi durumu 2.si de ben ona girmiyormuşum ..... anladınız kaydirigubbakcemile3
sonuç itibariyle en çok korktuğum iki şeyi birden aynı gün yaşadım,tek sıkıntısı utanma duygusu idi, korkmanı gerektirecek bir durum yok yani, biraz utanacaksın o kadar a.s.

yazmamışsın ne dedi doktorun,bugün unutma sonucu bildir bize,merak ediyorum nasıl geçti randevun.inşallah iyi şeyler söylemiştir doktorun :Saruboceq:

ya canım bebimakıntım 2 gün önce yumurta akı gibi idi ama 2 gündür akıntı falan yok kesildi anlamadım bende bişey neyse hayırlısı artık zaten çalışmakda zor oluyor ramazanda:))

ne kusuru canım cevap için tekrar sagol tatlım ya ben doktoru arayıp sorcam en iyisi bu sanırım adet günüme var daha onun için bekliyorum agırdan alıyorum biraz

canlarım hepinizin KADıR GECıSı mübarek olsun .inş bı mübarek gecede RABBıM bütün dularımızı kabul eylesin

canlarım hepinizin KADİR GECİSİ mübarek olsun .inş bı mübarek gecede RABBİM bütün dularımızı kabul eylesin

amin canım benim, seninde Kadir Gecen mübarek olsun, allah dualarını kabul eder inşallah da sağlıklı sıhhatli,hayırlı evlatlar verir sana.

ya canım bebimakıntım 2 gün önce yumurta akı gibi idi ama 2 gündür akıntı falan yok kesildi anlamadım bende bişey neyse hayırlısı artık zaten çalışmakda zor oluyor ramazanda:))

o zaman ovülasyon dönemindesin demekki,inşallah bu defa tutar,ne kadar zamandır istiyorrdunuz bebek?

o zaman ben bu gece çalişim gerçi kadir gecesi ama olsun buda hayırlı bişey için uğraşcaz dimi:)) Canım ben 1.5 yıllık evliyim ve 4 aydır bebiş istiyorum

derinlerdesin cnaım sen ne zamnadır istiyon bazı arkadaşlar evlendik den 1 sene sonra rahim tembelliğe alışıyo bebiş geç oluyo diyolar bu doğrumu acaba gerçi bi arkadaşın doktoru öle demiş biizmkiler inş daha bekletmez bizi

hazirandan bu yana istiyoruz ama aksilikler yüzünden ilk defa geçtiğimiz ay deneyebildik,o da tutmadı zaten,reglim dün bitti,bu ay inşalallah olur. doğum kontrol hapı kullanmayanlarda olabiliyormuş canım yumurtalık tembelliği ama 6-7 ay gibi sürede düzenli ilişki ile geçtiğide söyleniyor.tam bilmiyorum,ben 6 senedir korunuyorum ve doğum kontrol hapı ile değil,umarım yumurtalık tembelliğim yoktur diye dua etmekten başka birşey yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…