De gidi gebelik testi de...

cesaret işte,sana diyordum korkma diye şimdi kendim tırsıyorum valla:roflol:

yok canım korkma sakın acı hissetmiyorsun kesinlikle yani insan biraz utanıyo ama napalım ben ilk gittiğimde hemen alttan muayene edecegini düşünmeden gittim gidincede kadın hemen alttan muayene etti yok ettirmem diyemedim tabi:))

nazım guldeye rastladın mı hiç,bişey mi oldu ki allah korusun:çok üzgünüm:

bi defa oldum alttan bi de erkek doktordu,onda can havli ile hiç korkmadıydım,çünkü kistim olduğunu zannediyodum ama şimdi çok mızmızlanıyorum:1no2:

deseydin kadının yüzü nasıl olurdu acabasırnaşık şey

bi defa oldum alttan bi de erkek doktordu,onda can havli ile hiç korkmadıydım,çünkü kistim olduğunu zannediyodum ama şimdi çok mızmızlanıyorum:1no2:

oy canım benim biliyon ben ne kadar korkuyordum ama inan hiç bişey yok hiç bir şey hissetmiyorsun canım

aa nazcım aslında çok iyi bir deneyim biliyon mu doktorlardan anlaman ben mesela hiç anlamam bu doktor işlerinden falan çok şükür şimdiye kadar da pek doktora gitmedim ama bu bebiş sanırım ögretecek inş beni ve sizleri çok bekletmeden gelir

hiç gülceğim yoktu vallahi allah iyiliğini versinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gazilim bu arada sen usg ye gir.inşaalah temiz çıkarda rahatlarsın.sonrada eşini ikna et.benim dr istiyo de.tedavim sürecinde gerekliymiş.daha ileri tetkiklere geçmen için gerekli olduğunu söylesen.....belki işe yarar canımcım

hiç gülceğim yoktu vallahi allah iyiliğini versinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yeterki gülelim,bu ay idrar testinin beni yanılttığına hiç üzülmedim,iyi ki yanıltmış yoksa tanışamayacaktım sizlerle.allah razı olsun kızlar hepinizden...derdimizi içimizde tutup ağlamak yerine paylaşıp gülüyoruz:içelim:

hoş şimdi eşim kafasına takmaya başladı.sende herşey normal hayatım bende problem var demeye başladı.çok üzüldüm öyle demesine.sebepsiz infertilitede var.belki zamana ihtiyacımız vardır.

inş gülüm şimdi şunu öğrendim bi arkadaştan..eğer örneği 10 dk içinde yetiştirebiliyosan labratuvara evde de verebilirmişsin hiç yoktan iyidir diye düşündüm,bugün soracağım bakalım,nazım senin bittimi hastalığın,kadir gecesine temizlensem bari...:çok üzgünüm:

hoş şimdi eşim kafasına takmaya başladı.sende herşey normal hayatım bende problem var demeye başladı.çok üzüldüm öyle demesine.sebepsiz infertilitede var.belki zamana ihtiyacımız vardır.

Allah bi yerden bi kapı açar be gülüm,benim eşim de üzülüyor,hormonlar ve yumurtalıklar temiz çıktığında acaba bende mi var sorun demişti,ben de üzüldüm o zaman,ama üzülmekle de olmuyor,seninki baktıracak mı kardişim:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…