De gidi gebelik testi de...

hoşgeldin canım iyiyiz sen nasılsın ben yeni ayın çalışmalarına başladım:) ama bu çok klafaya takmıcam inş. zamana bırakcam becerebilirsem

hadi hayırlı olsun gülüm...
benim ovulasyon zamanı bayrama geliyor.kayınvalidemlerdeyiz..nasıl olacak bilmiyorum valla:kedi:

inşallah hamişdir, inşallah hamişdir, inşallah hamişdir :Saruboceq:

geri kalan 37 taneyi içimden söyledim,40 kere söyleyince olurmuş opuyorumnanaktan

inşallah hamişdir, inşallah hamişdir, inşallah hamişdir :Saruboceq:

geri kalan 37 taneyi içimden söyledim,40 kere söyleyince olurmuş opuyorumnanaktan

Ayyyy canım beniimmm...çok teşekkür ederim bu samimi cümlelerin içinn..olumlu yada olumsuz sizlerle paylaşmayı isterim herzaman..:1hug:a.s.:enbuyukkk:

canım evlerimizin arasında en az 240 km var:roflol::roflol:kaynanam da gözünü kapayıversin artıkdelikafadulden

Gazilicim her zamnaki formundasın tatlım..valla süpersin hemşerim (buarada çaktırma bende izmirliyim dee yerimseniben )

eh dönme gibi bi şansınız olmadığına göre veayda bir gün şansın olduğuna göre KOCANI SANA BIRAKSINLAAAR seninkide kaçmaya bahane bulmasın:roflol::roflol::roflol:

eh dönme gibi bi şansınız olmadığına göre veayda bir gün şansın olduğuna göre KOCANI SANA BIRAKSINLAAAR seninkide kaçmaya bahane bulmasın:roflol::roflol::roflol:

kız kaçacak olsa da kaynanam tutar getirir ensesinden..:roflol:
torun sevdası bu bacım,benzemez bişeye

eksik kalmış ben tamamlayayım
saldırın kocalaraaaaaaa :sm_cool:

gülüm benimkine saldıracam da bizimki kalkanları kuşanmış kaçıyo şimdilik,devran döndü eskiden de ben kaçıyodum...çok iyi anlıyorum kocişimi,ben de olsam kaçardım şimdiki bendensırnaşık şey

bende bu ay canından bezdirdim adamcazı ama vazgeçmek yok, mücadele edeceğiz.
şu reglim bir bitsin biliyorum ben ona yapacağımı cokacimcoook

bende bu ay canından bezdirdim adamcazı ama vazgeçmek yok, mücadele edeceğiz.
şu reglim bir bitsin biliyorum ben ona yapacağımı cokacimcoook

benim daha 3 günüm var bitmesine canım.ya aklım çok karışık ovulasyon testi alayım mı ki,gerçi şaka bi yana kaynanamlarda olduğum için bu ay çok zor be gülüm,baştan bitti bu ay:a015:

Arkadaşlar ben çıktım hepinize iyi akşamlaarrrrrrr opuyorumnanaktan:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…