De gidi gebelik testi de...

Derinlerdesin canım ne gibi teşhisler söyledi dr lar acaba? 3 ü de farklı sölediler deyince şaşırdım şimdi :uhm:

ben adet oldum gbi bir iki damla lekelendi sanki

cnm yazılarını takip ettimde bişey dikkatimi çekti.çok olumsuz yaklaşıyosun hamileliğine.neden gidip kan testi yaptırmadın çok merak ediyorum.ben iki hamilelik geçirdim.biri normal doğdu.ikinci dış gebelik çıktı.ama ikisindede kanamam oldu yani adet gördüm hamileyken.ikincisinde adetim bittikten 2 gün snr öğrendim hamile olduğumu 15 günlükmüş ve idrar testinde çıkmıştı ikincisi silikti.doktor bile anlamamıştı.bence en iyi sen anlarsın hamile olduğunu

Günaydın kızlar hepinize dün girmedim hiç sayfaşar almış başını gitmiş ama sanırım henüz bi hamilelik haber yok ini biz bidaha aya patlama yapıczz cümleten hamile kalcaz:))hatta birbirimiz ile beşikkertmesi bile yaparız:)) bazılarımızın ki kız bazıların kide erkek olur güzel düşünelim canlarım inş güzel olur.

gazelim sakın bırakma çalışmaları biz istediğimiz zamanda gelmiyoki zaten bebişler izin olayını bi şekilde halledersin

bu arada ben çalışmalara tekrar başladım yeni bir ay inş bebişim gelir bu ay bna dogum günü hediyesi olur inş YARABBıM

Arkadaşlar bugün adet günüm ama ben daha regl olmadımm.iki gün önce eczane testi yapmıştım negatif çıkmıştı..ama ben artık kan testi yaptırmaya karar verdimm..onun içinde bi 3-5 gün geçsin diyorum..belki adetim gecikmiştir ne bileyimm bana belli olmaz çünkü bu saatten sonraa..hayırlısı..

canım bekle bencede bi 3 4 gün sonra kan testi yaptır ayy inş hamişsindir bu ay bu topikden bi hamiş haberi alalım önümüzdeki ayda inş hepimizden.

canım bekle bencede bi 3 4 gün sonra kan testi yaptır ayy inş hamişsindir bu ay bu topikden bi hamiş haberi alalım önümüzdeki ayda inş hepimizden.

Sağol canım inşallah hepimiz müjdelerimizi veririz burdan..herkese dua ediyorum her akşam..allahım dualarımızı kabul eder inşallahhhhhh :Saruboceq::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…