De gidi gebelik testi de...

benim daha 3 günüm var bitmesine canım.ya aklım çok karışık ovulasyon testi alayım mı ki,gerçi şaka bi yana kaynanamlarda olduğum için bu ay çok zor be gülüm,baştan bitti bu ay:a015:

daha önce söylemiştim ovülasyon testimi aldığıma ama henüz kullanmaya başlayamadığımı, tecrübe edineyim diye ovülasyon testi kullananların topiğini baştan sona okudum.çok çok düzenli regl görenler bile bazen beklemedikleri dönemde ovülasyon testinde çift çizgiyi yakalamışlar.(bazen daha erken bazen daha geç) o nedenle herşey bitti gözüyle bakma, belki erken belkide geç yumurtlayacaksın bu ay.testini gittiğin yerdede yapabilirsin ve çift çizgiyi yakaladığın zaman birkaç gün birlikte olacaksın.en azından yumurtlama gününü tespit ettiğin için hergün hergün o sıkıntıya girmek zorunda kalmayacaksın (kayınvalidenlerin evinde olacağınız için diyorum)
kayınvalidenlerde kulaklarını kapıya yapıştırmış beklemiyorlardır herhalde, biraz sessiz yaparsınız olur biter kaydirigubbakcemile3

daha önce söylemiştim ovülasyon testimi aldığıma ama henüz kullanmaya başlayamadığımı, tecrübe edineyim diye ovülasyon testi kullananların topiğini baştan sona okudum.çok çok düzenli regl görenler bile bazen beklemedikleri dönemde ovülasyon testinde çift çizgiyi yakalamışlar.(bazen daha erken bazen daha geç) o nedenle herşey bitti gözüyle bakma, belki erken belkide geç yumurtlayacaksın bu ay.testini gittiğin yerdede yapabilirsin ve çift çizgiyi yakaladığın zaman birkaç gün birlikte olacaksın.en azından yumurtlama gününü tespit ettiğin için hergün hergün o sıkıntıya girmek zorunda kalmayacaksın (kayınvalidenlerin evinde olacağınız için diyorum)
kayınvalidenlerde kulaklarını kapıya yapıştırmış beklemiyorlardır herhalde, biraz sessiz yaparsınız olur biter kaydirigubbakcemile3

olur valla,:kedi:sen testi eczaneden mi almıştın gülümCADIARZU

olur valla,:kedi:sen testi eczaneden mi almıştın gülümCADIARZU

buradaki eczanelere sordum bön bön suratıma baktılar o neki diye.internetten aldım gülüm ben.zatende eczanelerdekiler (internetten baktım) çok pahalı.5 tanesi 25-30 tl arasında.bir ay anca işini görür 5 tanesi senin.ben gittigidiyordan aldım.32 ovülasyon testi+6 gebelik testi 29,90 tl. 3,5 tl de kargo masrafı var.2 günde geliyor hemen

buradaki eczanelere sordum bön bön suratıma baktılar o neki diye.internetten aldım gülüm ben.zatende eczanelerdekiler (internetten baktım) çok pahalı.5 tanesi 25-30 tl arasında.bir ay anca işini görür 5 tanesi senin.ben gittigidiyordan aldım.32 ovülasyon testi+6 gebelik testi 29,90 tl. 3,5 tl de kargo masrafı var.2 günde geliyor hemen

aynı şeyleri yaşamışız desene ben de burdan sordum, aynen ööyle baktılar,eczacı da bunu yaparsa dimi:dilcikar:

aynı şeyleri yaşamışız desene ben de burdan sordum, aynen ööyle baktılar,eczacı da bunu yaparsa dimi:dilcikar:

hele eczacının bi tanesini ovülasyon testinin gebelik testi olmadığına ikna edinceye kadar göbeğim çatladı akannehir
gebelik testidir o sen yanlış biliyorsun diyor. yok değil, yumurtlamayı tespit eden bir test diyorum.yok öyle bişey gebeliktir o yanlış anlamışsın sen diyor.ayyyyy tamam dedim yanlış biliyorum ben

derinlerdesin canım hangi adresden aldın bu testi ya pek güvenemiyorum da ben internetten almaya ama eczanelerde de yok bana adresi gönderebilirmisin canım

derinlerdesin canım hangi adresden aldın bu testi ya pek güvenemiyorum da ben internetten almaya ama eczanelerde de yok bana adresi gönderebilirmisin canım

gittigidiyor dan aldım canım.ovülasyon testi kullananların topiğine bakarsan çoğu kişi oradan almış.ben daha öncede birçok kez bu siteden başka ürün siparişleri verdim.güvenilir bir site.benim aldığım testin tam adresini özeline gönderiyorum canım.oradan bakarsın a.s

adetime 4 gün var şimdi test yaptım bu kadarmı net negatif olur be yok ya ben kim anne olmak kim bitti artık umudum bırakacağım yumurtlama gübü falan hesaplamayı çok sıkıldım daha bebek için uğraşamayacağım belliki olmayacak zorlamaya gerek yok.
hamile olanlara hayırlı olsun allah tamamını erdirsin.

adetime 4 gün var şimdi test yaptım bu kadarmı net negatif olur be yok ya ben kim anne olmak kim bitti artık umudum bırakacağım yumurtlama gübü falan hesaplamayı çok sıkıldım daha bebek için uğraşamayacağım belliki olmayacak zorlamaya gerek yok.

hemen pes etmek yok,seni strese sokuyorsa tabiki bırak hesap kitap işini,eşinle gün aşırı beraber ol illaki bir gün tutacak.hem belkide hamilesin, adete 4 gün kala çıkmamış olabilir,bazılarının adet geçtikten 10 gün sonra bile belli olmayabiliyor.bozma moralini a.s.

kızlar bu gün giremiyorum ben,bunu da kocişten gizli yazıyorummmm,çok yakında geleceğim

Arkadaşım niye bu kadar kolay olumsuzluğa düşüyosun..yaşadığın sıkıntılar vardır belki ama olumsuz olmamak lazım.bende neler neler yaşadım ama halen hep bi umudum var içimde..benimde adet tarihim dün dü.adetime iki gün kala bende test yapmıştım fakat negatif çıkmıştı..tabiiki benimde canım sıkıldı ama kendi kendime telkinler yapıyorum ve umudumu taşıyorum yinede..genelde bu testler için adetinizi en az 6-7 gün geçsin diyolar..bende bekleyeyim diyorum bugün adetimi 1 gün geçmiş olacak.ama ben sabredip bekleyeceğim..moralini bozma sakın..kaydirigubbakcemile5

Canlarım ben bugün regl oldum :KK43: ayın 11 iydi regl tarihim..hayatımda ilk defa reglim gecikti bu ay.benim herzaman yaklaşık 1 hafta önce olurdu o yüzden bende doğal olarak az da olsa umutlanmıştım bu ay..ama olsun..önümüzdeki aylarda çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek :) durmak yok yola devammm canlar...:enbuyukkk:

Canlarım ben bugün regl oldum :KK43: ayın 11 iydi regl tarihim..hayatımda ilk defa reglim gecikti bu ay.benim herzaman yaklaşık 1 hafta önce olurdu o yüzden bende doğal olarak az da olsa umutlanmıştım bu ay..ama olsun..önümüzdeki aylarda çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek :) durmak yok yola devammm canlar...:enbuyukkk:

canım bende bu ay ilk defa 3 gün geciktim anlayabiliyorum seni.ama bu ay bi çok kişi aynı şeyi yaşadı.ama drum ramazan dan dolayı olduğunu söyledi.stres.....ilaç......şok diyet(tabi ramazan bir nevi öyle oluyo)......ama tabiki pes etmek yok yola devam

merhaba arkadaşlar aranızdaki bu iletişim çok hoşuma gitti ve bende aranıza katılmak istedim umarım kabul edersiniz bizde 3 aydır devam ediyoruz bebek için ama olmadı bu 4.cü ayımız bu sefer inş.tutar hep dua ediyorum inş. rabbim herkesin gönlüne göre verir..

merhaba arkadaşlar aranızdaki bu iletişim çok hoşuma gitti ve bende aranıza katılmak istedim umarım kabul edersiniz bizde 3 aydır devam ediyoruz bebek için ama olmadı bu 4.cü ayımız bu sefer inş.tutar hep dua ediyorum inş. rabbim herkesin gönlüne göre verir..

merhaba,hoşgeldin.
bende o kadar topik gezdim, bazı yerlere yazdım ama buradaki sohbet daha hoş geldi,senin vesilen ile her birine hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan

yinede çok gecikmeden geldiği iyi olmuş, benimki 16 gün gecikmeli geldi, erken gelseydi bir an evvel çalışmalara başlardık ama olmadı,idmansız kaldım formdan düştüm kaydirigubbakcemile3
neyse artık bu ay daha çok çalışıp formumu yeniden kazanmam lazım, ondan sonrada gelsin çifter çifter bebişler :lepi:

X