De gidi gebelik testi de...

ben iki isim olayını sevmiyorum gülüm,evde başka söyleniyor gittiği ortamda başka,kafa karışıklığı oluyor çocuk için,benim yiğenim öyle mesela biz ilk ismini kullanıyoruz okulda ikinci ismi kullanılıyor çocuk ilk zamanlar çok sapıtmıştı o nedenle güzel bir isim koyarız allah kısmet ederse inşallah adıyla uzun yaşasın :Saruboceq:

bilmem ben seviyorum 2 isim nasip olursada öyle düşünüyorum:kahve:

doğru psikolojik olabilir. en iyisi çıkıp kan tahlili yaptırayım. içimdeki bu huzursuzluk gitsin. bu arada ortamınız çok güzel ben dün üye oldum ara sıra yazışmalarınızı okuyorum umarım benide aranıza alırsınız. derinciğim senide tebrik ediyorum inş bizlerde senin gibi o mutluluğu yaşarız

hoşgeldin canım aramıza opuyorumnanaktan

dorukda güzel isim aslında ama bizimki tutturunca yağız diye (hiçde sevmiyorum bu ismi)
yalını düşün birde dedim olabilir gibi bişeyler dedi ama bilmiyorum artık,dur ben ona doruktanda bahsedeyim bakalım ne diyecek yerimseniben

yağızda güzel aslında benim hoşuma gidiyor ama ben kız dein düşünmüştüm bi ara ona uygun olsun diyede doruk demiştim ama dediğim gibi yağızda güsel hee bide AYAZ var oda çok hoşuma gidiyorzemuszemus

ben müsadenizi isteyeceğim canlarım, yemek falan hazırlayayım ortalığı toparlayayım biraz, öpüyorum hepinizi, işimi erken bitirsem gelmeye çalışırım yine sohbet ederiz a.s.

ben müsadenizi isteyeceğim canlarım, yemek falan hazırlayayım ortalığı toparlayayım biraz, öpüyorum hepinizi, işimi erken bitirsem gelmeye çalışırım yine sohbet ederiz a.s.

tm canım çok yorma kendını bebişde yorulur bak hadi kolay gelsin madem bende mutfağı toparlayıp bulaşıkları yıkayıp gelıyorum :dance:

derinim kutlu ola kısss bebişimiz teyzelerine getir bayramda heee....öpsün elimizdenopuyorumnanaktan

derinim kutlu ola kısss bebişimiz teyzelerine getir bayramda heee....öpsün elimizdenopuyorumnanaktan

saol gülüm, bayramda manisaya babaannesini dedisini amlacalarını görmeye gelcez ee birde teyzesini görürüz el öptürürüz.
nasılsın? ne zamandır yoktun ortalıklarda

saol gülüm, bayramda manisaya babaannesini dedisini amlacalarını görmeye gelcez ee birde teyzesini görürüz el öptürürüz.
nasılsın? ne zamandır yoktun ortalıklarda

anacım nadir sevindiğim anlardan biri oldu müjdeli haberinopuyorumnanaktan
okul çok sıkıştırıyo bu aralar gülüm...fırsat bulamadım:çok üzgünüm:

kızlar yazmıyonuzmu bak gidiyorum mutfağa yada ben direk gideyim leptobuda götüreyim:jeyyar:

X