De gidi gebelik testi de...

ben öyle yapcam zaten tm öle yapalım bu akşamdan başlıyorum ben senin adet nezaman

25 ekim canım benim adet ama tabi inş olmaz da ben de müjdeli haberi veririm hiç belirti yok ama şimdi derinim dede belirtii olmayınca umutlanıyo inssan işde.dua et canım benim için bizim için.

25 ekim canım benim adet ama tabi inş olmaz da ben de müjdeli haberi veririm hiç belirti yok ama şimdi derinim dede belirtii olmayınca umutlanıyo inssan işde.dua et canım benim için bizim için.

kız senin çok az kalmış benim daha yeni bitti bu gece başlıyorum 6 kasım benim adet tarihim bu arada inş. sende hamişsindir:CüvCüv:

kız senin çok az kalmış benim daha yeni bitti bu gece başlıyorum 6 kasım benim adet tarihim bu arada inş. sende hamişsindir:CüvCüv:

evet benim vuslata az kaldı o yüzden heyecanlıyım baya ama böle yapıpda kendimi de üzmek istemiyorum sitrese girince adetim de geçikiyo.(( herkesden dua istiyorum

bennu enişdenin yeri ve tarihi belli olmadımı uzun mu kısa mı ne zaman belli olacak canımcım

bennu enişdenin yeri ve tarihi belli olmadımı uzun mu kısa mı ne zaman belli olacak canımcım

yok canım yaa gitmeden bi hafta önce herşey belli olcak ama bana eşimin dönüşüne kalcak gibi gelıyor bebek içime öle doğuyo yani:çok üzgünüm:

ne haberi benim bilmedeiğim birşey mi var??
yoksa...yoksa....yeni hamile mi var?????ay ne sevinirim şimdi.....:))

yok canım yaa gitmeden bi hafta önce herşey belli olcak ama bana eşimin dönüşüne kalcak gibi gelıyor bebek içime öle doğuyo yani:çok üzgünüm:

ya hayırlısı canım hem güzel düşünmek lazım biz bilemeyiz ki aralığa baya var canım hayırlı zaman ne zaman sa o zaman olsun. belli mi olur belkim müjdeyi sen patlaıtrsın hem. eşinin gelmesine doguruyormuşsun bile.:lepi:

ayy canım inş. inş. ağzından bal damlıyorŞeniz

derin hangi derin ben bu s,itede bir sürü derin biliyorum da....:))
BU TOPıĞıN Mı ÜYESıYDı..ben burayı gazili açtı sanıyorum:))
yani açıkçası ben onu tam tanımıyorum ama yine de sevindim
Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin...

doğru biliyon canım gazeli açdı bu konuyu. derinde burda sürekli yazışdıgımız bi arkadaş amin inş.

inş canım inş hep beraber görürüz o güzel günleri. ee bennu ne yemeyi yağdın eşin gelir birazdan:dance:

ya ıspanak vardı azıcık bide taze fasulye yapcam eşim mercimek çorbası istedi onu yapıcam öle sen neler yaptıncokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…