De gidi gebelik testi de...

menü güzel ama evde şimdi iş yerinde ne yesem diye düşünüyorum keşke evde olsam şimdi de nohutla pilav yesem(( cokacimcoook

bende aldırmıcam ya zaten maddi yönden de 700 800 tl gidiyo masraf ona verene kadar bebegi dogur bak daha iyi yani, kürtaj da zor bişey miş.
büyük kıza bakamazsam anneme yollarım gerekirse yada o gelir bakar napalım.
allah onun kısmetini verir dimi.

bide ben rüay görmüştüm o beni çok etkiledi
gebe kalıyorum rüyamda ve bebeği aldırıyorum oda erkek çıkıyo üzülüyorum
ayrıca kaynanamın 6 kız torunu var hiç erkek yok son ümitleride benim.
kocam cok üzülüyo öyle gördüm cok etkilendim.
belki bir msj verdi allah bana

çok doğru bebek rızkıyla gelir sakın aldırma canım annen gelsin bakar hem sana yardımcı olur:1hug:

tabi msj olabilir Allah gönlüne göre versin kız erkek diye değerlendirme bence

bu arada bende acıktım dün komşu teyze makarna yapmış sade bişey yağlayuıp üzerine kaşar rendelemiş ama o kadar lezzetli geldi ki kadın ne yapsa lezzetli oluyo anlamıyorum aynı şekilde bende yapıyom ama öyle olmuyo
el lezzeti çok farklı ya gerçekten var yani böyle bişey

aslında tam tersine erkek değil kız istiyorum iki aynı cins cocuk daha iyi anlaşıyo bence
benim kız kardeşim yoktu cok istemiştim olmasını

tabi el lezzetide var ama açlığına denk gelincede çok lezzetli geliyor

aa evet mesaj olabilir sakın aldırma şükret canım durumuda ne kadar çocuk isteyipde olmayan var. ayrıc el lezzeti var evet herkesin elinin tadı farklı oluyo

bende gidem makarna koyam aslında yemek var dünden kıymalı patlıcan var ama illa yapcam kaşarlı makarna

bende 47- 48 o arada gidiyorum benim kilo alamama problemim var arkadaslar
ne yapsam 50 üstüne cıkamıyorm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…