De gidi gebelik testi de...

gülüm adetin 2. günü hormonlarına baktır,sonuçlarını 5. gün değerlendirirsin,cevapları da aynı gün ya da ertesi gün veriyorlar canım
korkma utanma,oldukça doğal bi durum,utanılacak bir durum yok:teselli:

sgol canım bakalım hayırlısı artık herşeyin pazartesi gidiyorum sonuşları yazırım sen ne yaptın gazele kırmızılar geldimi

sgol canım bakalım hayırlısı artık herşeyin pazartesi gidiyorum sonuşları yazırım sen ne yaptın gazele kırmızılar geldimi

canım daha günüm var benim tarih 7 eylül,olacağını bilip beklemek de ayrı koyuyor insana:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.burda yazılanları okudum.benimde başıma aynı şey geldi.bu idrarda gebelik testleri pozitif sonuç verse bile inanmayın.ben yaptım pozitif çıktı.2 saat sonra gidip kan tsti yaptırdım negatif çıktı.hangisine güveneceğimi şaşırdım.kan testi daha güvenilir değilmi?

idrarda gebelik testine para vermeyeceğim bi daha hele ki günüm geçmeden
bu arada hoşgeldiiiiiina.s.

gazilim nasılsın?yarın regli günüm ve sancım var.gripte oldum galiba:bbo:

hb arkadaşlar.bu arada okuduğum kadarıyla hamilelik için çalışmalar var.Allah en kısa zamanda gönlünüze göre verir inş.dua edicem sizin için

hoşgeldin nursena evet çalışmlar son hız devam ediyo ama çok canım sıkkın şimdi etrafımdaki herkes neden başda korundun diye kızıyolar ama off offff

hoşgeldin nursena evet çalışmlar son hız devam ediyo ama çok canım sıkkın şimdi etrafımdaki herkes neden başda korundun diye kızıyolar ama off offff

canım doktordan duydum bir çiftin ilk 6 ay kalma şansı %50 1 yıl içinde kalma şansı%85mişşşş:1shok:

Sıkma canını .bildiğim kadarıyla başta korunmuş olmakla pek ilgisi yok.moralini bozma canım stres yapıp kafaya takınca olumsuz etkileniyordur vucudunda.İnş en kısa zamanda istediğin bebeğine kavuşursun

selam arkadaşlar eğer hiç bir probleminiz yoksa size ovulasyon testi kullanmanızı öneririm şu gülen yüz çıkanlardan.. ben 2 buçuk yıldan fazla hap kullandım sonra bıraktım 5 . ayda ovulasyon testiyle hamile kaldım.. herkese söylüyorum. banada başkaları önermişti. Bildiğim 7 kişi vardı 7 side hamile hatta benimle beraber 8 ... denemekten ne zarar gelir.. allah isteyen herkese istediği zamanda hayırlısıyla nasip etsin..

canım eczaneden mi aldın yoksa intenetten mi,düşünüyorum ben a.s

internetten bir eczanenin sitesinden aldım hemen de geldi.. 7 çubuk var içinde.. ben 3. çubukta gülen yüzü gördüm.. ama meraktan hepsini harcamıştım.. allahıma çok şükürki bidaha kullanmaya gerek bırakmadı beni.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…