De gidi gebelik testi de...

bende korkuyoruım ama korkunun ecele faydası yok genel anestezi ile yaptıracağım

kızllaarrrr rahim filmi çekenlerin topiğine baktım ve korktum o ne ya.güldecim bayılanlar varmış insanın korkmayacağı varsada korkuyor sen ne durumdasın

ben de baktım canım bazıları hiç acmadı diyor,bazılarının da epey canı yanmış,gözüm çok korktu
bana ne,banane,önce eşim muayne olsunkaydirigubbakcemile3

orada hemen alıp vakit kaybetmeden bakmaları gerekiyor yoksa
spremin incelenmesinde bazı kayıplar yaşanıyormuş
yani orada hemen veriyorsun onlarda hemen bakıyorlar ertesi gün sonuçlar çıkıyor
bu arada normal labarotuarda yaptırmak yerine özel hastanede yaptırın derim ben

valla gazilicim orası senin ikna kabiliyetini konuşturma sanatını icra etmene kalıyor:))

orada hemen alıp vakit kaybetmeden bakmaları gerekiyor yoksa
spremin incelenmesinde bazı kayıplar yaşanıyormuş
yani orada hemen veriyorsun onlarda hemen bakıyorlar ertesi gün sonuçlar çıkıyor
bu arada normal labarotuarda yaptırmak yerine özel hastanede yaptırın derim ben

canım orda baskı altında nasıl verecek örneği:sm_confused:,bence de özelde yaptırmak mantıklı

özelde de oraya gidip yaptırıyorsun değişen bir şey yok ki:))

kıslar benim adetim ayın beşine dayanamayıp yarın sabah test yapacağım dua edin baana kıslar inşallah hamileyimdir isteyen herkese rabbim versin.

gazili09 insallah hamilesindir cnm
cok fazla orta sayfaları okumadım ama sende bır yıldan fazla evlısın galıba benım gıbı
ben de senın gıbı 3-4 aydır bebek ıstıorum ve olmadı dra gıttım kan testı muayne falan oldum hersey normal dedı bı sene beklıcez dedı ama ben hemen ıstıyorum :KK43:
allah ısteyenlere versın ınsallah

sende insallah hamılesındır ve darısıda bısım basımısa cnm :))

kıslar benim adetim ayın beşine dayanamayıp yarın sabah test yapacağım dua edin baana kıslar inşallah hamileyimdir isteyen herkese rabbim versin.

Allahım inş bu ay sana nasip eder.....dualarım sizinle canlarımopuyorumnanaktan

inşallaah hamilesindir cmrm:Saruboceq:yarına haberlerini bekliyoruz:lepi:

gazili09 insallah hamilesindir cnm
cok fazla orta sayfaları okumadım ama sende bır yıldan fazla evlısın galıba benım gıbı
ben de senın gıbı 3-4 aydır bebek ıstıorum ve olmadı dra gıttım kan testı muayne falan oldum hersey normal dedı bı sene beklıcez dedı ama ben hemen ıstıyorum :KK43:
allah ısteyenlere versın ınsallah

sende insallah hamılesındır ve darısıda bısım basımısa cnm :))

canım ben bugün kan testi yaptırdım,negatif çıktı.rabbim neylerse güzel eyler...zamanı var demekki canım.
bana da dediler gülüm bekle diye ama...Allah bu ay sizlere nasip etsin gülüm:Saruboceq:

bakın kızlar eşlerinize kendinizi en ii anlatıp bunları yaptırmanın yolu tatlı dil..
eşlerimiz bizden tatlı dille bir şey isteyince ne kadar hoşumuza gidiyor
bizlerde böyle yapacağız
mesele bu testleri yaptırması için onlara
"bak bu ikimizin de meselesi,çocuğumuz olmuyorsa bu tek taraftan kaynaklanacak diye bir kaide de yok
bend e rahatsız olabilirim sende,önemli olan kendimizdeki sorunları öğrenebilmek ve gerekn neyse onu yapmak,"deyin

bakın kızlar eşlerinize kendinizi en ii anlatıp bunları yaptırmanın yolu tatlı dil..
eşlerimiz bizden tatlı dille bir şey isteyince ne kadar hoşumuza gidiyor
bizlerde böyle yapacağız
mesele bu testleri yaptırması için onlara
"bak bu ikimizin de meselesi,çocuğumuz olmuyorsa bu tek taraftan kaynaklanacak diye bir kaide de yok
bend e rahatsız olabilirim sende,önemli olan kendimizdeki sorunları öğrenebilmek ve gerekn neyse onu yapmak,"deyin

mutlaka ikna edicem bi yolla...tüm sıkıntıyı biz çekiyoruz:eek:klava:

canlarım hazırlanıp çıkmam gerekiyor şimdi, öptüm sizi,akşam girebilirim inş. bol bhcgli günlerrr

günaydın kızlar dün giremedim fazla işlerim yogundu biraz doktordan pazartesine gün alabildik pazartesi olmaza 1 ay sonraya veriyolar ama pazartesi benim adetim 5 günü yani gitsem bişey olurmu ne bilim yani unutıyorum da soracak başka birim yok hani alttam muayene falan ederse diye. birde bişey sorcam canlarım ben sonuşları ne zaman alabilirim çok uzuyomu bu testler sonuşları almak falan

X