De gidi gebelik testi de...

gülen yüzü gördüğünüzde 48 saat içinde ilişkiye girin yazıyordu..biz gülen yüzü gördüğümüz gün ve ertesi gündeki 2 günde deneyerek başardık..yani 3 gün.. oysaki ne kadar çok uğraştığım günleri biliyorum..

ben de alayım bu ay. o kadar çok idrar testi yaptım ki bi de ovulasyon testi yapayım
bu arada allah tamamına erdirsin inş. canım...ne mutlu sanaopuyorumnanaktan

teşekkür ederim.. allah sanada nasip etsin hayırlısıyla sağlıkla .. :)

gülen yüzü gördüğünüzde 48 saat içinde ilişkiye girin yazıyordu..biz gülen yüzü gördüğümüz gün ve ertesi gündeki 2 günde deneyerek başardık..yani 3 gün.. oysaki ne kadar çok uğraştığım günleri biliyorum..

bana göre 14. gün hikaye benim için.adetim düzenli çok ama her ne hikmetse tutturamıyorum:uhm:

herkeste farklı bende gülen yüz 16. gün çıktı mesela 16 . günde çıkması demekte 48 saat içinde yumurtlaman gerçekleşicek demek..

yani 17-18 de falan sanırım oysaki regl dönemim 30-31 gündür..

herkeste farklı bende gülen yüz 16. gün çıktı mesela 16 . günde çıkması demekte 48 saat içinde yumurtlaman gerçekleşicek demek..

bence de farklı canım,ben bir eczane ile konuşacağım hemen getirtme şansları olabiliyormuş.bu ay da bunu deneyeceğim.ne kaybederim ki

Sıkma canını .bildiğim kadarıyla başta korunmuş olmakla pek ilgisi yok.moralini bozma canım stres yapıp kafaya takınca olumsuz etkileniyordur vucudunda.İnş en kısa zamanda istediğin bebeğine kavuşursun

sagol canım aslında bunları biliyorum ama sizden de duyunca desdek alıyorum ya çok sagolun hepiniz iş canım isteyen herkes kavuşur

yani 17-18 de falan sanırım oysaki regl dönemim 30-31 gündür..

canım ya ne diye alıyorsun yani eczaneden ne diye alıcam bu ay bende alim diyorum bide öle deneyelim gerçi bu ay doktorada gidicem inş bişey çıkmaz da hamiş kalırız

gazelim gel beraber bu ay deneyelim inş bidaha ki ay beraber mutlu haberi veririz birbirimize:)

gazelim gel beraber bu ay deneyelim inş bidaha ki ay beraber mutlu haberi veririz birbirimize:)

annem arada çıkmak zorunda kalıyorum,kirayı ödemeye gittim,doğru be kardeşim beraber deneyelim.bu ay alıcam inş.ben ovulasyon testi getiriyor musunuz diye sorucam bence
getirirlerkaydirigubbakcemile2

annem arada çıkmak zorunda kalıyorum,kirayı ödemeye gittim,doğru be kardeşim beraber deneyelim.bu ay alıcam inş.ben ovulasyon testi getiriyor musunuz diye sorucam bence
getirirlerkaydirigubbakcemile2

bende şimdi iş çıkışı bütün eczanelere sorucam bakalım bu ay deneyelim bakalım neler olacak

Ya arkadaşlar benim adetime tam 1 hafta var şu an.ama ben genelde hep 1 hafta önce adet olurum hiç değişmez..sanki biraz beliritlerde var gibi..eşim şu an sürekli başımın etini yiyo illa test yapalım diye.yaa sizce alıp yapsakmı çıkarmıki daha şimdidenn..acil cvp larınızı bekliyorum arkadaşlar..:enbuyukkk:

X