De gidi gebelik testi de...

sanırım öle oldu tatlım neden umutsuz düşünüyon canım güzel düşünelim güzel olur inş bende yogunum bu aralar yaa zaten akşamları giremiyorum ancak iş yerinde girebiliyorum

umutsuzluğa düştüğüm için değil fıstık içime öyle doğmuyor,zatende bende salladım gazili gibi şubata,o zamana kadar olursa süpriz olur olmazsada takmıcam,şubattan sonra sıkı bir çalışmaya gircem :lepi:

senin dünürede söyleyelim o da uygulasın bişeyler yoksa senin hızına yetişemeyecek :lepi: üçüz dördüz allah ne verdiyse gelecek herhalde senden :roflol:
senin dünür o kadar ürün çıkartamazsa buluruz artık sana başka dünürler :roflol:

hadi hayırlısı bakalım,inşallah allah en kısa zamanda verir bebişini :Saruboceq:

ami nhepimizin derinim:Saruboceq:
inşaallah çok beklemeyiz hepimizin kucağı seneye dolar......
o kadar çabuk geçiyoki zaman anlamıyosun bile...........
bu ay bu ay diye diye kaybettiğimiz zamanın farkında değiliz zaten doğurganlık iyice azaldı yaş faktörü bile daha geriye gelmeye başladı eskiden ne güzel karılar çokarttıkça çıkartıyodu ya şimdimafoldumben
diğer topikleri okuyunca inanamıyorum bu kadar çokmu bebek isteyipte sorunlu olan var diyorum halbuki biz he denince oluyo diye gördük büyüklerimizden ne acı:1no2:

yok kız o hemen doğurur görürsünüz tam bi cadı o kocayı göndermeden alıcaz haberinikaydirigubbakcemile3

tüm suçlu şu türk filmleri hatunlar öpüşünce bile hemen kusmaya başlıyorlar:roflol::roflol:

canım bizden sonraki nesilin işi dahada zor.herşeyin sunisini alıyoruz,az buçuk doğal şeylerde var aldığımız tabikide bizden sonraki nesilin hiç doğal bişeyi olmayacak dolayısı ile vucüt yapılarımız gitgide bozuluyor,tabiki önceden kafama göre birisini bulayım hah evlendim 2 sene 3 sene bekleyeyim evliliğim otursun öyle doğurayım olayıda çok yokmuş,25 e gelmeden millet evlenip hemende alıyorlarmış bebeklerini ellerine.sizleri bilmiyorum ama bize bakkk 6 sene bekledik biz bebek için,şimdide yumurta geldi uca kadar tırmalıyoruz bebek olsun diye :roflol:

6 senede çokmuş be...........
gııııııııııııııııııııısssssss nie o kadar beklediniz o süre içinde tesadüfen bile tutardı sanki...........
amaaaannn çok bekletmesinlerde analarını artık bak çok naz aşık usandırır diye tehdit etsek işe yarar mı acepCADIARZU
şuna bak hele poposunu ısırasım geliyo

arada cümle atlamışım o 6 sene sürede hiç problem olabilir mi diye düşünmediniz mi:kedi:nasıl korundunuz ki geri çekilme deme vallaha enişteye üzülürüm en tatlı yerindekafamçokkarıştı

ne bilelim bu işin bu kadar zor olduğunu gülüm,biz sanıyordukki bi defada hemen başım dönüyo midem bulanıyo aaaa hamileyim diye oluyor bu işler, meğersem öyle değilmiş.aman şuraya gidelim gezelim ondan sonra,şunu alalım borcu bitsin ondan sonra,bu sene canım istemiyo derken derken bu seneye geldik,ben bebişime çok naz yaptım bunca sene beklettim inşallah o bana aynı nazı yapmaz :çok üzgünüm:

arada cümle atlamışım o 6 sene sürede hiç problem olabilir mi diye düşünmediniz mi:kedi:nasıl korundunuz ki geri çekilme deme vallaha enişteye üzülürüm en tatlı yerindekafamçokkarıştı

düşünmedik gülüm ya,insan bazı şeyleri başına gelmeyince bilmiyor,biz herkesten öyle gördük,bebek istiyor korunmayı bırakıyor ve o ay hamile kalıyor,bizdede öyle olur diye üzerine düşmedik,eee birde adet sorunu sancı enfeksiyon mantar kıllanma aşırı kilo vs.gibi herhangi bir problem yaşamadığım içinde gitme gereksinimi duymadım hiç zaten bendede doktor korkusu var işimede geldi gitmemek ne yalan söyliyim :kedi:
ilk 3 ay d.kontrol hapı,sonraki 1 sene geri çekilme ondan sonrasında hep kondom kullandık canım

dünürüme nazıma berruma.....herkese boll selam olsun,dünürüm öğrencilerim ellerinden öper

iyiyim derinim özledim canım,bi türlü denk gelemedik seninle sen nasılsın

oooooooooooo kimler gelmiş efendim buyrunnnnnnnnn
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz vereliniortak
nerelerdesin gız sen,kaç gündür ilk defa adam gibi girebildim şu topiğe sen yoksun :mymeka:

oooooooooooo kimler gelmiş efendim buyrunnnnnnnnn
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz vereliniortak
nerelerdesin gız sen,kaç gündür ilk defa adam gibi girebildim şu topiğe sen yoksun :mymeka:

ben giriyorum nete siz yoksunuz:gitme:
canım şiir dinletisi yapıcam sene sonunda ...egzersiz planları ile uğraştım..özel davetlimsiniz anacımdelikafadulden

ben giriyorum nete siz yoksunuz:gitme:
canım şiir dinletisi yapıcam sene sonunda ...egzersiz planları ile uğraştım..özel davetlimsiniz anacımdelikafadulden

öyle oldu gülüm ya,ben bir türlü giremedim bugünlerde,girsem bile hemen çıkmak zorunda kalıyorum malum gelen giden çok oluyor odaya.özledim valla bende.çok isterdim gelmeyi ama eminim çok güzel olur,videosu falan olursa gönderirsin gelmiş kadar olurum opuyorumnanaktan

göndermem mi heç...ama gelip görmeni daha çok isterima.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…