De gidi gebelik testi de...

merhaba canım benim,nasılsın? Kaç gündür görüşemiyoruz

derinim canım nerelerdesin yaaa neler yapıyon bakalım kıss içimden bi ses bu ay senin müjdeli haberler vereceğini sölüyo hadi hayırlısı bakalım dünürümde geçdi sanırım 3 gözüm açıldı:))

iyiyim bitanem napayım çok yoğunum bugünlerde,bi hevesle gireyim bizim kızlar napıyomuş bi bakayım diyorum pat birisi geliyo hemen kapatmak zorunda kalıyorum :çok üzgünüm: sen neler yapıyorsun canım.inşallah gülüm hepberaber verelim müjdeli haberlerimiz birbirimize.benim içimede bu ayıda pas gecekmişim gibi doğuyor ama allahın işine belli olmaz senin dünürden sana bulaşmış olabilir belkim bu münetcimlik işi :roflol:

kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan varmı gelişmeler.........

ya şekerler benim dünür bayadır yok ortada nolduki niye girmiyoCADIARZU

burdayım fıstıkopuyorumnanaktan
bebiş olması için uğraşıyom...............
bakalım ilaçlara ve kürlere başladık artık bekleyecez gamyoncuiremsu

sanırım öle oldu tatlım neden umutsuz düşünüyon canım güzel düşünelim güzel olur inş bende yogunum bu aralar yaa zaten akşamları giremiyorum ancak iş yerinde girebiliyorum

burdayım fıstıkopuyorumnanaktan
bebiş olması için uğraşıyom...............
bakalım ilaçlara ve kürlere başladık artık bekleyecez gamyoncuiremsu

inş tatlım hayırlı zamanda alırız hayırlı haberlerini senin ve hepimizin tatlım

hoşgeldin nazcım nasılsın canım sende ne var yok bizde bi gelişme yok canım aynı

hoşbulduk canımopuyorumnanaktan
evicap- zinko-tribulus-keçiboynuzu kürü nü eşim kullanıyo bende bal-çörekotu-tarçın karışımı kullanıyorum:hulya:
yani durma çalış modundayızkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…