De gidi gebelik testi de...

iNŞ. belkide zamanları yokdur gelirler inş en kısa zamanda ee dünürüm neler yapıyon bakalım

napıyım gülüm yaa,bu sıralar okul işleri çok yoğun...çocuklara sene sonunda şiir dinletisi hazırlatacam onunla uğraşıyorum güzel olacak nasipse... özel davetlimsinyerimseniben

napıyım gülüm yaa,bu sıralar okul işleri çok yoğun...çocuklara sene sonunda şiir dinletisi hazırlatacam onunla uğraşıyorum güzel olacak nasipse... özel davetlimsinyerimseniben

ayy inş canım keşke imkan olsada gelsek görüşebilsek belli mi olur gelirim belkim:lepi:

günaydın kıslar opuyorumnanaktan gece 2 de girdim ama kimse yoktu beni bu aralar unutun olamıcam malesef ya dün akşam komşuya gittim gelincede gümüşlükleri boşalttım cam eşyaları sardım biraz kanepe örtüleri küçük kilimleri falan yıkadım bugünde gardolabı toparlıcam yemek yapıcam öğleden sonrada halı yıkıcas eşimle öle işte kıslar çok çalışmam lasım çoooook:hulya:

nasılsın fıstık?? evi taşıyorsun sanırım, çok zor iş allah kolaylık versin gülüm, bende 6 ay oldu şimdiki evimize taşınalı,taşındıktan sonra 2-3 ay daha bitmiyor işi akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…