De gidi gebelik testi de...

hemencik geçeceğine inanmıyorum çok zor yaaa mafoldumben bilmiyorum vakit nasıl geçicek bebeğim olursa onunla oyalanırım gibi gelıyorum çok karışık kafam:çok üzgünüm:

oyyy kıyamam ya ever zor bi durum ama bence canım hamileliğinde eşin yanın da olsun ne bilim onun la bu duyguları yaşamak daha güzel olur bence tatlım ama hayırlısı artık yaa o gidene kadar olursa olur olmazsada gelince olur inş

yaa ölede ne bileyim bebeğim olsunda istiyorum eşim hamileliğimde yanımda olsunda istiyorum napıcam ben yaa :1no2:

yaa ölede ne bileyim bebeğim olsunda istiyorum eşim hamileliğimde yanımda olsunda istiyorum napıcam ben yaa :1no2:

canım bence sen çalışmalarına devam et olur hayırlı zamanda olur inş bebegin canım peki eşine uzun dönem mi kısa dönem bu bellimi

canım bence sen çalışmalarına devam et olur hayırlı zamanda olur inş bebegin canım peki eşine uzun dönem mi kısa dönem bu bellimi

yok be şekerim gitmeden 1 hafta önce sınava gircek ozaman belli olcak herşey uzun olursa bende gitcem inş. bizde öle düşünüyoruz gidene kadar nolur nolmaz çalışmalara devamkaydirigubbakcemile

yok be şekerim gitmeden 1 hafta önce sınava gircek ozaman belli olcak herşey uzun olursa bende gitcem inş. bizde öle düşünüyoruz gidene kadar nolur nolmaz çalışmalara devamkaydirigubbakcemile

hmm anladım canım hadi hakkınız da hayırlısı canım aa vt uzun çıkarsa sende gidersin öle iyi olur valla bebişde sizinle olur inş.

hmm anladım canım hadi hakkınız da hayırlısı canım aa vt uzun çıkarsa sende gidersin öle iyi olur valla bebişde sizinle olur inş.

saol canım hakkımızda hayırlısı tm hamileykn eşim yanımda olsun istiyorum ama sanki bebişim olursada her zorluğa katlanırım gibi geliyo inş. Allahım yaaa :Saruboceq:

neyin var canım benim....günün yaklaştı heyecanlısın dimi
opuyorumnanaktan

valla bilmiyorum canım yaa heycan pek yok çünkü adet belirtileri var ya ikilemde kaldım hamile olsam eşim olmıycak hamile olmasam eşimin yokluğuna dayanamam offfffmafoldumben

valla bilmiyorum canım yaa heycan pek yok çünkü adet belirtileri var ya ikilemde kaldım hamile olsam eşim olmıycak hamile olmasam eşimin yokluğuna dayanamam offfffmafoldumben

sayılı gün çabuk geçer canım benim,üzülme göz açıp kapayıncaya kadar bitera.s

dünürüm ben de çok özledim sizi..2 gündür kredi kartıyla uğraşıyorum...en sonunda ikisini de kapatırdıma.s

iyi yapmışsın canım :teytey::teytey: seninde gelmiş kırmızılar hayırlısı olsun tatlım.hayırlı zamanda gelir inş bebişleirmiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…