De gidi gebelik testi de...

anladım canım inş yeni evin sana ugur getirir. canımcım eşin ne zaman gidecekdi askere bide neresi oldugu belli oldumu.

çok saol canım Allah razı olsun aralığın başında gitcek 10nu gibi yok daha belli diil gitmeden 1 hafta önce falan belli olcak sınavlamafoldumben

çok saol canım Allah razı olsun aralığın başında gitcek 10nu gibi yok daha belli diil gitmeden 1 hafta önce falan belli olcak sınavlamafoldumben
ayy inş canım hayırlısı ile gelir tez zaman da sen şimdi asker yoluda gözlicen kıyamam sana

ayy inş canım hayırlısı ile gelir tez zaman da sen şimdi asker yoluda gözlicen kıyamam sana

Allah razı olsun canım yaa ewt asker yolu beklıycem ama dıyorumki bebişim olursa onunla avunurum bı yandanda hamilleliğimde yanımda olsun istıyorum kafam karışık iki türlüde hem üsülcem hem üsülmicem :çok üzgünüm: off offf mafoldumben

allah yardımcın olsun güzelim üzülme hiç anlamazsın geçer gelir hemencik

hemencik geçeceğine inanmıyorum çok zor yaaa mafoldumben bilmiyorum vakit nasıl geçicek bebeğim olursa onunla oyalanırım gibi gelıyorum çok karışık kafam:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…