De gidi gebelik testi de...

ya valla bende sıkıldım gelıyorum kimse yok gidiyorum kimse yok

evet yaaaa :KK43:((( ee canım sende durumölar ne benim dürürümde yemiş kırmızıları derin ve sen kaldın umudumuzzz bizde dünürümle bir dahaki aya kaldık inş fazla beklemeyiz.

evet yaaaa :KK43:((( ee canım sende durumölar ne benim dürürümde yemiş kırmızıları derin ve sen kaldın umudumuzzz bizde dünürümle bir dahaki aya kaldık inş fazla beklemeyiz.

sende oldunmu adet benim 10-14 arası olmam gerekıyo en az 4 gün var daha öle belirti dicek bişi yok yani adet belirtisi gibi öle bende anlamadım zaten gebelik testimde yok

sende oldunmu adet benim 10-14 arası olmam gerekıyo en az 4 gün var daha öle belirti dicek bişi yok yani adet belirtisi gibi öle bende anlamadım zaten gebelik testimde yok

oldum kıss en erken ben oldum şimdi yeni adetimi beklicem:)) hadi
hayırlıs bakalım kasık agrıların geçdimi canım

oldum kıss en erken ben oldum şimdi yeni adetimi beklicem:)) hadi
hayırlıs bakalım kasık agrıların geçdimi canım

yeni adetin ne zaman kasık ağrılarım hala oluyo ama çok şiddetli diil 2 gündür karnımın özelliklede sağ kasığımın üstüne yatamıyorum öle bide belim acayip ağrıyo ama dedim aynı adet belirtileri umutlanmak istemıyorum nasip bakalım rabbim neyler neylerse güsel eyler

yeni adetin ne zaman kasık ağrılarım hala oluyo ama çok şiddetli diil 2 gündür karnımın özelliklede sağ kasığımın üstüne yatamıyorum öle bide belim acayip ağrıyo ama dedim aynı adet belirtileri umutlanmak istemıyorum nasip bakalım rabbim neyler neylerse güsel eyler

hadi hayırlısı canım inş hayırlı olur hakkımız da ama hamilelik belirtisi olabilir canım bunlar ama yinede bunlara kapılp kalmayalım canım benim yeni adet dönemim 25 ile 30 ekim arası ddim ya değişip duruyoya:)) kesin gün veremiyom canım

cnm hamilesin bendede öle çıktı benım hamileliğim 5 haftalıkken görülmüştü

merhaba anladııgm kadarıyla hamilesi hayırlı olsun canım Allah c.c sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin ne kadarlık evliydin hemen oldumu canım bebiş yoksa bizim gibi bekledin mi?

hadi hayırlısı canım inş hayırlı olur hakkımız da ama hamilelik belirtisi olabilir canım bunlar ama yinede bunlara kapılp kalmayalım canım benim yeni adet dönemim 25 ile 30 ekim arası ddim ya değişip duruyoya:)) kesin gün veremiyom canım

al bendende okadar benımde 2-3 aydır erken gelıyo benimde işte 10-14 arası ya bilmiyorum ama geçe aylardada böle belirtiler vardı erkenden adet oldum oyüsden ümitlenmek istemıyorum ama adet belirtisiyle aynı bunlar:kahve:

sana dedi canım onun belirtileri de aynıymış hamile oldugunu ögrenmiş yani ben öle anladım canımcım

bu cuma yada c.tesi kayınvaldemler gelcek kendı anneme dedim gebelik testi yolla diye yollarsa bakarım yollamazsa bılmıyorum napıcam

Yollar canım o zaman hadi hayırlısı bakalım dualarım seninle canım sende dua et bana ve hepimize

etmesmiyim hep edıyorum duaların içinde çok saol bu haftasonu taşıncam çok işim var ama canım hiç bişi yapmak istemıyo :1rolleyes:

etmesmiyim hep edıyorum duaların içinde çok saol bu haftasonu taşıncam çok işim var ama canım hiç bişi yapmak istemıyo :1rolleyes:

off çok zor taşınmak sana kolay gelsin canım aynı ild bir yeremi taşımacaksınız yoksa şehirde değişecek mi

X