De gidi gebelik testi de...

İyi canımcım sen devam et testlere bakarsın bi ışık beliriverir..akıntıyı farkettiysen süper..

kızlar vallahi bravo bize bu ay kimse saymadı adet gününü ve hiç açılmadı bu gün konusu.gerçekten harika bir topik :lepi:

Zaten buranın en güsell yanı bu..tabiiki bazı şeyleride paylaşıcaz ama muhabbetin özünün bu tip şeyler olmaması çok güzel..

bende hastanedekilerin davranışlarını anlayışla karşılıyorum zatende o yüzden özele gidiyorum ama ben bu tavırlarla özelde karşılaştım ki baştan anlaşma yaptım çok soru sorarım bilmek isterim kendimle ilgili herşeyi kabul edermisin beni diye o da bende severim böyle hastaları tamam dedi.özelinde o kadar parayı fırça yemek için vermiyoruz gülüm,seni hasta olarak kabul edip etmemek onun insiyatifine kalmış beğenmiyorsa kabul etmesin kabul ettiysede naz niyaz soru moru hepsini çekecek canım

E tabi canımm..özellerin öle bi lüksü yok kesinlikle..öle davranıp konuşamazlar istedikleri gibi..zaten özele gitmenin amacı bu..Benim dünürüm işte yaa..
Bende şimdi bi dr buldum özel bi hastanede çalışıyo.ama özel gibi çok iyi yaa..çok ilgili saolsun..mesela dün cebinden aradım normalde özel hastası değilim ama saolsun hemen cevapladı ve bugün için gelmemi istedi..bende kararsızdım çünkü gidip gitmeme konusunda..herşeyide çok abartan tipler gibi de olmak istemiyorum..ama aradım ve iyikide aramışım..

İklimcim hoşgeldin..ama malesef bende birazdan çıkmak zorundayım malum mesai bitiyo..oh yemekleride yapmışsın ne güselll cokacimcoook

alışverişten geldim kaşarlı mantar atacam fırına bide...yanında fırında tavuklu patates var de hadi gelin yemeğeee

alışverişten geldim kaşarlı mantar atacam fırına bide...yanında fırında tavuklu patates var de hadi gelin yemeğeee

gazilim ben mantar delisiyim kız sıcacıkken ağzına atı ver bi tanesini benim için lütfeeennn

İklimcim hoşgeldin..ama malesef bende birazdan çıkmak zorundayım malum mesai bitiyo..oh yemekleride yapmışsın ne güselll cokacimcoook
yaptım canım öptüm grşrz kib

hımmmm süpeerr bayılırımmmm mantarlı dediğin tarife yapıyorummm bende

tavuklu patatess hıımm size gelesim geldii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…