De gidi gebelik testi de...

ne yapalım gülüm elimiz mahkum,çaremiz onda,ne derse desin aman deva olsunda diye sesimizi çıkarmıyoruz

anacım öylelerinden deva gelmez bize o tavırları açığını yakalatmamakÇok üzgünüm çoook

ya kızlar 5 miş saat yanlış görmüşümmafoldumben
birazdan gidersiniz hepiniz:umursamaz:

benim doktorun verdiği hormon ilacı yüzünden benim gögüste şişlik oldu,onu sordum bişey olmaz dedi,dedim gideyim genel cerraha göstereyim korktum baya,çok soru soruyorsun beni sınıyorsun ukalalık sezdim tavrında sevmem böyle hastaları dedi :1shok:

ahanda demiştim gazili gitti bile........
ay vallahi biz alemiz otur otur sonrada telaşlanıyoruzkaydirigubbakcemile3

benim doktorun verdiği hormon ilacı yüzünden benim gögüste şişlik oldu,onu sordum bişey olmaz dedi,dedim gideyim genel cerraha göstereyim korktum baya,çok soru soruyorsun beni sınıyorsun ukalalık sezdim tavrında sevmem böyle hastaları dedi :1shok:

hey yarabbim ..............
ama sanakocamanalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
bilinçlisin:lepi:

ayy bende işte öle tersleyivercekler diye çok korkuyom..bi de gıcık olur şimdi iyi bakmaz ilgilenmez diyom o yüzden siniyom iyice..görseniz pek bi masum pek bi şirin oluyom nedense..onlar beni o hale sokuyolar ama yaaa elimiz mahkum diye işteeeeee Çok üzgünüm çoook

canım kaç gündür doğru düzgün sohbet edemedik seninlede yaaa özledim vallahi
nasılsın şimdi daha iyisin ya,en azından rahatlamışsındır artık doktor bişey yok demiş

Canım valla bende ösledim seniiii..iyiyim tatlım da akşam niyeyse bi sinir boşalması yaşadım..uyudum sabah daha iyiydim şimdide iyiyim artık canım..nedense bazen elimde olmadan üzülüveriyorum hemen..sanırım bu sene yıprandım her yönden daha tam atamadım üzerimden..aradada olsa böle hafiften yokluyo beni..ama ben yeniyom onu merak etmeyin siz..
Evet canım.işte dediğim gibi ilaç kullancam şimdi bitince regl olcam 2.günde tekrar dr uma gitcem..o zaman sanırım bazı şeyler netleşmeye başlar artık..bakalım tatlım..sen nasılsın her şey iyi dimi yerimseniben

ayy bende işte öle tersleyivercekler diye çok korkuyom..bi de gıcık olur şimdi iyi bakmaz ilgilenmez diyom o yüzden siniyom iyice..görseniz pek bi masum pek bi şirin oluyom nedense..onlar beni o hale sokuyolar ama yaaa elimiz mahkum diye işteeeeee Çok üzgünüm çoook

az çok yaptığımız sohbetlerden zaten oldukça masum ve şirin birisine benziyorsun zaten canım benim,olduğun gibi gitsen doktor yine sever seni :1hug:

ya boşversene sierim sanki bedava bakıyorlar git başhekime şikayet et bak nasıl oluyorlar........
susulduğu için bizi zavallı görüyorlar anacım
bakma herkes birbirni korur zannadiyoruz ama işin aslı öyle değil arada istisne çıkar ama en ufak bi kıvılcımda onlar arasındada patlar yani er geç şikayetin işe yarar merak etme

Canım valla bende ösledim seniiii..iyiyim tatlım da akşam niyeyse bi sinir boşalması yaşadım..uyudum sabah daha iyiydim şimdide iyiyim artık canım..nedense bazen elimde olmadan üzülüveriyorum hemen..sanırım bu sene yıprandım her yönden daha tam atamadım üzerimden..aradada olsa böle hafiften yokluyo beni..ama ben yeniyom onu merak etmeyin siz..
Evet canım.işte dediğim gibi ilaç kullancam şimdi bitince regl olcam 2.günde tekrar dr uma gitcem..o zaman sanırım bazı şeyler netleşmeye başlar artık..bakalım tatlım..sen nasılsın her şey iyi dimi yerimseniben

bende başladım ovülasyon testlerini yapmaya ama hala çift çizgi yok ortada,benmi beceremedim yoksa hala yumurtlamadımmı anlayamadım.yumurtlama akıntısı falan hepsi geldi bi çift çizgi yok ortada,gerçi olmazsada olmasın sorun değil bende salladım artık şubata kadar olmazsa üzülmem,testleri aldım bari zebil olmasın diye kullanıyorum kaydirigubbakcemile3

kızlar vallahi bravo bize bu ay kimse saymadı adet gününü ve hiç açılmadı bu gün konusu.gerçekten harika bir topik :lepi:

ya boşversene sierim sanki bedava bakıyorlar git başhekime şikayet et bak nasıl oluyorlar........
susulduğu için bizi zavallı görüyorlar anacım
bakma herkes birbirni korur zannadiyoruz ama işin aslı öyle değil arada istisne çıkar ama en ufak bi kıvılcımda onlar arasındada patlar yani er geç şikayetin işe yarar merak etme

Doğrudur canımm..ama ben özellikle devlet hastanesinde çalışanları da çok iyi anlıyorum aslında onlarında işleri çok zor yaa..şartları zor bissürü cahili yaşlısı tuhafı da geliyo mutlaka..onlarda insan sonuçta bazen ben bile hastalara gıcık oluyom.yani işin bi de bu yönü var tatlım..ama senin dediklerinde kesinlikle doğru..ben biraz da dr larada acıdığım için çok anlayışlı davranıyorum ve pek tersleme yapamıyorum..sakin ve sabırlı olmaya gayret ediyorum..bi de bende sanırım dr fobisi var korkuyooommmmm o an bana dediklerini bile bazen anlamıyom heyecandan stresten..eşimi o yüzden herzaman sürüklerim yanıma..o iyice dinlesin diye.ben dinliyomuş gibi yapıyom bazen..ya normalde cin gibiyimdir ama dr karşısında köylü kızlar gibi saflaşıveriyom yaa kaydirigubbakcemile3

kızlar vallahi bravo bize bu ay kimse saymadı adet gününü ve hiç açılmadı bu gün konusu.gerçekten harika bir topik :lepi:

adet günü sayması belirti sorması vs.bunlar sıkıntıdan başka bişey vermiyor insana,öyle sohbet istiyene çoook bu sitede öyle topikler ama gerçekten insan stresten kurtulamıyor bu tür şeyleri düşünürken,ben artık inandımda zaten belirti melirti herşey psikolojik, ya hamilesindir çift çizgi çıkar ya da değilsindir çıkmaz.çok rahatlamış hissediyorum kendimi burada sizlerle sohbet ederken hiç gerek bile görmüyorum diğer topiklere girmeye kaydirigubbakcemile5

gelicem kıslaar şayet göremezsem sizi şimdiden öpüyorum bakim diğer topikte gelen cevap var mı

X