De gidi gebelik testi de...

ne zamandır yapmıyorum eşim sipariş verdi sabahtan:)
domatesli şehriye çorbası
kuru fasulye
pilav

eşimde evlendiğimizden beri çok kilo aldı az yemeye karar verdide bişi istemiyorum dedi bi çorba yap yeter dedi bende şehriyeli yoğurt çorbası yaptım yanınada kırmızı biber közledim fırında öle :1rolleyes:

en iyisini yapmışsın cnm hafif olur valla aslında öyle yapmak lazımmmm

iyi geceler tatlım teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın?
sende nöbetçi amir gibisin maşallah,ne zaman açsam buradasın :roflol:

iyi geceler tatlım teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın?
sende nöbetçi amir gibisin maşallah,ne zaman açsam buradasın :roflol:

napayım şekerim sıkıldıkça giriyorum çoğu zamanda sayfa açık kalıyo arada bakıyorum gelen giden varmı diye sende girmiyodun pek iyiki girdin amakaydirigubbakcemile5

napayım şekerim sıkıldıkça giriyorum çoğu zamanda sayfa açık kalıyo arada bakıyorum gelen giden varmı diye sende girmiyodun pek iyiki girdin amakaydirigubbakcemile5

melekler korusunu izledim tamda çok heyecanlı bir yerinde bitidirdiler diziyi yeni bölümün reklamınıda yapmayınca dedim gireyim sitedelerinden bi bakayım varmı yeni reklam diye dedim,girmişkende buraya bakmadan geçemedim a.s

melekler korusunu izledim tamda çok heyecanlı bir yerinde bitidirdiler diziyi yeni bölümün reklamınıda yapmayınca dedim gireyim sitedelerinden bi bakayım varmı yeni reklam diye dedim,girmişkende buraya bakmadan geçemedim a.s

ya aynen yaa bende melekler korusuna baktım bitince kanal d yi açıp buraya girdim ya ewt çok heycanlı bitti en çokta o eylül yılanı esinin hamile olduğunu duyunca morslandıya en çok ona sevindim ohhh dedim:tomato:

X