De gidi gebelik testi de...

valla hemşom sen bencede iyi değerlendir bugünleri..senin kociş intikamını alabilir artık her an senden..kaydirigubbakcemile3

sorma alır valla uyanık,dün koluma baktı senin kolun yamulmuş yanlış kaynamış dedi
ne olacak dedim,kırıp tekrar kaynatacaklar dedi,bi korktum bi korktum
sonradan aklıma geldi benim kolum kırılmadı ki yanlış kaynasın:roflol:

senin kocişte pek cin valla sende hemen kanıyon hemşom yaa.gelme böyle oyunlara aaa..lmaz:

Bak taze gelin yine yok ortalarda kesin kocişi gelmiştir öğle yemeği hazırlıyodur bakkk..gör...:mymeka:

senin kocişte pek cin valla sende hemen kanıyon hemşom yaa.gelme böyle oyunlara aaa..lmaz:

hemşom ben kolumu her geçen gün biraz daha fazla oynatabiliyom ama diğer kolum gibi dümdüz tutamıyorum daha,normal midir sence:çok üzgünüm:

a.s
hemşom ben kolumu her geçen gün biraz daha fazla oynatabiliyom ama diğer kolum gibi dümdüz tutamıyorum daha,normal midir sence:çok üzgünüm:

Normal canım merak etme yavaş yavaş onuda yapacaksın ama zorlama sen yinede..a.s

sagol canım iyiyim sen nasılsın senin durum ne oldu tatlım geldimi şidi kırmızalar tam olarak

Bende daha iyiyim dünden yani en azından kabullendim..evet canım dün akşam normal yoğunlukta geldi iyice kırmızılar..bugünde devam ediyo..hayırlısı ne diyeyim tatlımm :1no2:

Bende daha iyiyim dünden yani en azından kabullendim..evet canım dün akşam normal yoğunlukta geldi iyice kırmızılar..bugünde devam ediyo..hayırlısı ne diyeyim tatlımm :1no2:

hayırlısı canım artık evt ben aslında pek iyi değilim yani ne bilim artık olumlu düşünemiyorum içimde acayip bi korku var acaba hiç mi çocugum olmayacak bunu yenmeye çalışıyorum ama olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…