De gidi gebelik testi de...

derinim hoş geldin bende yeni geldim öyle dolaşıyorum kızlar kaçöış

iyi sayılırım canım eşimin sonuçlsrı biraz canımızı sıktı sabahtan beri araştırıyorum.morfoloji %1 yarın üroloğa gidecek.benim dr.olumsuz konuştu yani normal yoldan gebelik için araştırma yaptım onlarda olumsuz değerin enaz %14 olması gerekiyomuş.eşim kafasına takıp uyumaya gitti şu dünyada neler duyup öğreniyoruz.aslında kafaya takılacak bişey değil eninde sonunda bi dünya yöntem var ama insanın kendine anlatabilmesi zor

anlıyorum canım seni,bende çok sağlıklı olduğumu düşürken doktorlar tarafından normal yolla hamile kalamayacağım teşhisi koyulduğunda baya bir üzülmüştüm,halbuki öyle bile olsa tedavi ile bu mümkün,nice rahmi olmayan yumurtalığı olmayan kadınları düşününce bu sorunlar onlarınkinin yanında devede pire kalır ama insan bunu kendisine anlatamıyor bir türlü.üzüldün canım eşinin durumuna,sanırım bunun ilaçla tedavisi var diye biliyorum bu kadar canını sıkma,iyice bir araştırın birde şu spermler için yapılan kürlerden uygulayın umarım en kısa zamanda bebeğin olur fıstığım üzme sen kendini :teselli:

nazzcığım PYCNOGENOL isimli bir ilaç varmış ve çok iyi geliyormuş morfoloji bozukluğuna.bir araştır tatlım.hatta bizim kulüptede kullananlar varmış.inşallah en kısa zamanda derdine derman bulursun fıstığım
http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...bozuklugu-icin-pycnogenol-kullanan-var-2.html

dünürcüm canım şekerim noluuuuuur üzülmeyin eşinde üzülmesin ben bilmiyorum ama tedavisi varmış eşinde takmasın sen anlat ona:teselli:

yok be canııım gayet uzak bi tarih ekim 10 veya 11 neden böle oluyo yaa sanki bıçak saplıyolar 3-4 gündür böle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…