De gidi gebelik testi de...

yok bee canım bebek falan yok ondan diil 4aydır ara ara hep oluyo :KK43: bence üşüttüm çünkü ara ara üşümek geliyor sıtma gibi elim ayağım buz tutuyor

yaaa varya yumurtlama yumurtlama diye diye kendimi tavuk gibi hissetmeye başladım hiç sevmiyorum öle demeyi ben hiç hesaplamıyorum uğraşamam onunla sen nasıl yapıyosun

iyi sayılırım canım eşimin sonuçlsrı biraz canımızı sıktı sabahtan beri araştırıyorum.morfoloji %1 yarın üroloğa gidecek.benim dr.olumsuz konuştu yani normal yoldan gebelik için araştırma yaptım onlarda olumsuz değerin enaz %14 olması gerekiyomuş.eşim kafasına takıp uyumaya gitti şu dünyada neler duyup öğreniyoruz.aslında kafaya takılacak bişey değil eninde sonunda bi dünya yöntem var ama insanın kendine anlatabilmesi zor

nazcım sıkma kendini eşinde sende.bak çözüm yolu varmış ya olmasaydı ne olacakdı bide öle düşün biliyorum bunu sölemek kolay yapmak zor ama inş olur tatlım ümitsizliğe düşmeyin bitanem

iyi sayılırım canım eşimin sonuçlsrı biraz canımızı sıktı sabahtan beri araştırıyorum.morfoloji %1 yarın üroloğa gidecek.benim dr.olumsuz konuştu yani normal yoldan gebelik için araştırma yaptım onlarda olumsuz değerin enaz %14 olması gerekiyomuş.eşim kafasına takıp uyumaya gitti şu dünyada neler duyup öğreniyoruz.aslında kafaya takılacak bişey değil eninde sonunda bi dünya yöntem var ama insanın kendine anlatabilmesi zor

nazım hiç üzülme çünkü hüç spermi bulunmayanlar bile var be gülüm,
ayrıca 1. test doğru olmayabiliyo,mutlaka 2. de yaptırın diyo doktorlar
yaptırıp ona göre tedaviye başlarsınız gülüma.s.

X