Days doctor erken gebelik testi kullananlar bir bakar mısınız lütfen

fnd_50

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2015
11.232
17.664
34
Arkadaşlar 19 aydır bebek istiyoruz. Bu ay sıfır umutla rastgele evde olan days doctor erken gebelik testi yaptım. Adetime muhtemelen 4 gün var. Damlatır damlatmaz ikinci çizgi fotoğraftaki gibi çıktı anında. Şoka girdim. O kadar beklemiyorum ki dün gece en az bir saat ağırlık antrenmanı yaptım nasılsa gebelik olamıyor diye tekrar bu ay sporuma başlamıştım. Sizce doğru mu bu? Ben hala inanmıyorum kesin test yanlış diyorum. Kaset test vardı onu da yaptım onda bir şey çıkmadı. Ya ben hamile olmadığıma 19 aydır o kadar çok inanmışım Şuan bu test sonucuna asla inanmıyorum

Eklentiler

• 6C516E3F-5655-4098-B620-0DD848B5C1C9.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 1.594
  • IMG_4441.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 899
  • IMG_4436.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 903
  • IMG_4437.jpeg
    110,6 KB · Görüntüleme: 1.268
Yanılma payı yoktur değil mi aşırı umutlandırdı beni bu test. Çok teşekkür ederimKaset testte çıkmaması normal mi?
Sanmıyorum ben yapmıştım aynı marka değerim 266 çıkmıştı sizinki muhtemelen çok yeni.bir gebenin günlüğü ile yapmıştım o zaman da değer 16ydı.testlerin hassasiyeti farklı olabiliyor canım en iyisi kan verip teyit etmek.kan vermek için müsait değilseniz farklı test alıp yarın sabah ilk idrarla yapın

Seninki daha koyudur o zaman 266 çıktığına göre evet yarın da elimde aynı marka olan testten yapacağım ve testin durumuna göre kan vereceğim artık inşallah ben de güzel sonuçlar alabilirim dua edersen çok sevinirim

Insallah sağlıkla ilerler canım sen de bana dua et keseyi görmedim henuz

Ah guzelim ilk çocuğuma hamile kaldigimi öğrenince bende aynı bu duyguları yaşadım ama damlatir damlatmaz çıkmış bence var kasette çok erken olduğu için çıkmamış olabilir

Ah guzelim ilk çocuğuma hamile kaldigimi öğrenince bende aynı bu duyguları yaşadım ama damlatir damlatmaz çıkmış bence var kasette çok erken olduğu için çıkmamış olabilir
İnşallah vardır o kadar heyecanlıyım ki yani sabah olunca yapacağım diğer testi inşallah vardır koyulaşma olur

Çizgi grimsi değil yani kuruma çizgisi değil bence var inşallah vardır. Rabbim kucağınızı doldursun sonucu merak ettim doğrusu herşey gönlünüzce olsun inşaallah

Çizgi grimsi değil yani kuruma çizgisi değil bence var inşallah vardır. Rabbim kucağınızı doldursun sonucu merak ettim doğrusu herşey gönlünüzce olsun inşaallah
Ağzınızdan bal damlıyor bir de inanır mısınız damlatır damlatmaz çıktı öyle olunca şok oldum inşallah vardır Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah çok ama çok teşekkür ederim o güzel duanız için

Rica ederim canım benim bende çok çektim ilk oğlumda az beklemedim. Ve sizin gibi aman nasılsa yok dediğim ay meğer varmış. Tüm belirtileri ramazan ayına yordum aserme kokudan rahatsız olma hali yıkadım kaldırdım evi resmen kaldırıp indirdim. Yolculuk yaptım ve herşeyi geçtim sürekli test yapan ben zorla baskıyla yaptım o ay yapmam diyordum adet olacağım gün test yaptım bozuk bu test dedim anam zorla beni kan vermeye götürdüler bir sonraki gün beta 1000 doktor hamilesin dediği an çöktüm ağladım tam 2 yıl hamilesin kelimesini duymak için savaştım. Üstelik senin çocuğun normal yollarla asla olmaz diyen doktor bana hamilesin dedi.. Şimdi sıpa 7 yaşında kardes düşünüyorum bakalım kardeşi nasip olacak mı umudunu kaybetme dua et sakinliğini koru ilk 5 dakikada çıktıysa vardır inşallah çok kuruma çizgisi gördüm ben grimsi olur genelde adete dört gün kala kaset testlerde yanıltabilir tek temennim bebişin seninledir inşallah

Bugünkü testimi atıyorum şimdi o kadar moralim bozuk ki. Yani bunu da yaşadım bu süreçte. Sevincim bir gün sürdü resmen. Hamile falan değilim…

Eklentiler

• IMG_4461.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 2.695
Bugünkü testimi atıyorum şimdi o kadar moralim bozuk ki. Yani bunu da yaşadım bu süreçte. Sevincim bir gün sürdü resmen. Hamile falan değilim…
nasıl bu kadar net yanlış çizgi çıkarabilir ki ya? Allah bu süreçte hepimize sabır versin, çok bekletmesin inşallah en kısa zamanda kavuştursun...

nasıl bu kadar net yanlış çizgi çıkarabilir ki ya? Allah bu süreçte hepimize sabır versin, çok bekletmesin inşallah en kısa zamanda kavuştursun...
Ya her türlü durumu yaşıyorum resmen şu süreçte ama Allah beterinden saklasın. Çok üzüldüm ama yapacak bir şey maalesef yok inşallah hayırlı zamanda sağlıkla gelir beklediğimiz…

kan verip değerinizi öğrenin en güzel net sonuç alırsınız bu markada bazen yanılma payı olduğunu söyleyenleri okumuştum

Bende aynı şekilde gördüm doktora gitttim hamile değilim asla ve asla erken gebelık testi almayacağım

Resmen ben burdayım diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…