Gebeliğe Hazırlık Day's comfort erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erogluelly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
6
5
30
Reglime 3 gün var. İki kez day's comfort testini kullandım. İki dakika içinde silik çizgi gördüm.
Yardım alabilir miyim , oldukça heyecanlıyım

Eklentiler

• IMG_20211129_154232.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 6.141
  • IMG_20211129_153254.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 4.758
2 adet days comfort test yaptım ikisinden ikinci çizgi 5 dakika içinde çıktı koşarak kan testine gittim sonuç negatif

Eklentiler

• 20220314_150535.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 1.488
  • 20220314_154045.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 1.764
Merhaba. Testleri izin görüntüsü çok benzer. Bugün kan tahlili ile gebeliğimi netleştirdim. Regl günüm de bugündü. Siz de koşarak hastaneye gidin , inşallah güzel haberler alırsınız
Merhaba ben de sizinle aynı zamanda aynı marka test yaptım. Benim de silik çıktı çizgim ama görünüyor net olarak. Sizin beta kaç çıktı acaba teste aynı gün mu gittiniz? Sağlıkla kucağına alın inşallah

Testim aşağıdaki gibi umarım ben de güzel haber alırım

Eklentiler

• 1648537477909..jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 1.855
Merhabalar yorumları okurken baya bilgilendirme yaptığınızı gördüm danısmak istedim size Biz eşimle yeni yeni düşünüyoruz bebeği ilk kez bu ay yumurtlama dönemime denk geldi ben bu süreçte ovülasyon testi yaptım yumurtlamadan 1 gün once daha doğrusu saatler önce ilişkiye girdik o gün test pik yapmıstı ama yumurtlama günü beraber olmadık tutma ihtimali varmı acaba İlişkiye girdiğimiz günkü ovülasyon testimi ekledim . Zaten ilişkiye girdikten 1 saat sonra yumurtlama günü oldu çogu kişi tutabilir dedi ama danısmak istedim

Eklentiler

• 8830436D-50E6-4038-8147-4B4CB60DC1BB.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 1.047
Eğer eşinizin spermleri sağlıklıysa ihtimal var. Çünkü yumurtlama dönemi spermler bizim rahmimizde canlı kalabiliyor 2-3 güne kadar. Yoksa bunca insan yumurtlama gününü tutturamaz dimi bu da Rabbimin verdiği bir kolaylık işte. Doktorlar da diyor ki yumurtlama günü öncesi 3-4 gün ile yımurtlama günü önemli.

Biz yumurtlama öncesi yüksek şans olan iki günüde denedik son denememizden 1 saat sonra yumurtlama günümdü sadece o gün denemedik dediğiniz gibi spermler 2-3 gün orada kaldıklarından ulasır diyorlar ama bilmiyorum Ve ilk defa bu kadar kasık agrısı ve bas agrısı yasadım ilişki sonrası günü ama heveslenmekte istemiyorum tabi hayırlısı

Kasık ağrısı yumurta çatlamaya yakın oluyor. Gebelik belirtisi için en az 10 gün beklemelisiniz inşaAllah gönlünüzden geçen sizin için hayırlı olur

Amin inşallah çok teşekkür ederim hayırlı duanız ve yanıtınız için Rabbim herkese nasip etsin inşAllah
Birde erken gebelik testi aldım internetten comfort marka 4-5 gün gecince belli olur diyorlar sizce yapmalımıyım 4 gün gecti 2 adet aldım testten birini 5. Gün diğerini 7. Gün yapayım diyorum ama kararsızım

Merhaba telefonumda sıkıntı vardı buraya gremedim ama pik gününde olmuştu benimde kızım sizde gebelik varmı şu anda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…