Gebeliğe Hazırlık Day's comfort erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erogluelly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
6
5
30
Reglime 3 gün var. İki kez day's comfort testini kullandım. İki dakika içinde silik çizgi gördüm.
Yardım alabilir miyim , oldukça heyecanlıyım 😇

Eklentiler

• IMG_20211129_154232.jpg
    IMG_20211129_154232.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 6.140
  • IMG_20211129_153254.jpg
    IMG_20211129_153254.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 4.758
Merhaba. Testleri izin görüntüsü çok benzer. Bugün kan tahlili ile gebeliğimi netleştirdim. Regl günüm de bugündü. Siz de koşarak hastaneye gidin , inşallah güzel haberler alırsınız 😇
Akşam eşim işe gittikten hemen sonra koşup gidicem 😍 Çok teşekkür ederim. Sağ salim kucağınıza alın inşallah hayırlı olsun ☺️

Canım bende aynı marka ile öğrendim 13 kasımda 15 kasımda betam 131 çıktı var bence inşallah bende testi mi atayım sana (erken testler days comfort kaset test olanlarda ovulasyon testi )onunla da denedim olumluydu inşallah yarın kalp atışı kese için gidicem Allah ın izniyle
Merhaba bende aynı testi kullanacağım. İlk defa erken gebelik testi kullanacağım idrarda tutma süresini 10 sn yazıyor ama videoda 3 4 dk arası tutuyorlar nasıl yapmalıyım

Merhaba bende aynı testi kullanacağım. İlk defa erken gebelik testi kullanacağım idrarda tutma süresini 10 sn yazıyor ama videoda 3 4 dk arası tutuyorlar nasıl yapmalıyım
Merhaba canım yaptın mı testi eğer yapmadıysan ben şöyle anlatayım plastik bardağa yarım felan sabah ilk idrarını yapıyorum yaklaşık bir dk içinde beklesin idrarını bekletme ama hemen testini yap sonra da 2 dk içinde sonuç çıkacaktır umarım istediğin sonucu alırsın hayırlısı şimdiden 🙏🙏🌸🌸🌸

Merhaba canım yaptın mı testi eğer yapmadıysan ben şöyle anlatayım plastik bardağa yarım felan sabah ilk idrarını yapıyorum yaklaşık bir dk içinde beklesin idrarını bekletme ama hemen testini yap sonra da 2 dk içinde sonuç çıkacaktır umarım istediğin sonucu alırsın hayırlısı şimdiden 🙏🙏🌸🌸🌸
Teşekkür ederim fikriniz için 🤗🌺 Dün testimi yaptım negatif gördüm yan çizgiye dikkat etmedim sonrasında baktım gölgemsi çizgi var. Acaba mı diye bugün kan verdim sağlık ocağına bakalım sonuç ne olur

Eklentiler

• Screenshot_20220223_213648.jpg
    Screenshot_20220223_213648.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 1.830
ü
Teşekkür ederim fikriniz için 🤗🌺 Dün testimi yaptım negatif gördüm yan çizgiye dikkat etmedim sonrasında baktım gölgemsi çizgi var. Acaba mı diye bugün kan verdim sağlık ocağına bakalım sonuç ne olur
Evet çizgi gözüküyor canım kan sonucun çıkmıştır artık inşallah bende heyecan yaptım (kaç gün vardı adetine) hadi yaz bakalım merakla bekliyorum inşallah gönlünce olsun 🙏🌸🌸

ü
Evet çizgi gözüküyor canım kan sonucun çıkmıştır artık inşallah bende heyecan yaptım (kaç gün vardı adetine) hadi yaz bakalım merakla bekliyorum inşallah gönlünce olsun 🙏🌸🌸
Merhaba, kan testi sonucum henüz çıkmadı siteden baktım hastanın tamamlanmamış sonuçları vardır yazıyor. Ve akşam kanamam oldu regl oldum. Test sonucu çıkana kadar sonuç belli oldu anlayacağınız

Merhaba, kan testi sonucum henüz çıkmadı siteden baktım hastanın tamamlanmamış sonuçları vardır yazıyor. Ve akşam kanamam oldu regl oldum. Test sonucu çıkana kadar sonuç belli oldu anlayacağınız
Anladım canım hayırlısı Allah ım hayırlı zamanda nasip etsin inşallah silik çizgi mi çıkmıştı senin kimyasal geçirmiş olabilirsin öyleyse 🙏🙏

Evet silikti sonrasında kanama oldum, amin inşallah teşekkür ederim iyi dilekleriniz için 🤗
Ne demek canım ben de bu hamileliğimden 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim kanda 10.2 çıkmıştı adete 4 gün kala felan bu kimyasal demekmiş kabul etmek istememiştim ama öyleymiş bunda adete 4 gün kala 131 çıkmıştı şükürler olsun sonrada yükseldi şükürler olsun umarım sende en kısa zamanda hayırlısıyla alırsın güzel haberi benim 7. Yılım

Ne demek canım ben de bu hamileliğimden 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim kanda 10.2 çıkmıştı adete 4 gün kala felan bu kimyasal demekmiş kabul etmek istememiştim ama öyleymiş bunda adete 4 gün kala 131 çıkmıştı şükürler olsun sonrada yükseldi şükürler olsun umarım sende en kısa zamanda hayırlısıyla alırsın güzel haberi benim 7. Yılım
İnşallah çok teşekkür ederim 🌸 Sizde inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız yavrunuzu🧚🏻‍♀️🤗

X