Dayımın arkadaşı üstelik boşanmak üzere, evli ve en zoru birbirimizi seviyoruz!!!

anladığım kadarıyla aile sorunlarından ötürü sığınacak bir liman aramışsın kendine ama o liman yakında çökecek olan sana olacak canım kardeşim
nolursun o adamdan uzak dur dünyaya bir kere geliyoruz heba etme kendini böyle saçma sapan bir adam için

ben sana faydalı olamam benim sıgınacak bi ailem bile yok uzak du dedim oda bana artık çok geç böle şeyler düşünüp canını sıkma artık istesende istemesende ben hep yanında olucam demiş şimdi ben bu adama ne diyeyi...

Sen evli bir adamla birlikte olmayı kendine yakıştırıyormusun? 2 den sonra beni gözden çıkarmaz diyorsun..Bu adam o kadar düşünceliyse neden evliyken ,yani başka birinin nikahlısıyken senin peşinde...O kadar da ince ayrıntı düşünmediği ortada...sen olmazsan başkasını bulacak...bence eşlerini aldatan hep kendisi..2.eşini de şimdi senle aldatıyor....Bence geç olmadan aç gözünü..Ya da illa seviyorum dersen birlikteliğe devam et ,o zaman görürsün hanyayı konyayı..Son cümlem ağır oldu kusura bakma ama bu kadar safça düşünmene bir hemcinsim olarak çok kızdım...

sana sadece şunu diyorum..
bu adam çok iyiydide neden 2 kadında ayrıldı ??????
o sana tabiki sevmedim diyecek.. çocuk istemeden diyecek.. daha neler neler...
hepsi yalan kalıbımı basarım yalan...
Senin iyiliğin için konuşuyoruz ve bu iyi bir adam olsa 2 karısı da bırakmazdı onu.. öyle böyle bırakmazlardı onu...
bide o kadınları dinleyebilsende gerçkeleri görsen...
bence hemen aklını başına topla ve gerçekleri gör..
ilerde öyle insanlarla karşılaşacaksınkiii şimdi bu hatayı sakın yapma...

madem hayatın acı yönüyle küçük yaşta karşılaştın ve gerçekleri görebiliyosun canım o zaman evli adamın sana yalan sölediğini ve günün birinde mutlaka senden vazgeçebilecegini asla unutma ve iradeli ol ve bu ilişkiye asla tekrar dönme mümkünse onu görme onla konuşma bu onu unutmana yardımcı olur eğer tekrar başlarsan kurtulman daha zor olcaktır bunu sakın unutma hem o evli senden daha sonra farklı şeylerde isticek bunu sakın unutma

:1shok: nasıl bir olay bu böyle...
Canım aileden yaşadığın problemlerden dolayı kocaman bir boşluktasın. ve hayatına bir çeki düzen veremeyen ayırılıp boşanan ve şuan 2. eşinden de boşanmak üzere olan bir adamla doldurmuşsun o boşluğu. sorunlu bir kişi o nasıl mutlu olucaksın. üstelik çocuğu var saçmalığa bak hiç sevmiyorsun ilk gece birlikte ol sonra ayrı odalarda kal ortadaki çocuğa yazık değil mi. senden önce ayrılmak istemişler ama şuan sen varsın demi ister istemez o adam senden sonra daha çok ayrılmayı kafasına koymuştur. hem bu devirde hiç kimseye güvenilmez ya sana yalan söylüyorsa çünkü boşlukta olduğun yazılarından belli oluyor davranışlarınlada belli etmişsindir. o da bunun farkında ya seni kullanırsa bu en düşük olasılık olabilir ama ortalık sahtekar, iğrenç insanlarla dolu. 20 yaşındasın daha çok gençsin güzelim bak annen ataması için işlemler yapmış yeni bir hayat kurucaz demişsin yazık etme gençliğine. ne aşklar var unutuluyor. aklını başına topla hayatını ziyan etme güzelim... :1no2:

bugün şu anki eşini senle aldatan adam,

yarın da baska bir 20lik çıtır kızla seni aldatır.....

sen de öyle bakıp kalırsın ..

Son düzenleme:
bak canım gerçekten çok gençsin ve bazı arkadaşların dediği gibi başka sorunlar yaşadığın için şu anda ona bu kadar bağlanıyorsun..

adam 2 kadından ayrılmış, eğer yanlış insanlarsa elbette ki ayrılabilir ama bu gibi durumlarda bir durup düşünmen gerekir "bu adamın hiç mi suçu yok" diye...
kaldı ki sen bu adama ilk görüşte aşık olmuş da değilsin hani "herşey bir anda oldu" desen, "ben de onu çok istedim,aradım sordum" desen belki bir derece ama adam kaç ay senin peşinden koşmuş bu ne kadar adice bir hareket düşünebiliyor musun?evli çocuğu var ve karşısındaki kişi istemese de aylarca peşinden koşuyor! yarın senle evlense başkasının peşinden koşmayacağı ne malum...
ayrıca madem karısı da onunla zorla evlenmiş neden şimdi boşanmaya yanaşmıyor?olay mal mülk davasıysa, hiç tanımadığı insana ev veren adam kendi karısına çocuğuna bütün herşeyini verir yine boşanır..
zaten adamın söyledikleri de çok klasik yalanlar...aç oku bu forumda aldatılan kadınların,kandırılan kadınların nasıl kandırıldığını hepsinde aynı sözleri görürsün inan ki..geçenlerde bir arkadaş sevgilisinin onu kanserim diye kandırdığını bile yazmıştı...
bence yol ver gitsin,zaten daha 4 aydır çıkıyormuşsunuz,daha fazla bağlanma..o da karısından mı boşanır, başkasını mı bulur ne yaparsa yapsın...

ahhh...ahh...bu kadar saf olmayın arkadaşımkaydirigubbakcemile. çok gençsin üstelik aşıksın çoğu şeyi göremiyorsun.bu kişi 2 evliliğinide sürdürememiş ki seninle mi sürdürebilecek. bi düşün bakalım. bütün suçu başkalarına atmak kolaydır. yok ilk karım şöyleydi yok ikinciyi sevmedim ...bunun gibi binlerce bahane sıralayabilir sana. inanma sakın kendin için... böyle biri , o saf, temiz sevgini haketmiyor.(abla tavsiyesi)

bosluktasin canim
ve herkese güvenmeye okadar müsayitsinki
kesinlikle iyi tanimaya calis
erkekler hep bir bahana uydururlar zaten ya sevmemistir
yada aldatilmistir ama ya o aldatmissa ?
sana ben aldattim dermi ?
eski esini bulma imkanin olmadigi icin sana yalan söylemis olamazmi ?
ne diyim allah gönlüne göre versin

canim kusura bakma ama cok yanlis bir yoldasin.sana yalan ustune yalan soyleyen bir adamla daha bosanmamis bir insanla boyle bir iliski icinde olman kendine sayginin olmadigini gosterir.

yukarda isaretledigim yere dikkatini cekerim madem sevmemis evlenmis ilk gece harici ayni yatakta yatmamismis o zaman neden ilk gecede yatmasaymis o zaman.madem sevmiyor.

ben bu hikayede daldan dala konan bir kus gordum . kendine bir iyilik yapmak istiyorsan bu adami hayatindan cikart.

canım bu kadar problemım var diyorsun bide o adamı hayatına sokarak hayatını nıye daha mahvedeceksın,kendini yıpratacaksın.tamam sevmişsin ama evli bir adammış canım eşini sevsin sevmesin.aslında çok yorum yapmak istemıyorum ama daha çok gençsın canım yorulursun,yıpranırsın hayattan.sana getirecek ağırlığı düşün.ailen neder.nelerle karşılaşacaksın bilmiyorsun kı.
mana bulmak yada suçlamak değil amacım sakın yanlış anlama tatlım ama bence mantığınla düşünmeye çalış.inş hersey yoluna girer canım

ay benim canım üzülmeeee...
seviyorsan şu dünyada üstesinden gelemiceiin bir şy yok ki...mutlaka düzelecektir...mutlaka eşi boşanmak zorunda kalacaktır...bunun da bi süresi var biliyosun...
Ailene gelince gerçktn üzüldm inşallah babanın aklı başına gelir kısa zamanda....
sen üzme kendini hırpalama...
güzel şeyler yaşarsın umarım....:teselli:

vallaaa adam için evlenip boşanmak çocuk oyuncagı haline gelmiş..tabi senide bulmuş saf bi çocuk diye kandırcak ,dogruda yolda kandırmış görünen....yazık etme gençligineee!!!!!!!!!!!!!!

Hep ayni bahaneler bosluktayim ailemle sorunlarim var filan.. bunlar evli bir adamla olan birlikteliginizi hakli cikarmaz. Bir karar vermek istiyorsaniz once o adamin cocugunu dusunun bence. Vicdaniniz rahatmi? Rahatsa devam edin ne desek bos degilse yapmaniz gereken ortada zaten..

Bunca kişi yanlış mı düşünüyor sence? benneyaptımki

Kusura bakma ama sen konuyu açan arkadaştan da saf görünüyorsun....

Böyle bir şeyi hoş görüp destek veriyorsun ya...İnanılmaz..:1shok:

bi laf vardır eskilerin.. Eşi ölmüş adamı al da boşamış a damı alma diye..
Hiçbi kadın keyfi boşanmaz.. Ki bu dayının arkadaşı 2 tane eş boşamış..
karılarının ikiside mi kötüydü de boşanıyorlar..
bence aile içinde olan problemlerinden dolayı bi çıkış yolu arıyorsun ve önüne çıkan bu adamı çıkış olarak kabul ediyorsun..yağmurdan kaçarken doluya tutulma..iyi yada kötü onlar senin ailen..Onlardan kaçmak için yanlış bişey yapma..

bence yol yakınken geri dön sonuçta adam şuanda evli her ne olursa olsun o kadının yerine kendini koy ne kadar sevmesende kabullenemezdin bence evliyken kocanın başka biriyle görüşmesini.madem sen onu seviyorsun oda seni o zaman boşansın öyle gelsin karşına hem o kadar evlenmesine ısrar eden babası bakalım boşanmasına izin vercekmi ama genede boşandı diyelim sonra sizin hayatınız genede problemli olucak bana göre.karar sana kalmış mantıklı düşün 3 -5 sene sonra ben ne yapmışım deme.

bence oncelıkle kendını o adamın esının yerıne koy hernekadar bosanmak uzere bıle olsalar esının baska bır kadınla beraber olması telefonlarda konusması onur kırıcı.ayrıca bır cocoukları var.ve adam gıbı bır adam olsa once esını bosar sonra sana duygularını acıklardı sevmese bıle cocuk yapacak kadar bırseyler paylasmıs o kadınla bence yalnıs yoldasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…