Darmaduman haldeyim..

minikyavrutekirkedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
34
2
Son adet tarihim 31 Temmuz, 4 Ağustos da üstümüzde kıyafetler varken sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık. İkimiz de ıslanmıştık fakat bir şeylerin içime girmediğinden eminim. Reglim 1 hafta gecikince test yaptım negatif çıktı. Bugün 15 gün oldu yine test yaptım negatif çıktı. Neden regl olamıyorum? Yarın doktora gideceğim çok korkuyorum Tarkusal kullandım o da biteli 4 gün oldu ama hala daha regl olamıyorum. Hamile miyim acaba? Lütfen yardım edin nolursunuz.

Burada nasıl bir çözüm ariyorsun hala anlamadım, gunlerdir yazıyorsun.
Insanlar sana sürtünerek hamile kalınmaz yazdı defalarca.
Olmadı inanamadın hadi yaz arama motoruna nasil hamile kalınır, nasıl kalınmaz öğren.
Dr git.

Test bile yapmışsın yavrum daha ne yapacaksın.
Olmayan ilişkiden hamile kalınır mı? Meryem anamısın sen?

Birşeylerin içime girmediğinden eminim nedir yav.

Arkadaş sadece üreme hakkında bilgisiz değil, seks hakkında da ciddi sıkıntıları varsa demek ki. Dalak böbrek komple içine girecek diye düşünüyor sanırım.
Valla ben 2018'in sonlarında hala Meryem Ana olma korkusu barındıran konular okuduğuma hayret ediyorum. Hatta bu konularda "kızcağız korkuyor yardımcı olun dalga geçmeyin" duyarı kasanlara ayrı bir uyuz oluyorum.

Vajinismus Olan bayanlarin sürtünme yoluyla Hamide kaldiklarini defalarca okudum, hatta Biri Tv de Haydar dümene anlatmisti:)

Cok pardonda, o isi yapmayi biliyosun, korunmayi neden bilmiyorsun?

Insallah hamile değilsindir, ama bu korku sana müstehak

Vajinismus Olan bayanlarin sürtünme yoluyla Hamide kaldiklarini defalarca okudum, hatta Biri Tv de Haydar dümene anlatmisti:)

Cok pardonda, o isi yapmayi biliyosun, korunmayi neden bilmiyorsun?

Insallah hamile değilsindir, ama bu korku sana müstehak
Kıyafetleriyle ve içlerine birseyler girmediğine emin olarak mı hamile kalmışlar?

X