Daha yolun basindayim diyordum diyordum....bakin ne oldu

BÖyle ağır bir duruma rağmen eşin sana bakmayıp avm gezmiş ya. Umarım hakettiğini Yaşar. Çok geçmiş olsun. Ben bu Kadar ağır bir ameliyat olduğunu bilmiyordum. Umarım atlatırsınız

Belli ki FAP hastasısınız öncelikle çok geçmiş olsun. Kalan barsağın çok az olduğu için orada çıkan polipleri kontrol altında tutmak kolay olacak merak etmeyin kontrolünüzü alsatmayın. Poliplerdeki kanser de belli ki ilerlememiş ki doktorunuz ameliyatın yeterli olduğunu söylemiş. Bundan sonra stresten uzak mutlu upuzun bir hayat sürersiniz inşallah

Rabbim sifa versin. Cok gecmis olsun
Kendinizi dusunun. Sagliginiz herseyden önce gelir

Cok gecmis olsun. Hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama sonuclarinizi bir baska doktora daha gostermenizi tavsiye ederim. Ozelden yazabilirim doktor ismini. Kolon kanserinde Turkiyedeki sayili doktorlardan biridir kendisi
Canim yazarsan sevinirim 14 doktor gezdik en iyisi bu gibi ama yinede giderim yazarsan sevinirim esekkurler.

Benim dayımın da alındı bundan nerdeyse 25 sene önce.O zamanlar çok gençti.Masallah turp gibi hiç bir sorun olmadı.Gonlunuzu ferah tutun.Gecmis gitmiş olsun
Allahim daha gercekten yasamadigim guzel anilarim cok daha anne olamadim aileme bakamadim. Yani ne bilim cok hani daha ibadetlerim yarim kaldi gercekten gidecek olsam boylede gidemem inancim sukurler olsun sonsuz ama Rabbimin rizasi olmadanda almasin canimi.

Evet canm yazmahi unutmusum direk hastaligim fab hastaligi.

Cok gecmis olsun. Gecer hic uzulmeyin. Eger cevap verirseniz cok sevinirim. Sizi doktora goturen sebepler neydi acaba? Bazi şikayetleriniz tanıdık g3ldi çünkü.
Yani mesela birkac gun ishal oluyodum bazen gunlerce kabiz oluyordum. Bide buyulk abdest yaptiktan sonra hala gelecekmis gibi hissiyat var yani tam bosalmamis gibi hissiyat veriyodu bu en buyuk belirtisiymis. Cok zayif degildim 55 kiloydm ama ben balik etli seviyordm surekli almaya calisiyordum yiyordum o yediklerimi kim yese 20 kilo alirdi ben sadece 2 kilo aliyodum.bazi yiyecekler ishal ediyordu. Birde ilk soru zaten ailede kanser varmi..mi olmazmii....kayiplarimiz bile var dedim aglaya aglaya. Cok sukur benim erken tani. Varsa supheniz kosa kosa gidin ne olur. Cunku bu agrilar acilar katlanilmaz

Geçmiş olsun bir akrabam kalın bağırsak kanseri ile 20 yıldan fazla yaşadı ki yaşı da vardı teşhis konduğunda. Allah'ım şifa da versin bebek de

Ben bir yazı okumuştum , makale gibi bir şeydi hatırladığım .
Beyninde kanserli kisti olan bir kız ameliyatı reddediyor , masada kalma ihtimali çok yüksek olduğundan .

Sonrasında karadeniz turuna çıkıyor kendi kendine , döndüğünde kistinde büyük oranda küçülme görüyorlar , mutlu olduğu için kendi kendini tedavi ediyor .

Demem o ki mutlu olmaya bak , stres etme kendini .
Çok çok geçmiş olsun .

Gececek insallah. Cok yakin bulir arkadasim da sizin.durumunuzdaydi. O da ayni seyi söylerdi ya ishalim ya kabiz.

Teşhis konduktan sonra 1 yil tedavi gordu. Simdi.cok iyi sükür. Siz de atlatacaksiniz.

Gececek insallah. Cok yakin bulir arkadasim da sizin.durumunuzdaydi. O da ayni seyi söylerdi ya ishalim ya kabiz.

Teşhis konduktan sonra 1 yil tedavi gordu. Simdi.cok iyi sükür. Siz de atlatacaksiniz.
Allahim herkese sifa versin kimi gorsem diyorum kosa kosa gidin baktirin cok zor. Allah bir daha yasatmasn

Neden sanki herşey bitmiş gibi karamsarsin ki?Daha Cook güzel günlerin olacak inşaallah.Guzel bir söz var "insanı ölümden eceli korur". Yani vakit miad dolmadan kimse gitmez.Hem insanlar sadece hastalıktan mi ölüyor.Dunyada her saniye binlerce insan ölüyor.Hepsinin sebebi farklı.Tek ortak nokta vaktin gelmesi.Kimin önce kimin sonra öleceğini bir tek Allah bilir.En sağlıklı insanın pat diye ölmeyeceginin garantisi mi var?Şuan daha yeni belki ondan psikolojik olarak hassassın.Ama geçecek emin ol.Madem şuan varız o halde şuanın kıymetini bilelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…