Daha önce evlendiğini nasıl oğrenebilirim?

Vala bana hiç masum arkadaş ayağı gibi gelmedi
Konu başlığı bile ‘nasıl öğrenebilirim’
Arkadaş değil zaten belli o da, niye böyle bi yalan söylersin ki adın fotoğrafın mı var burada diye düşünüyorum bu ‘bi arkadaş’ konularında

Tabi tabi adamın e devletten bakacaksınız. Atıyorum önce kendi e devletini açsın sigorta primine falan baksın sonra ona desin versene e devletini seninkine de bakayım falan diye.
Kendi e devletinde de görür
Arkadaşınız eşinin e devletine bakmasına gerek yok, kendi e devletinde görebilir, esinin kendinden önce ne zaman evlenip ayrıldığını

Arkadaşınız biliyor ama çevresi 2 çocuklu boşanmış adamla evlenmiş demesinler diye bilmiyomuş gibi yapıyodur. Hatta böyle bir konu açılmıştı. Konu açan kişinin akrabası daha önce evlenmiş biriyle nişanlanmış ama kız ve ailesi adamın daha önce evlendiğini söylememişler kimseye. konu sahibi de bunu öğrenince kız ve ailesi bilmiyo zannedip sizi kandırıyor bu adam demiş. İnsanlar da kızmıştı biz herkesten saklayacaktık senin yüzünden herkes öğrendi demişlerdi. Ayrıca hadi evliliği geçtim iki çocuğu nereye saklayacak 2 yıllık karısından? Elma armut mu saklıyo?

Öyle bir şey olsa evlenirken fark ederdi nüfus kayıt örneğinde dikkatini çekerdi eğer hatırlamıyorsa e devletten vukuatlı nüfus kayıt a girsin varsa eski eş listele çıkıyor

1) sorarak
2) e-devlet

Sorarak öğrenemeyeceği bir adamsa neden evlenmiş.

Arkadaş evli olsaydı zaten bu zamana öğrenirdi. Muhtemelen arkadaş ile bu adam nikahsız beraber yaşıyor ve şimdi adamın evli çocuklu olduğunu duydu onu kurcalayacak. Tabi eğer gerçekten arkadaşın derdiyse.

Nüfusta çıkar.

Ay bu dedikodular nedense cekemeyenlerin uydurdukları şeyler. Bizim burda da bir abla var 2. Evliliği diye yeni elti herkese ilk eşinden 4 çocuğu var terk etmiş gelmiş diye yaymisti. Kadının annesi, ablası ,babası danası tüm akrabaları geldi hiç biri mi falso vermez 4 çocuk yani !

"Bir arkadaşınız" sevgilisinin evli olup olmadığından şüpheleniyor olmasın? 2 senedir evlisin, hiç mi eşinin akrabası dostu arkadaşlarıyla bir araya gelmedin diye sormadınız mı arkadaşınıza? Doğru cevapları almak için gerçek ve doğru soruları sormanız gerek. Üzüntüsünden ağlayıp buraya yazamayacak durumdaki "arkadaşınıza" söyleyin eşine sorsun. Bunu soramıyorsa da adamla evlenerek hata yapmış.

Adam evli olabilir ama arkadaşınızla evli değil bence.

Zaten evlilik işlemleri sırasında hepsi gözüküyor. Arkadaşınızın bilmeme ihtimali yok. Siz kendinizi kasmayın arkadaşınız için durum farklıysa bilemem ben konuya göre cevap vermek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…