Daha önce burada okumadığım hamilelik belirtilerim

Bende de yanma, koku vs yoktu . Doktor kontrolünde çıktı enfeksiyon olduğu. Bir de fitil yoluyla tedavi olmayı deneyin, daha hızlı çözüm olabiliyor. İnş en kısa sürede mutlu haberi alırsınız.
Merhaba. Enfeksiyonu dr neye gore saptiyor? Normal muayenede ortaya cikan bir sey mi acaba?

Tebrik ederim öncelikle rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah 🤲🏻 benim burda okumadığım belirtilerim var herkesin hamileliği kendine özel dedikleri bu olsa gerek 🤭 benim ilk belirtim idrarımı 1 saniye bile tutsam krapmlar giriyordu olduğum yerden hareket edemiyorum. İkinci olarak burnuma duman is kokusu geliyordu delirdim sanıyordum eşime bir yer yanıyor kalk diyip duruyordum 😂 ve tabiki sivilceler bolca sivilce çıkarttım 🥺
Benimde reglime 5 gün var normalde saatlerce idrarimi tutabilirim ama bende bugün dışarıda asla tutamadım kramplar girdi onun dışında sol tarafıma karın altına kramp giriyor ara ara olabılırmı Acaba hamilelik

Benimde reglime 5 gün var normalde saatlerce idrarimi tutabilirim ama bende bugün dışarıda asla tutamadım kramplar girdi onun dışında sol tarafıma karın altına kramp giriyor ara ara olabılırmı Acaba hamilelik
Yani bilemiyorum olabilir de😍 inşallah gebeliktir🤲🏻🧡🧡

12 Mayıs adetimin ilk 17 Mayıs ise son günü. Kahverengimsi lekenin geldiği gün 29 Mayıs ve gebe olduğumu öğrendiğim gün ise 4 Haziran. Erken gebelik testi ile öğrenmiştim
Kahverengi leke yumurtlamadan kaç gün sonra gelmişti?

Tebrik ederim öncelikle rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah 🤲🏻 benim burda okumadığım belirtilerim var herkesin hamileliği kendine özel dedikleri bu olsa gerek 🤭 benim ilk belirtim idrarımı 1 saniye bile tutsam krapmlar giriyordu olduğum yerden hareket edemiyorum. İkinci olarak burnuma duman is kokusu geliyordu delirdim sanıyordum eşime bir yer yanıyor kalk diyip duruyordum 😂 ve tabiki sivilceler bolca sivilce çıkarttım 🥺
Değişikmiş:)

Kızlaaarr benim reglim geçen ay dokuz gün erken geldi üç gün sürdü adet oluyorum diye düşündüm bat 9 Eylül ama kanamanın bir hafta sonrasında goguslerimde ağrı ve adet oluyormuş derecesinde karın bel ağrım oldu batmalar oluyor kasık ağrısı arada gelip gidiyo 17 Ağustos idi ağrıların başladığı tarih göğüs ağrısı o zamandan beri devam ediyor gebe miyim sizceee??

İlk sivilceler ne zaman başladı bunlar ilk belirtileriniz mi??

Merhaba benim de bahsettiğiniz gibi kahverengi sümüksü akıntım oldu peçeteye gelen ilerleyen saatlerde 1 2 damla pembe akıntı geldi ve kesildi reglime 6 gün var ve 2 gün önce oldu. Bel ve kasık ağrım var sürekli devam eden akıntı ve bu sabah göğüs uçlarımın ağrıdığını fark ettim. Kasıklarımda ara ara batma oluyor. Görünce sormak istedim bunlar sizin belirtilerinize benziyor mu ve bilenler varsa eğer gebelik belirtisi sayılır mı bunlar
35 yaşındayım ve şuan ilk çocuğuma 8 haftalık hamileyim. Eşimle ocak ayında denemelere başladım ve mayıs ayında hamile kaldım ve bu süreçte buradan sürekli hamilelik belirtileri okudum. Yardımcı olması adına şimdi kendi deneyimlerimi eklemek istiyorum. Öncelikle sevişme sonrası ayaklarını tavana dik ve bir süre bekle methodu kesinlikle doğru olmayan bir bilgi ki ben bu yöntem yüzünden üşütme kaynaklı vajinal enfeksiyon geçirdim ve doktorum bu şekilde davranmama oldukça kızdı. Eğer kadında enfeksiyon var ise spermler daha giriş kısmında ölüyormuş ki sadece enfeksiyon yüzünden 2 ay filan hamile kalamadım. Hamile kaldığım ay ben üstteydim yani hamile kalmanın pozisyonla hiç ama hiç ilgisi yok. Şimdi gelelim belirtilere; 12 Mayıs son regli günümdü ve 29 mayıs kahverengi sümüksü küçük bir parça kan geldi. Çamaşırımda lekelenme yoktu yalnız tuvalete çıktığım esnada geldi ve ertesi günde mm boyutta küçük küçük parçalar şeklinde devam etti ve geçti. Yerleşme kanaması için çok erken bir tarih olduğundan dolayı hamilelikten şüphelenmedim fakat bir hafta sonra önce sağ sonra sol sonrada her iki kasığımda ağrılar başladı ve reglime 4 gün kala erken test ile öğrendim. İlk gün çok çok silik çıktı belli belirsiz görünüyordu resmen mikroskopla baktık diyebiliriz ama reglime kadar her gün yapmaya devam etti ve test çizgisi gittikçe koyulaştı. Başkada hiçbir belirtim olmadı göğüslerim de bu haftaya kadar pek bir değişiklik olmadı ve mide bulantısı, yorgunluk vs gibi şeyler de yoktu. Hamile kalmak için ise doktor ile birlikte yumurtalık günleri takip ettik ve doktorun dediği tarihlerde birlikte olduk. Bu yöntemi 2 ay denedik ve 2.cisinde hamile kaldım. Umarım dileyen herkes bebeğine sağlıkla kavuşur.

X