Daha iyi insanlara layıksın diyen sevgilinin annesi?

ezgigizem_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
85
-11
20
Ayrıldığım erkek arkadaşımda kıyafetlerim vardı bıraktı mu bir yere diye mesaj attım. O sırada birilerini eklediğini gördüm büyük ihtimal çıkar dediğim kız arkadaşını eklemiştir :d bende sayıp sövdüm korkudan engelledi😂 biliyor çünkü rezil edeceğimi. gittim annesine gidip rezil ettim. Ve kadının dediği şey şuydu. Abisi de dedi güzel kızı kaçıracak bu çocuk diye. Ayrıldığınıza asla üzülmedim sevindim hatta dedi annesi. Sen daha iyilerine layıksın emin ol dedi. Ben zaten baştan beri dicektim sana diyemedim dedi. Kadın sizce üzülmim diye mi dedi yoksa gerçekleri mi söyledi?

Ayrıldığım erkek arkadaşımda kıyafetlerim vardı bıraktı mu bir yere diye mesaj attım. O sırada birilerini eklediğini gördüm büyük ihtimal çıkar dediğim kız arkadaşını eklemiştir :d bende sayıp sövdüm korkudan engelledi😂 biliyor çünkü rezil edeceğimi. gittim annesine gidip rezil ettim. Ve kadının dediği şey şuydu. Abisi de dedi güzel kızı kaçıracak bu çocuk diye. Ayrıldığınıza asla üzülmedim sevindim hatta dedi annesi. Sen daha iyilerine layıksın emin ol dedi. Ben zaten baştan beri dicektim sana diyemedim dedi. Kadın sizce üzülmim diye mi dedi yoksa gerçekleri mi söyledi?
Öyle veya böyle seni istemeyen bir erkeğin ailesinin ne dediğinin bir ehemmiyeti yok. Ayrıca o hayatına yeni insanlar almaya başlamış bile.
Sen kendi yoluna bak

Kimse kendi cocugunu ne olursa olsun kotulemez kotu dusunemez. Bence senin biran once hayatlarindan cikman icin soylemistir. Cunku her annenin gozunde kendi evladi dunyanin en iyi evladidir. Kimsenin cocugunu boyle yercegini dusunmuyorum
Annesi beni aşırı seviyordu hatta annesi bile dedi babasu seni kendi kızı gibi sevdi diye. Kadının beni hayatlarından çıkarma gibi bir durumu yok. Hatta ara sor beni sesini duyunca mutlu oluyorum dedi. Eski sevgilimin de peşini bırakmadığım yok kendisinden zaten ilk ben ayrıldım

İyiliğin için söylemişte olabilir altında art niyet olduğunu sanmıyorum herkes kendi malını bilir sonuçta
Annesi babası zaten beni aşırı sevdi. Başkaları demiş yok işte hayatımızdan çıksın diye demiştir vs. Asla öyle olduğunu sanmıyorum. Annesi hatta ara sor beni dedi. O öyle birisi zaten lanet dedi

sahdle veya böyle seni istemeyen bir erkeğin ailesinin ne dediğinin bir ehemmiyeti yok. Ayrıca o hayatına yeni insanlar almaya başlamış bile.
Sen kendi yoluna bak
Beni istemeyen değil ilk başta hayatımdan ben çıkardım. Kıyafetimi bırakmasını söylemek için yazdım onda da eklediklerini gördüm. Zaten 1 kere daha ayrılık yaşamıştık aynısını yapmıştı. Salaklık bende böyle birini niye daha hayatına alırsın ki. Benim ona zarar verebileceğimin farkında bundan dolayı engelliyor. Kendisi de dedi zaten kaç kere sen her şeyi yaparsın diyordu

Annesi babası zaten beni aşırı sevdi. Başkaları demiş yok işte hayatımızdan çıksın diye demiştir vs. Asla öyle olduğunu sanmıyorum. Annesi hatta ara sor beni dedi. O öyle birisi zaten lanet dedi
Bazen okuyoruz burada adamın kumar bağımlılığı var ama ailesi bildiği halde saklıyor kadın öğrenip tepki gösterdiğinde adamın ailesi de kadına cephe alıyor idare etmeyi bilmiyorsun diye. Eğer sizin bilmediğiniz durumlar varsa ailesi bu yüzden sizin adınıza sevinmiş olabilir. Bir tanıdığım kız istemeye gittiğinde babası gitmek istememiş senden adam olmaz kızın başını yakma diye enişteler aracı olmuş istemeye giderken. Bahsettiğim adamın kızları evlendi hala daha eşine üzülüyor insanlar.

Annesi beni aşırı seviyordu hatta annesi bile dedi babasu seni kendi kızı gibi sevdi diye. Kadının beni hayatlarından çıkarma gibi bir durumu yok. Hatta ara sor beni sesini duyunca mutlu oluyorum dedi. Eski sevgilimin de peşini bırakmadığım yok kendisinden zaten ilk ben ayrıldım
İlk siz ayrıldınız ama hala arayıp ya da mesaj atıp saydırıyorsunuz, baya ayrılmışsınız tebrikler 🤌🏿

Rahat bırakın insanları artık yav, ne kadar yorucusunuz sanki 20 yıllık evlilik yıkıldı

Kadın ciddi olabilir. Benzeri başıma geldi, beni istemiyor o yüzden dedim hep. Meğer haklıymış kadın. En başından uyarmış beni, saftirik ben ayırmaya çalışıyor diye algılamışım. Tabi çok olaylar oldu ondan böyle düşündüm ama ilk başta kadın uyarmıştı. Boşandım sonunda.

bence cok sacma davranmissin. iki sevgilinin arasinda olan olaydan annesine ne? bu cocuk da senin babani arasa iliskideki hatalarini naklen yayin yapsa cok mu iyi olurdu?
böyle sacma ve rahatsiz edici tavirlarin oldugu icin daha iyilerine layik olduguna inanmadim. layığını bulmuşsun işte. Kadınin da oglu demek ki nasil kötüymüş ki kadin bunu demis. bir daha sevgili secerken biraz daha secici olursan bunlar yasanmaz

bence cok sacma davranmissin. iki sevgilinin arasinda olan olaydan annesine ne? bu cocuk da senin babani arasa iliskideki hatalarini naklen yayin yapsa cok mu iyi olurdu?
böyle sacma ve rahatsiz edici tavirlarin oldugu icin daha iyilerine layik olduguna inanmadim. layığını bulmuşsun işte. Kadınin da oglu demek ki nasil kötüymüş ki kadin bunu demis. bir daha sevgili secerken biraz daha secici olursan bunlar yasanmaz
Annesine babasına beni kötü anlatacak bir insandı eski sevgilim. Ben o insanları yolda görsem kadın bana değişik gözle bakacaktı. Oğlunun zaten ne bok olduğunun farkında. Abisi bile biz kavga ederken arkamdan demiş bu kızı kaçıracak vs diye.

Annesi ve babası beni zaten aşırı sevdiler. Annesinin 1 kere bana kötü bi bakışını dahi yakalamadım. Aman siz iyi olun deyip ayağıma yemek getiren bir kadındı. Babasu keza kendi babamdan daha üstüme düşerdi. Sorun ailesinde değil kendinde. Ben ailesine beni kötü tanıtmasın diye yaptım. Ayırmaya çalıştıklarını da düşünmedim çünkü abisi bile demiş güzelim iyi kızı bizim oğlan kaçıracak diye

Annesine babasına beni kötü anlatacak bir insandı eski sevgilim. Ben o insanları yolda görsem kadın bana değişik gözle bakacaktı. Oğlunun zaten ne bok olduğunun farkında. Abisi bile biz kavga ederken arkamdan demiş bu kızı kaçıracak vs diye.
ne alaka ya eski sevgilinin annesi babasi kim ki seni kötü bilsin? ayrica sen melek ol, kanatlan uc gözlerinin önünde o cocuk odasinda ağlarsa, yemeden kesilip zayiflarsa ailesi sana düşman olur zaten. bu böyledir.
ayrica su hakkimda boyle demis, abisi boyle demis, babasi boyle demis.
kaynak ne? her ayrildiginda yedeklerini arayan güvenilir (!) ex ve kaynana adayi 😅
her duyduguna inanma. bir daha da insan gibi ayril birilerinin hayatindan, musallat olma. aynisi basina gelirse pişman olursun.
ÿ
Beni istemeyen değil ilk başta hayatımdan ben çıkardım.
eee ayrildin sal adami. sen onu terkettigin gibi eksine gitse yatsa yine laf etmeye hakkin yok. bitmis gitmis iliski. hem terkediyorsun hem takip edip laf ediyorsun. gercekten buradan bakinca evlerden irak, sorunlu birine benziyorsun.
cok kiymetliyse ayrilma, duzeltmeye calis.
ayrildiysan da sana ne kimle nee yapiyorsa yapsin?
yasını mi tutacakti?
ki ne simdi ne de ilk ayrildiginda tutmamış iste. adamin yedek listesi kalabalık. sen annesi bana tapiyor, babasi bayiliyor, abisi masallah diyor diye kendini eyle. sana tapmasi gereken kisi seni coktan unutmus.
düş adamin yakasindan.

*o vasattan ayrilip keyifle ask hayatima devam ettigimi gören amele sümüğü ex de aileme musallat olmustu senin gibi. konuyu görünce tetiklenmis olabilirim

Sizin iyiliginiz için de demiş olabilir yıllar önce bir tanidigin başına geldi kayınvalide kızı ve ailesini uyarmış benim oğlumla mutlu olmazsin çalışmıyor etmiyor şiddette varmış tabi kumarda kendi anasına bile kötü davranırmis tabi kız tarafı işte evlendikten sonra değişir vs tabi iş öyle olmadı kadının bütün dedikleri çıktı boşandılar.

X