Daha iyi insanlara layıksın diyen sevgilinin annesi?

Bence allah sizin gibi insanlara akıl fikir verip yardım etmeli😂 olayı adam gibi bilmeden herkes yargılıyor ya sanki hayatınız çok iyiymiş gibi her şeyi siz biliyonuz gibi.

ezgi tüm mesajlarini okudum valla kusura bakma ama çingenenin tekisin. sevgilin senden de beter, eski sevgilin ondan da beter.
20 yasinda ne sacma hayatlar cidden bunlar ya.
bence kendine bir cekiduzen ver. sen biraz değiş- enerjin degissin ki hayatina böyle insanlar alma. özelde ne yaşıyorsanız masallah carşaf çarşaf herkesin agzinda. simdi zaten küçüksün ama böyle devam edersen ileride de kimse tarafindan sallanmayan o ailelerden olacaksın. sen kötü yanlarini elaleme naklen yayin yaptigin icin insanlar "ziyan hayat" diye bakacak, esin (eski iki sevgilin gibi insanlar secmeye devam ettikçe) senjn tüm kusurlarını naklen yayın yaptigi icin insanlar "iyy kadina bak. kadin olsaymis da şöyle böyle. onlarin evliliginden bir b.k olmaz" modunda olacaklar.
kocan sana üf dese "hala cekiyorsun, ayril bize ne" modunda olacak herkes, mutlu bir anını paylassan "hahaha sunlar da gercekte kanli bicakli, sosyal medyada sevgi pitircigi" diye dalga gececekler.
uc kurusluk insanlar bile iliskinize hakemlik yapacak, kendi daha kötü evlilik yürüten vasat insan sana akil verecek...
hepimizin var cevresinde böyle insanlar. eminim senin cevrende de vardir.
böyle biri olma, özel hayatini orada burada yayma. yaptığın sey coook yanlis

ezgi tüm mesajlarini okudum valla kusura bakma ama çingenenin tekisin. sevgilin senden de beter, eski sevgilin ondan da beter.
20 yasinda ne sacma hayatlar cidden bunlar ya.
bence kendine bir cekiduzen ver. sen biraz değiş- enerjin degissin ki hayatina böyle insanlar alma. özelde ne yaşıyorsanız masallah carşaf çarşaf herkesin agzinda. simdi zaten küçüksün ama böyle devam edersen ileride de kimse tarafindan sallanmayan o ailelerden olacaksın. sen kötü yanlarini elaleme naklen yayin yaptigin icin insanlar "ziyan hayat" diye bakacak, esin (eski iki sevgilin gibi insanlar secmeye devam ettikçe) senjn tüm kusurlarını naklen yayın yaptigi icin insanlar "iyy kadina bak. kadin olsaymis da şöyle böyle. onlarin evliliginden bir b.k olmaz" modunda olacaklar.
kocan sana üf dese "hala cekiyorsun, ayril bize ne" modunda olacak herkes, mutlu bir anını paylassan "hahaha sunlar da gercekte kanli bicakli, sosyal medyada sevgi pitircigi" diye dalga gececekler.
uc kurusluk insanlar bile iliskinize hakemlik yapacak, kendi daha kötü evlilik yürüten vasat insan sana akil verecek...
hepimizin var cevresinde böyle insanlar. eminim senin cevrende de vardir.
böyle biri olma, özel hayatini orada burada yayma. yaptığın sey coook yanlis
Buraya ben birilerinden fikir almak için bir şeyler yazdım. Fakat maalesef bizim Türk milleti eleştirmeyi çok seven insanlar. Senin şu anki yazdığın şeyde irite edici hiçbir taraf yok. Fakat bana gelip küçümseyici konuşursa birisi onun dediği şeylerin hiçbirini kaaleye alacak birisi değilim. Burada belki yolda gören birisi bile beni tanımaz fakat özel hayatımda ilişkimde yaşadığım sorunları arkadaşlarıma dahi anlatmayan biriyim. Benim hayatımdaki anlattığım kişi zaten vasat biriydi. 24 yaşına gelmiş hayatı sadece arkadaşlarından akıl almak olan, onların direktifleriyle hayatını idame ettiren bir adamdan ne beklerim ki? Evet sinirime hakim olup susup çekilmem lazımdı belki ama o nasıl düşünecekti size açıklayayım. Ya ben bu kızı çok üzdüm arkadaşıma kadar rezil ettim ama o sesini bile çıkaramadı. Beni pısırık olarak görecekti. Kaldı ki sevgilim bile benim hakkımda ileri geri konuşamaz arkadaşına ne? Beni arkadaşının ağzına düşüren birini bende düşürürüm doğru ya da yanlış bir çeşit intikam duygusu. Bu da benim karakterim susabilen birisi değilim.Zaten eski sevgilimin yaptığı şeyi yanliş gördüğüm için hayatımdan çıkardım ya. Bende sence onun gibi birisi olsaydım rahatsız olup çıkarır mıydım? Bilgi alış verişi yapıyor ya derdim😂 ya da derdim ben bu çocupu kabul ettiysem arkadaşına da katlanmak zorundayım der salak gibi kendimi yıpratırdım. Benim eski sevgilimin benden önceki ilişkilerindeki kızlar hep onu pohpohlayan egosunu tatmin eden kişilermiş. Kızlara ağlıyormuş manipüle ediyormuş onlar da haklıyken bile ondan özür diliyormuş. Ben hiçbirini yapmadım. Ağlasa da dönüp bakmadım bile haklı olduğum konuda. Bu böyle biriyse evet bende bağırma Çingenelik yapma hakkına sahibim

Buraya ben birilerinden fikir almak için bir şeyler yazdım. Fakat maalesef bizim Türk milleti eleştirmeyi çok seven insanlar. Senin şu anki yazdığın şeyde irite edici hiçbir taraf yok. Fakat bana gelip küçümseyici konuşursa birisi onun dediği şeylerin hiçbirini kaaleye alacak birisi değilim. Burada belki yolda gören birisi bile beni tanımaz fakat özel hayatımda ilişkimde yaşadığım sorunları arkadaşlarıma dahi anlatmayan biriyim. Benim hayatımdaki anlattığım kişi zaten vasat biriydi. 24 yaşına gelmiş hayatı sadece arkadaşlarından akıl almak olan, onların direktifleriyle hayatını idame ettiren bir adamdan ne beklerim ki? Evet sinirime hakim olup susup çekilmem lazımdı belki ama o nasıl düşünecekti size açıklayayım. Ya ben bu kızı çok üzdüm arkadaşıma kadar rezil ettim ama o sesini bile çıkaramadı. Beni pısırık olarak görecekti. Kaldı ki sevgilim bile benim hakkımda ileri geri konuşamaz arkadaşına ne? Beni arkadaşının ağzına düşüren birini bende düşürürüm doğru ya da yanlış bir çeşit intikam duygusu. Bu da benim karakterim susabilen birisi değilim.Zaten eski sevgilimin yaptığı şeyi yanliş gördüğüm için hayatımdan çıkardım ya. Bende sence onun gibi birisi olsaydım rahatsız olup çıkarır mıydım? Bilgi alış verişi yapıyor ya derdim😂 ya da derdim ben bu çocupu kabul ettiysem arkadaşına da katlanmak zorundayım der salak gibi kendimi yıpratırdım. Benim eski sevgilimin benden önceki ilişkilerindeki kızlar hep onu pohpohlayan egosunu tatmin eden kişilermiş. Kızlara ağlıyormuş manipüle ediyormuş onlar da haklıyken bile ondan özür diliyormuş. Ben hiçbirini yapmadım. Ağlasa da dönüp bakmadım bile haklı olduğum konuda. Bu böyle biriyse evet bende bağırma Çingenelik yapma hakkına sahibim
kendi hayatin, sen bilirsin.
girgiriyede şenlik var tadinda bir hayat senin için uygunsa iyi eglenceler diliyorum.
aynen kendin gibi erkekler secmeye devam et, eminim cok mutlu olursun 🧿

ahgahgaghagaa ya kız sus
kadın daha basına bela almasın aman basımızdan gıtsın dıye pohpohlamıs seni
hala rezıllık cıkarttım dıyosun sence bu aıle senı kabul eder mı? etmemis işte :KK70:

ahgahgaghagaa ya kız sus
kadın daha basına bela almasın aman basımızdan gıtsın dıye pohpohlamıs seni
hala rezıllık cıkarttım dıyosun sence bu aıle senı kabul eder mı? etmemis işte :KK70:
Kadın biraz önce beni aradı konuştuk😂 ey gidi her şeyi bildiğinizi zanneden siz

eski sevgilimin annesiyle önce ben tanıştım
sonra annem tanıştı.

annesi , anneme ''(eski sevgilimin adını söyleyip) X'i sevdin mi dedi. Annem şok oldu. Sen ''sivridil''i sevdin mi dedi.
çok sevdim dedi rahmetli kayınvalidem. Üç gün sonra da beni oğlundan ayırdı

Çok da güvenmemek lazım yani :KK70:

Annesi babası zaten beni aşırı sevdi. Başkaları demiş yok işte hayatımızdan çıksın diye demiştir vs. Asla öyle olduğunu sanmıyorum. Annesi hatta ara sor beni dedi. O öyle birisi zaten lanet dedi
kendi çocuğuna lanet mi dedi:KK57:
annesi tuhaf bence ya da öz oğlu değil

ya da oğluna bir akrabasının kızını beğenmiştir duyarsan şaşırma diye yazıyorum

ayrılmışsınız geçmiş birdaha kimseyi arayıp sormayın

Bekarken biriyle konuşuyordum beni çocuğun annesi aradi kızım dedi bak sen cok iyi birisin bunun 40 tane konuştuğu var hatta ankaradan bi tugce diye biriyle konuşuyor dedi . Sağol teyze dedim bırakmıştım ama bana ne hakaretler etmişti çocuk. Kadın haklıymış. 2009 da. Kadın 2010 da vefat etmiş Allah rahmet eylesin cidden yattığı yer nur olsun.
2011 de o tugceyle evlenmişti Facebookda gördüm 😂😂😂

kendi çocuğuna lanet mi dedi:KK57:
annesi tuhaf bence ya da öz oğlu değil

ya da oğluna bir akrabasının kızını beğenmiştir duyarsan şaşırma diye yazıyorum

ayrılmışsınız geçmiş birdaha kimseyi arayıp sormayın
Annesi bildiğiniz şey falan deyip dalga geçiyor hastanede karıştı mı ne yaptı çok pis huyları var onun diyor. Öz oğlu olsa bile cidden annesini başkasının yanında rencide eden ağlatacak duruma getiren çocuktan ne beklenir ki. Ailesi çok saf temiz insanlar. Annesi düşünün ayağıma yemek getiriyordu. Kendi gelinine bile yapiyoemuş diğer abisinin karısına. Annesi her zaman diyordu beni kaynanam çok ezdi ben gelinimi ezmem diye. Dediğim gibi o anlattığım sevgilim anneme bağır çağır küfür et adam et diyordu. Zaten ben o huylarından dolayı düşündüm kendi kendime annesine bunu yapan bana neler yapmaz evlensek. Bal olsa da unut derler ya o misal. Tipi falan çok iyiydi mesleği yerindeydi ama daha adam olamamış birine takılıp neden kendimi yorayım ki? Bide yaptıkları karşisinda ezik ezik durup ağlayayım mı? Rezil olmayı yeğlerim ama ağzının payını vermeden salmazdım zaten. Buradakiler diyor ya çirkefsin vs diye bu çocuk beni böyke kabul etti. Hayatıma giren diğer erkekler de biliyordu hepsi kabul ediyordu. Bende kabul ettikleri için zaten adam olamadıklarını anlıyordum. Kendins saygısı olan bir erkek kendine bağırıp çağırdırnaz zaten.

X