Daha iyi insanlara layıksın diyen sevgilinin annesi?

ne alaka ya eski sevgilinin annesi babasi kim ki seni kötü bilsin? ayrica sen melek ol, kanatlan uc gözlerinin önünde o cocuk odasinda ağlarsa, yemeden kesilip zayiflarsa ailesi sana düşman olur zaten. bu böyledir.
ayrica su hakkimda boyle demis, abisi boyle demis, babasi boyle demis.
kaynak ne? her ayrildiginda yedeklerini arayan güvenilir (!) ex ve kaynana adayi 😅
her duyduguna inanma. bir daha da insan gibi ayril birilerinin hayatindan, musallat olma. aynisi basina gelirse pişman olursun.
ÿ

eee ayrildin sal adami. sen onu terkettigin gibi eksine gitse yatsa yine laf etmeye hakkin yok. bitmis gitmis iliski. hem terkediyorsun hem takip edip laf ediyorsun. gercekten buradan bakinca evlerden irak, sorunlu birine benziyorsun.
cok kiymetliyse ayrilma, duzeltmeye calis.
ayrildiysan da sana ne kimle nee yapiyorsa yapsin?
yasını mi tutacakti?
ki ne simdi ne de ilk ayrildiginda tutmamış iste. adamin yedek listesi kalabalık. sen annesi bana tapiyor, babasi bayiliyor, abisi masallah diyor diye kendini eyle. sana tapmasi gereken kisi seni coktan unutmus.
düş adamin yakasindan.

*o vasattan ayrilip keyifle ask hayatima devam ettigimi gören amele sümüğü ex de aileme musallat olmustu senin gibi. konuyu görünce tetiklenmis olabilirim
Amele sümüğü falan olduğum yok. Ki bende onun yasını tuttuğum söylenmez. Kaç tane kıyafetim vardı onları almak için dediğim gibi yazdım. Sadece ayrıldığım zaman değil birlikte olduğum zaman da aynı şekilde sövüp sayan biriydim çünkü hak ediyordu. Zaten düzeltmeye çalıştım düzelmeyince ayrıldım pişman mıyım hayır. Kendisi de hatalı olduğunun gayet farkında sadece nasıl hemen direkt silip attım bunun egosuna girmiş durumda. Emin ol gitsem özür dilesem hatalıyım desem yine affeden kendisi olur. Ben o gün kaç kere uyardığım konudan dolayı yüzüne bakıp ayrıldığımı söyledim yüzü nasıl oldu. Ben hep aynı insandım. Ayrılmadığım zaman da sövüp sayardım ayrıldığım zaman da. Annesine ulaşma nedenim de kendini bir bok sanmamasıydı. İnsanları manipüle etmeyi çok seven birisi çünkü. Dediğin doğru ailesinin bebim hakkımda ne dediği önemli değil bu konuda evet haklısın fakat eminim ki özür dilesem şey yapsam barışacak. İnsan bazen öyledir işte haksızlığa uğradığın zaman avazın çıktığı kadar bağırmak intikam almak istersin. Evet oda biliyoe ki ben intikamcı biriyim yakasına yapıştığımda bırakmam

Sizin iyiliginiz için de demiş olabilir yıllar önce bir tanidigin başına geldi kayınvalide kızı ve ailesini uyarmış benim oğlumla mutlu olmazsin çalışmıyor etmiyor şiddette varmış tabi kumarda kendi anasına bile kötü davranırmis tabi kız tarafı işte evlendikten sonra değişir vs tabi iş öyle olmadı kadının bütün dedikleri çıktı boşandılar.
Ailesi zaten beni aşırı seven insanlardı. Benim yanımda annesine babasına bağıran saygısızlık yapan birisi bu. Kaç kere uyardım ettim. Ailesi de ne olduğunun farkında. Ailesine karşı saygılı bir evlat olsa herkesin dediği doğru başından atmak için demiş derim ama asla alakası yok. Ailesine saygısı olmayan adamın bana mı olacak? Yazma sebebim kıyafetimi istemekti. Sonra da sinirlendim saydırdım pişman da değilim içimde tutup kendimi yiyeceğime kaç yaşına gelmiş oğlan düşünsün.

ne alaka ya eski sevgilinin annesi babasi kim ki seni kötü bilsin? ayrica sen melek ol, kanatlan uc gözlerinin önünde o cocuk odasinda ağlarsa, yemeden kesilip zayiflarsa ailesi sana düşman olur zaten. bu böyledir.
kaynak ne? her ayrildiginda yedeklerini arayan güvenilir (!) ex ve kaynana adayi 😅
her duyduguna inanma. bir daha da insan gibi ayril birilerinin hayatindan, musallat olma. aynisi basina gelirse pişman olursun.
ÿ

eee ayrildin sal adami. sen onu terkettigin gibi eksine gitse yatsa yine laf etmeye hakkin yok. bitmis gitmis iliski. hem terkediyorsun hem takip edip laf ediyorsun. gercekten buradan bakinca evlerden irak, sorunlu birine benziyorsun.
yasını mi tutacakti?
ki ne simdi ne de ilk ayrildiginda tutmamış iste. adamin yedek listesi kalabalık. sen annesi bana tapiyor, babasi bayiliyor, abisi masallah diyor diye kendini eyle. sana tapmasi gereken kisi seni coktan unutmus.
düş adamin yakasindan.

*o vasattan ayrilip keyifle ask hayatima devam ettigimi gören ameleŞu sümüğü ex de aileme musallat olmustu senin gibi. konuyu görünce tetiklenmis olabilirim

ÿ

yasını mi tutacakti?
düş adamin yakasindan.

*o vasattan ayrilip keyifle ask hayatima devam ettigimi gören amele sümüğü ex de aileme musallat olmustu senin gibi. konuyu görünce tetiklenmis olabilirim
Birde diyorsunuz ya peşini bırak vs diye. Peşinde falan olduğum yok aldığı her şeyi çöpe atan bendim gözünün önünde. Oda beni çok iyi tanır bende biten bitiyor. Ben sövdüğüm saydığım için değil de o bu lafları ciddiyim deyip ailesinin karşısına çıkarıp sonra da bu konumda olduğu için kendi utanmalı. Ayrılıp barıştıktan sonra bana dediği kelime de şuydu "eğer bana yanliş yaparsan tüm aileme söylerim arkandan da ayrılık acısı çekmem çünkü zaten ailem bana yanliş yapan insanın arkasından göz yaşı dökmeme izin vermez" Eee yanlışım olmadı? Hayatındaki kadını savunamayan ona buna laf söyleten erkeğe mi düştük biz? Böyle insanlaeı evet sonuna kadar rezil ederim sayıp söverim hak ediyorlar çünkü erkek değiller adam hiç değiller. Birinin ona gerçekleri söylemesi lazımdı. Zaten götünü öpmediğim ayağına kırmızı halı sermediğim için değerim bilinmedi ya. Öyle her şet dışardan bakılan gibi değil maalesef.

İlk siz ayrıldınız ama hala arayıp ya da mesaj atıp saydırıyorsunuz, baya ayrılmışsınız tebrikler 🤌🏿

Rahat bırakın insanları artık yav, ne kadar yorucusunuz sanki 20 yıllık evlilik yıkıldı
Birinin ona gerçekleri söylemesi lazımdı. Hayatına giren her kız aman sen çok iyisin vs diyen insanlar. Ya da karşısındaki kızları duygu sömürüsü yaparak manipüle eden bir erkek. O böyleyse ben kimsenin ağzına sıçtım diye oturup vicdan azabı duyamam. Böyle insanlar erkek değil adam hiç değil. Evet yolda görsem de rezil rüsva ederim çünkü hak ediyor.

Ayrıldığım erkek arkadaşımda kıyafetlerim vardı bıraktı mu bir yere diye mesaj attım. O sırada birilerini eklediğini gördüm büyük ihtimal çıkar dediğim kız arkadaşını eklemiştir :d bende sayıp sövdüm korkudan engelledi😂 biliyor çünkü rezil edeceğimi. gittim annesine gidip rezil ettim. Ve kadının dediği şey şuydu. Abisi de dedi güzel kızı kaçıracak bu çocuk diye. Ayrıldığınıza asla üzülmedim sevindim hatta dedi annesi. Sen daha iyilerine layıksın emin ol dedi. Ben zaten baştan beri dicektim sana diyemedim dedi. Kadın sizce üzülmim diye mi dedi yoksa gerçekleri mi söyledi?
Kadın artık onları sal diye seni gazlamış ayrıldığın adamı hala niye rezil etme peşindesin hele ailesine dışarıdan nasıl göründüğünün farkında mısın

19-20 yaşların aile dramalarına dahil olması çok saçma geliyor bana. Aranızda ciddi hiçbir şey yokken ailelerle tanışmak gereksiz yük. Bunu yapan yaşayan çok insan var ama ben asla kabul etmemiştim. Evlilik teklifine evet dedikten sonra tanışmıştık biz. Çok küçüksünüz ama en az 50-55 yaş grubunda ki anne babayı kendi ergen sevgililik kavgalarınıza, ayrılıklarınıza dahil ediyorsunuz. Benim anneme yapsanız bu yaptığınızı asıl o sizi rezil ederdi. Saygını bil, kendini bil öyle konuş diyerek.

Kadın artık onları sal diye seni gazlamış ayrıldığın adamı hala niye rezil etme peşindesin hele ailesine dışarıdan nasıl göründüğünün farkında mısın
Kanki kadın beni çok seviyordu. Bu zamana kadar asla arayıp yüzüne vurmadım fakat şu an vuruyorum. Yolda görsem de o çocuğu da rezil ederim çünkü hak ediyor. Kadın da oğlunun ne olduğunu çok iyi biliyor merak etme. Misafirin yanında annesine babasına bağıran aşağılayan bir evladı hiçbir anne istemez. Herkes onu ne zorluklarla büyütmüş. Kadın bide dedi ki hastaneds karıştı mı ne yaptı bu benim oğlum olamaz dedi. Ailesi gül gibi insanlar.

Annesine babasına beni kötü anlatacak bir insandı eski sevgilim. Ben o insanları yolda görsem kadın bana değişik gözle bakacaktı. Oğlunun zaten ne bok olduğunun farkında. Abisi bile biz kavga ederken arkamdan demiş bu kızı kaçıracak vs diye.
Eşimin abisi böyle bir cümle kursaydı ben ondan sogurdum. Bence biraz seviyeli olmalı ya bu kızı kaçıracak diyo ve bu laf snein kulahına kadar geliyo

Kanki kadın beni çok seviyordu. Bu zamana kadar asla arayıp yüzüne vurmadım fakat şu an vuruyorum. Yolda görsem de o çocuğu da rezil ederim çünkü hak ediyor. Kadın da oğlunun ne olduğunu çok iyi biliyor merak etme. Misafirin yanında annesine babasına bağıran aşağılayan bir evladı hiçbir anne istemez. Herkes onu ne zorluklarla büyütmüş. Kadın bide dedi ki hastaneds karıştı mı ne yaptı bu benim oğlum olamaz dedi. Ailesi gül gibi insanlar.
Ciddi ciddi şunlara inanıyor musun ya evladın katil olsa ölene değil evladına ağlarsın kaldı ki sevmese bile seni ilgilendiren bir şey yok sal kadının sana olan sevgisinin de sevgisizliğinin de bir önemi yok

Ayrildin adamin anasindan ne istiyorsun?
Ona niye gidiyorsun? Bosver kendini düsürmwkten baska bisey degil bu. 30sene evlilikler bitiyor bu kadar dallanip budaklanmiyor olaylar. Annesi kestirip atmis iste. Hayatina bak.
Annesine olayları farklı anlatıp egosunu kaldıracaktı çünkü de ondan. İlgiyi üstüne toplayacaktı. Biliyorum ben malımı yani kendi ağzıyla da söyledi zaten. Annesini kandıracaktı annesi zaten saf temiz birisi

Kimse kendi cocugunu ne olursa olsun kotulemez kotu dusunemez. Bence senin biran once hayatlarindan cikman icin soylemistir. Cunku her annenin gozunde kendi evladi dunyanin en iyi evladidir. Kimsenin cocugunu boyle yercegini dusunmuyorum
Az da olsa gerçeği söyleyen aileler var. Erkek kardeşimin evlenmeyi düşündüğü kıza kardeşimle ilgili gerçekleri söylemiştim. Kız inanmadı. Onu istemiyoruz sanmış. Evlendiler.

Az da olsa gerçeği söyleyen aileler var. Erkek kardeşimin evlenmeyi düşündüğü kıza kardeşimle ilgili gerçekleri söylemiştim. Kız inanmadı. Onu istemiyoruz sanmış. Evlendiler.
Benim başka eski sevgilimin annesi de bana oğlunu kötülemişti ilk başta istemedi beni sandım. Ama kötü de davranmıyordu. Sonradan anladım ki evet oğlu tam olarak kadının anlattığı gibi birisi. Hatta daha da beter birisi. Arkasından çok dua etmiştim.

20 yaşında sevgilinin annesi,abisi bunlarla ne işin var?
gereksiz yüz göz olmuşsun, onu demiş bunu demiş önemli mi gerçekten?
okuluna, işine gücüne bak.
daha kaç kişiyle tanışırsın sevgili olursun, boşver
hayatın tadını çıkar, biraz bakış açını genişlet bence

X