Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili Takım Kaptanlarının Dikkatine !

2016 Eylül'de yapılan oylama ile Performans Uygulaması kaldırılmış , sonuç listeleri programı , takımlar arasında rutin sıralama ile yapılmaya başlanmıştır .

Performans Uygulamasının yeniden başlatılması , sonuç listelerini hazırlama görevinin ceza alan takım tarafından yapılması ; Oybirliği sağlanma şartı ile oylamaya sunulmuştur .

Not: Performans Uygulaması Nedir?

://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.638656/

Performans Uygulaması Yeniden Başlasın mı ?

1.Takım ( Evet / Hayır )

2.Takım ( Evet / Hayır )

3.Takım Evet

4.Takım ( Evet / Hayır )

5.Takım( Evet / Hayır )

6.Takım( Evet / Hayır )

7.Takım Evet

8.Takım( Evet / Hayır )

9.Takım( Evet / Hayır )

10.Takım( Evet / Hayır )

14.Takım ( Evet / Hayır )

2016 Eylül'de yapılan oylama ile Performans Uygulaması kaldırılmış , sonuç listeleri programı , takımlar arasında rutin sıralama ile yapılmaya başlanmıştır .

Performans Uygulamasının yeniden başlatılması , sonuç listelerini hazırlama görevinin ceza alan takım tarafından yapılması ; Oybirliği sağlanma şartı ile oylamaya sunulmuştur .

://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.638656/

1.Takım ( Evet / Hayır )

2.Takım ( Evet / Hayır )

3.Takım Evet

4.Takım ( Evet / Hayır )

5.Takım( Evet / Hayır )

6.Takım( Evet / Hayır )

7.Takım Evet

8.Takım( Evet / Hayır )

9.Takım Evet

10.Takım( Evet / Hayır )

14.Takım ( Evet / Hayır )

1.Takım ( Evet / Hayır )

2.Takım ( Evet / Hayır )

3.Takım Evet

4.Takım ( Evet / Hayır )

5.Takım( Evet / Hayır )

6.Takım( Evet / Hayır )

7.Takım Evet

8.Takım( Evet / Hayır )

9.Takım Evet

10.Takım( Evet / Hayır )

14.Takım Evet

1.Takım ( Evet / Hayır )

2.Takım Hayır

3.Takım Evet

4.Takım ( Evet / Hayır )

5.Takım( Evet / Hayır )

6.Takım( Evet / Hayır )

7.Takım Evet

8.Takım( Evet / Hayır )

9.Takım Evet

10.Takım( Evet / Hayır )

14.Takım Evet

Oylamaya sunularak kaldırılmış performans uygulamasının tekrardan uygulamaya sunulmasını gereksiz bulduğum için
hayır diyorum arkadaşlar. Madem olması gerekiyordu neden daha önce hayır dedik de kaldırdık o zaman.

Sevgili akrep , Eylülde'ki oylamada burada olsaydım ; kaldırılma kararına HAYIR oyu kullanırdım .
Bir yarış içindeysek , 1. nin birinciliğinin .. sonuncunun sonunculuğunun bir yaptırımı olmalı bence .
Geçmişe dönüp baktım , Eylül'deki oylamadan bu yana 4 takım kaptanı değişmiş.

Benim performans uygulamasından haberim ;

Baharın bu mesajından sonra oldu .
Gayet özveri gerektiren , belki Bahar'ı yoran ama güzel bir uygulamaymış.
O gün kaldırılmasına EVET diyen kaptanlarımızın bir kısmı , olayı tecrübe edince ..aslında ne kadar gerekli bir uygulama olduğunu görmüş olabilirler . O sebeple bugün uygulamanın geri gelmesine EVET deniliyor olabilir.

Neyse ... zaten kabulü için oy çokluğu değil , oy birliği gereken bir oylama idi .

Yine de , madem bu kabul görmedi ; bunun dışında oy birliği ile ..performans arttırıcı / teşvik sağlayıcı bir yöntem düşünülmeli bence .

Şu anda gerçekten çok üzüldüm, yarışmanın geleceği adına...
Ben kendi adıma bu yarışmayı ve burda verilen emekleri çok ciddiye alıyorum.
Bu uygulama olmadan adı YARIŞ olan ama gerçekte ne ödülü nede yaptırımı olmayan bişeyin içindeyiz.
Baharın üstüne çok daha fazla yük bineceği halde böyle bir fırsatı tekrar gündeme getirdiği için çok teşekkür ediyorum

Ellssa kaptanım buranın eskilerinden biri olarak bu yarışmanın pek çok kadının hayatını değiştirdiğine çok şahit olmuşundur.
Uygulama kalktıktan sonrada yarışma heyecanın kalmadığınında eminim farkındasındır.
Burdaki çoğunluk bu uygulamanın geri gelmesi taraftarı
Ve 1 kişinin hayır oyu kullanması hepimizin heyecanını söndürüyor
Acaba rica etsem tekrar düşünmen mümkünmü?

Arkadaslar oylama neden oy cogunluguyla degil
Ölmessstab oylamayi baslatan kaptanim oycogunlugu eklesin metne sizcede bir mahsuru yoksa.
Ha neden bu israr derseniz yaptirimlar ve siki yonetim olmassa yerimde sayiyorum sahsen

Ölmessstab oylamayi baslatan kaptanim oycogunlugu eklesin metne sizcede bir mahsuru yoksa.
Ha neden bu israr derseniz yaptirimlar ve siki yonetim olmassa yerimde sayiyorum sahsen
Bahar OY BİRLİĞİ şartını koymuştu cnm

Biraz başlığı meşgul edeceğim ama ... yazmadan duramadım .
Hayatım boyunca ilkokuldan sonra 50 li bir rakamı ilk kez bu yarışmalarda 2013 de 4. takımda gördüm .
Şimdi 40 ına geldi gelecek bir kadın olarak , 65 bana yeter dediğim anda yine bu yarışmalar ve bu kez 7. takım imdadıma yetişti.
Bizler öyle ya da böyle kilo verebiliyoruz . Ama kaptanı olduğum arkadaşlarımdan çok iyi biliyorum ki ; destek/şevk/ödül vs... adı her ne ise çok işe yarayan ; bir o kadar cezanın caydırıcılığı olduğu kişiler var.
Takım kaptanları çok seviliyor . Ben takımında bunu canı gönülden hissediyorum .
Böyle bir ceza uygulamasında ne kadar üzüleceğimi bilip ekstra performans sergilemeleri bile ; aslında onlara , giden kilolar olarak dönecek. Amaç kilo vermekse , bunu teşvik edecek her şeye açık olmalıyız . Kaldı ki ben Baharın mesajında , en çokta onca yılın emeğinin bir oylama ile göz ardı edilmesine siteminden etkilendim . Yorulacak olan o , ama üzülen yine o .
Açıkcası çokta bilmediğim , daha önce görmediğim bir uygulamanın geri dönmesini neden bu kadar istiyorum :)) dersen ; tıpkı senin yazdığın gibi .... yarışmaya yarışma ruhu gelmeli .

Bugün bireysel ve takım olarak dereceye giren tüm arkadaşlara tebrik mesajı yazdım , kendi takımlarında . Bu bir jest değil , bence teşvik.
Aynı şekilde sonuncu olan takıma da girip bir iki kelam yazayım istedim ama sonra vazgeçtim . Yanlış anlaşılır diye .

Yani demem o ki ; yarışmacılar ödül ve cezayı bir şekilde yaşamalı .

Bu bir gerekce degil bence
Bahara kiyamamistik birde bir takim kaptani üzerine düsen sorumlulugu yerine getirmeyince kabak tadi vermisti o donemi bir animsa
Ama bahar geldi yeni bir sayfa actik hepimiz daha dikkatli olacagimizs soz verdik

Bana kalsa oy çokluğu yeterliydi sevgili berilcee ama Bahar bunu özellikle kırmızı ile belirtmişti :))

Bahar OY BİRLİĞİ şartını koymuştu cnm
Cok uzak kalmisim buralardan Bak hatirlamadim
O zaman Öyle birligimi
Oy coklugumu oylamasi baslatalim baharin onayiyla
Cünkü bahar bizim yararimiza dusundugumuz konularda oylama yapmamizi kisitlamadi hic

+1 bende böyle düsünüyorum

Sevgili seaBahAR biliyorumki 100 lerce kadin zayifladi sayende
Ve suan 10larca kadinda takimlarda zayiflamak icin cebellesiyoruz.
Bu kuralin gelmesi icin lütfen oycoklugu kuralina gecelim.
Biliyorum yükün agirlasacak bunun icin gercekten elimden birsey gelse keske....

Sonuç Listeleri hazır arkadaşlar ...

Dereceye giren tüm takımları ve Bireysel Derece alan arkadaşları kutluyorum

Ellerine ve emeğine sağlık canım
Haftaya sıra bende :) Umarım bende anlımın akıyla listlerimizi hazırlarım

Burda sorunlarımızı konuşabildiğimize göre bence sakıncası yok...

Bende senelerce 120 rakamlarında debelenen ancak bu yarışma hırsı sayesinde kısa sürede 68 rakamını gören biriyim. Hatta diyebilirimki hayal kurmayı bile bırakmıştım, o kadar umutsuzdum.
Her hafta yüzdemiz, yüzde 0.30 un altına düşmesin, bütün etaplarda mavi boncuğu kaybetmeyen en başarılı takım olabilelim diye çok çabaladık ve başardıkta...
Motivasyonumuzu bu şekilde canlı tutabiliyoruz
Takımın başarısı demek bizim kilo kaybettiğimiz anlamına geliyor buda hayallerin gerçek olmasını doğuruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…