Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Selamın aleyküm kızlar

Herkese hayırlı sabahlar♥
Bakalım takımla ilgili şimdilik dediginiz gibi yeni üye deng gelirsem diye beklemedeyim
Bayram sonrasında okullar açılınca belki kacaklar da döner diye umuyorum :)

Yoksa ne zamana kadar kendim çalıp kendim oynarim bilemiyorum :)
Yst38 arkadasimizda sağ olsun karne almadan gitmeyecekmis nasilsa

Canım sevindim yeni üye gördüğümde 8.takıma yönlendirmemi istermisin peki?

Merhaba bayanlaaarrr Nasılsınız bakalım görüşmeyeli? Hatırlayan olur mu acaba beni? Hatırlamasanız da yeniden tanışırız, bence sıkıntı yok

Bu arada ben dün ballikayfe in bahsettiği, 288. etapta izne gidip de daha da buralara uğramayan, aradan geçen seneleerr seneleerr sonra dönme yüzsüzlüğünü gösteren, 6. takım üyesiyim.

Püsküüütt, seaBahAR olmuşsun, hayırlı uğurlu olsun. Hala buralarda olman, bizlerle ilgilenmen ne kadar güzel. Nasıl teşekkür etsek ki sana

Karne almadan gitmemmm kimse gönderemez beni :)
Tam da senden umduğum cevap bu..

A-aaaa kimler gelmiş
valla bana kalsa hep püsküüt olurdum da yeni yazılım türkçe nick desteklemeyince puskuut diye bişi oldum tükürmek gibi anlayacağın..
ondan sonra döndüm adıma..
hoş geldin, seni görmek güzel. bunu da sevgili senge borçluyuzdur kesin.. sizi gidiler

Ya bir de hep unutuyorum söylemeyi..
Listelerdi, karnelerdi derken buraya daha fazla zaman ayırmak istemiyorum.. Takım topiklerindeki mesaj alıntıları bildirim olarak geliyor ama tek tek tıklayıp da dolaşamıyorum arkadaşlarım..
bana söyleyeceğiniz şeyler için paylaşım alanını kullanırsanız mutlaka okuduğum tek yer burası.
Aklınızda olsun..

ben bişey yapmadım Ecz.imis bizi çok özlemiş geldi bende 6. takım adına kucak açtım bende eskilerdendim di mi ya nolacak bizlerin bu hali acep

Canim bende yeni uye gorursem size yonlendiririm :)

Sevgili arkadaşlar,

16 Eylül Kurban Bayramı ertesine geldigi icin cogu kisi memleketinde, tatilde vs olabilir, bu da kilo bildiriminde bircok eksiklige yol acabilir diye düsünüyoruz.
Bu sebeple Ramazan Bayramı'nda oldugu gibi bu bayramda da 16-23 Eylül etapları birleştirilsin mi?

1. Takım (Evet/Hayır)
2. Takım (Evet/Hayır)
3. Takım (Evet/Hayır)
4. Takım (Evet/Hayır)
5. Takım (Evet)
6. Takım (Evet/Hayır)
7. Takım (Evet/Hayır)
8. Takım (Evet/Hayır)
9. Takım (Evet/Hayır)
10. Takım (Evet/Hayır)
14. Takım (Evet/Hayır)

Sevgili arkadaşlar,

16 Eylül Kurban Bayramı ertesine geldigi icin cogu kisi memleketinde, tatilde vs olabilir, bu da kilo bildiriminde bircok eksiklige yol acabilir diye düsünüyoruz.
Bu sebeple Ramazan Bayramı'nda oldugu gibi bu bayramda da 16-23 Eylül etapları birleştirilsin mi?

1. Takım (Evet)
2. Takım (Evet/Hayır)
3. Takım (Evet/Hayır)
4. Takım (Evet/Hayır)
5. Takım (Evet)
6. Takım (Evet/Hayır)
7. Takım (Evet/Hayır)
8. Takım (Evet/Hayır)
9. Takım (Evet/Hayır)
10. Takım (Evet/Hayır)
14. Takım (Evet/Hayır)

Aaa kim gelmişşş

Banucum telli duvaklı gelin olarak gidicem. Kaçmıycam :)

İlginç olmuş. Sen gönüllerin püsküütt üsün, nick değişse de farketmez

ben bişey yapmadım Ecz.imis bizi çok özlemiş geldi bende 6. takım adına kucak açtım bende eskilerdendim di mi ya nolacak bizlerin bu hali acep

Hakikaten ya Baya tanıdık geliyor isimler, kesin çözüm lazım da napsak ki?

Aaa kim gelmişşş

Merhabaaa Yine biz Takım arkadaşımm Gitme, mezun olmadan gitme inş. Hem ben daha yeni geldim
Sen ne zaman döndün? Nasıl gidiyor?

Cafede yazayım canım burayı doldurmayım

Sevgili arkadaşlar,

1. Takım (Evet)
2. Takım (Evet/Hayır)
3. Takım (Evet/Hayır)
4. Takım (Evet/Hayır)
5. Takım (Evet)
6. Takım (Evet/Hayır)
7. Takım (Evet)
8. Takım (Evet/Hayır)
9. Takım (Evet/Hayır)
10. Takım (Evet/Hayır)
14. Takım (Evet/Hayır)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…