Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

olabilir canım böylece tüm yarışmacıların haberi olmuş olur..
Merhaba eğer başka gönüllü çıkmazsa ben yardımcı olabilirim, bir süre daha buradayım ve daha önce kaptanlık yaptım, bu kez pek cesaret edememe sebebim üzerinden epey zaman geçti daha taze üyeler daha iyi olabilir diye düşünüyorum ama dediğim gibi yardımcı olabilirim

Canım takımdaki kızlarada sordum akşama kadar cevap gelmezse (kimse kırılsın istemiyorum bi kızlardan cevap bekliyim akşama) sen devralırsın bayrağı sonuçta ilk gönüllü sensin... daha öncede bunu yaptıysan yine yaparsın

Başka takım varsa böyle birlesse aslında tabi gönül ister ki bütün takımlar toparlasin en guzelinden yarisalim :)

Oo öylemi. Canım zor durumda isen yardımcı olurum seve seve.

Sağolasın kaptanım biliyorum hepinizin yardımcı olacağını. Ama yoruldum sanırım biraz artık devam edecek gücü görmüyorum kendimde Sweetdimple kaptanımın emaneti diye çıktım yola ama işte takım içi sıkıntılara birde hayat telaşesi eklenince daha da zorlaşıyor herşey... sağolsun seng arkadaşım devralıyor takımı artık desteğinizi ondan esirgemeyin.. 6.takım kapanmasın...

seaBahAR canım 9.takımdan ballikayfe arkadaşımız kaptanlık görevini üstlendi sağolsun.. gerekli düzeltmeleri sen yaparsın... bunca zaman kahrımızı çektin onca zor zamanında bile bizler için uğraştın hakkını helal et canım..
tüm kaptan arkadaşlarım ve tüm yarışmacılarda inşallah sağlıkla kilo verip hedeflerine ulaşaırlar. benim de 6.takım maceram buraya kadarmış. şimdi mezuniyetten sonra aldığım bir kaç kiloyu verme vakti sadece buna ve çocuğuma odaklanmak istiyorum.. hepinizi seviyorummmmmmm...

Canim takima kaptan bulunmasina cok sevindim
Sende dinlenir, kuzunla vakit gecirirsin, sevgiler..

Canim takima kaptan bulunmasina cok sevindim
Sende dinlenir, kuzunla vakit gecirirsin, sevgiler..

sağol kuzummm bende çok sevindim kapanırsa vicdan yapardım çünkü... inşallah canım işlerimide hep aksatıyordum en azından işyerinde işim birikmeyecek.. kuzucuğumda ortaokullu oldu hiç değilse kafamda rahat olacak.. desteğin için çok sağol kuzum..

Basarili , mutlu bir okul hayati diliyorum canim yavruna.
Bizleri unutma ama, ara sira gel yokla

canim iyi aksamlar uyenizin durumu bu kapsamda, karar defterimize gore;

ESKİ ÜYENİN DÖNÜŞ UYGULAMASI
1) İzinli Üyenin Dönüşü

Ekstrem durumlar:
1) Üyenin izin döneminde kilo alma nedeni hamilelik veya sağlık sorunu ise aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.

Yani bu ekstrem durum uygulanabilir kaptanim.

Canım zaten bende bu kurala dayanarak böyle paylaşım yaptım, çünkü izne ayrılırken belirtilmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…