Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sonuc listelerini bu hafta biz hazirlayacaktik fakat 3. takim hazirladigi icin bu hafta,haftayada 4. takim olarak biz hazirlariz, sevgiler.

ellerine saglik kaptanim

Haftaya da sıra bizdeydi normalde ama sanirim boylece birer hafta kaymış oldu sonuc hazirlama listesi programi :) biz de ondan sonraki hafta hazirlayalim madem :)

evet canim birer hafta kaydi siralar :)

Tşk ederim kızlar evet malesef benim geçen hafta unutmamdan ötürü :) Biraz öyle oldu

selam arkadaşlar 6.takım kaptanı derya ben... bi süredir yürütmek için direndiğim kaptanlık görevini devretmek istiyorum.. 6.takım bana Sweetdimple kaptanımın emaneti olduğu için elimden geleni yaptım hep. Sanırım birazda gönül bağı kuruluyor aramızda sanalda olsa çok güzel dostluklar kuruyoruz burada.. benim yanıma da çok güzel baki dostluklar kaldı şükür... Lakin artık gerek takımdaki kopukluk, gerek kızımın okul sorumluluğunun artıyo olması, gerek işyerindeki işlerimin çokluğu, hepsi bir araya gelince artık takımdaki görevimi devretme kararı almama sebep oldu. seaBahAR kaptanım sizden isteğim bu görevi devralabilicek bir arkadaş öneriniz varsa takımı devretmek istiyorum eğer ki bir arkadaş çıkmayacaksa da (ki çıkacağına inanıyorum ve istiyorum ), artık devam ettiremeyeceğim için en son istediğim takımın kapanması olacak..

kaptanim umuyorum takimi devralacak birisi bulunur, sanada kolayliklar diliyorum canim.

takımda bu görevi bir süre devralacak kimse yok mu canım kapanmasına üzülürüm birisi kabul edene kadar idare edecek bizde yardımcı oluruz o süreçte aslında

kaptanim umuyorum takimi devralacak birisi bulunur, sanada kolayliklar diliyorum canim.

teşekkürler canım.. inşallah.

takımda bu görevi bir süre devralacak kimse yok mu canım kapanmasına üzülürüm birisi kabul edene kadar idare edecek bizde yardımcı oluruz o süreçte aslında

yazdığım mesaja bile cevap yok canım o derece.

Ne alemsin ya
İyi olmuş zirvedeyken bırakman.. yeni kariyerin hayırlı olsun.

İyi geceler kızlar sonuç listeleri hazır geçen hafta sıra bizde olduğu halde unutmuşum umarım bu hafta telafi edebilmişimdir :)

Bir konrtol edin yanlış bişey varsa düzelteyim :)
Ellerine sağlık tatlım..

deryacım.. ne yazık ki yok bir önerim.. Artık burada tanıdığım insan sayısı bir elin parmağı kadar herhalde..
eski günler sahiden çok eskide kaldı.. Her anlamda. Kolaylıklar dilerim sana, zahmetlerin için de takımın adına teşekkürler..
Yardım konusunda ne yapılır bilemiyorum. Ortalık kapanmak üzere olan ve diğer takımların el attığı takımlarla doldu. Belki de gereksiz yere zorluyoruz, bilmiyorum.
Karar sizlerin.
.............
@Erigim kararın için kişisel olarak üzülsem de kıskandım bir yandan. Aynı şeyleri yazmak isterdim. Ben de çok bunaldım aslında. Dile kolay neredeyse ömür tükettik burada. Dön dolaş aynı sorunlar. Gelenler, gidenler vs.. Neyse tatlım.. sen, görmekten keyif aldıklarımdandın. eskilerdendin.. Vardır bir bildiğin. kendine iyi bak, her şey istediğin gibi olsun.
............
ezbere yazmayayım ama performans uygulaması sanki bu hafta ya da haftaya bitiyor gibi.. yani ona göre zaten sonuç listesi hazırlama programı yeniden belirlenecek. Varsa alacak/borç hikayesi takibi ona göre yaparsınız artık..

480. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-127#post-47837251
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

PERFORMANS UYGULAMASI
Performans uygulaması 20. tur / 7. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-17#post-47848597

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

5. TAKIM : Karne notu 54 olduğu için sınıfı geçti, tebrikler. Bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz. Analiz raporu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-36#post-47809118

6. TAKIM : Karne notu 54 olduğu için sınıfı geçti, tebrikler. Bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz. Analiz raporu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-36#post-47809162

ETAP NOTLARI

3. TAKIM
Bildiriminize dayanarak; esrayazar adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 1,5 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 95,5 kilodan 97 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

5. TAKIM
1) nilsub ile ilgili olarak;
2016 yılı izin hakları dolmuştur, bilginize.

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 5. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI
9. Takımdan Bayankokosh mezun oldu, tebrikler.
10. Takımdan R RoseAnge mezun oldu, tebrikler.

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, mezunlar topiğinden takip edebilirsiniz.
Arzu eden başarı hikayesini linkten paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 480. Etap birincisi; 10. Takımdan R RoseAnge arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Yawrukush etap sonuc listeleri hazirlama programi haftaya bizim takim ile sona eriyormuş. Yeni liste de ya bu donemde ceza alan takim varsa onlarla baslayacak ya da 6. Takimdan devam edecek... Kaydirma isi daha zor oluyor deadline'in da dedigi gibi.

Iki cozum geliyor aklima. Ya siz haftaya hazırlayın biz de Mefkurem ekstradan etap listesi hazirladigi için 9. Takima sira geldiginde hazirlayalim. Ya da haftaya biz hazirlayalim siz 9. Takima sira gelince hazirlayin. Diğer takımların hepsini birden organize etmek yerine 3 kisi aramizda halledebiliriz diye dusundum :)

morordek olur canim 2 cozumunde benim icin uygun.
Dilersen haftaya biz hazirlayalim, siz de 9.takima sira geldiginde hazirlarsiniz, sevgiler:)

Ellerine sağlık canım.

guzel dileklerin icin teşekkürler Baharım :)
Zayıflamak icin gelip sanal ortamdan gercek hayata dostlar tasidim sayenizde :)tekrar kesişir yollarimiz kim bilir? Senin yukun daha ağır surekli raporlar vs kolay gelsin canim .
Dipnot: sen ki arkadaki sahali sisko bahardan (oncesi fotodaki)fistik bahar yapmissin kk ile mi bas edemeyeceksin sevgi ile kal

Maalesef kaptanım gerçekten eskide kalmış... artık hayırlısı ne ise o olsun diyecek çokta fazla bir şey yok. 1-2 güne netleşir herşey zaten. Bi kere daha rahatsız ederim seni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…