Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Oylama
1.Takim evet/ hayır
2.takım evet/hayır

3.Takım evet

4.takım evet
5. Takım evet
6.Takım evet
7.takim evet/ hayır
8.takım evet/hayır

9.takım evet

13 . takım evet
14. Takım evet

Oylama
1.Takim evet/ hayır
2.takım evet/hayır

3.Takım evet

4.takım evet
5. Takım evet
6.Takım evet
7.takim evet/ hayır
8.takım evet/hayır

9.takım evet

13 . takım evet
14. Takım evet
7 EVET oyu ile oylamamız sona ermiş ve diğer takımların oy kullanmasına gerek kalmamıştır.
Öncelikle oy kullanan bütün kaptanlarıma teşekkürler..
Ve elbette fikir sahibi Laydline ve fikri biçimlendirerek oylamaya sunan gogo ya teşekkürler..
Oylama sonucunu bugün karar defterimize geçireceğim.
Bir konu daha var kafamda.. Hazır güncelleme yaparken karar defterinde onu da değiştirip, bilginize sunacağım.. Sanırım itiraz etmeyeceğiniz bir konu..
Her ikisini de hallettikten sonra bilgi veririm..

Gayet adil olmuş en azından itiraz gerekçesinin bilinmesi çok iyi olur .Ellerine emeğine sağlık Baharcım

Karar Defterimizde, yeni üye konusundaki eski mesaj:

Az önce yaptığım güncelleme:

Bir hatam varsa lütfen uyarır mısınız, teşekkürler.
Eline sağlık öncelikle ama takima ilk geldiği kilosunu alicaktik 3.cuma listeye girdiğinde 1 aralik başlangıç kilosu ..... diye yazilcakti adinin yanına.

Toplıght kaptan canım
Ben kadroda yokum

Yenı kararlar cok güzel elıne saglık
Tamam bu şekilde düzenliyorum o halde.. Hayırlı olsun..

Eline sağlık öncelikle ama takima ilk geldiği kilosunu alicaktik 3.cuma listeye girdiğinde 1 aralik başlangıç kilosu ..... diye yazilcakti adinin yanına.
gogo kaptanım.. Kavramlar karışmasın diye de özen gösterdim ama.. Kayıt kilosu ve giriş kilosu diye isimlendirdim kiloları, yoksa anlam olarak karışmış mı?
Takıma ilk geldiğindeki kilosu "kayıt kilosu" olarak not edilsin ve bildirim listesinde bu kilo ve giriş tarihi not olarak düşülsün diye de yazdım.. Eski ve yeni diye iki fotoğraf eklemiştim.. Yeni olanı okuduğuna eminsin di mi tatlım..
Bir daha kontrol edebilir misin sana zahmet..
baharcım rica etsem 1. takım kaptan yardımcılarına deadline i da ekleyebilir misin? teşekkür ederim
Tamam sosyestetik kaptanım, şimdi güncelliyorum.. Hayırlı olsun..
Yönetim kadrosunun böyle genişliyor olması çok güzel, keşke her takımda bu yapılabilse.. Çkabilecek aksamaların önüne geçilmiş de olurdu..

Çok emin değilim şu an sanırım eski olanı okudum, haklısın. Bu nöbetler bozdu beni kendime reset atmaliyim

sevgili bahar eminef arkadaşımızın internetinde sorun olduğu için bugüne kadar yazamadı birinciler sırlarını paylaşıyor kısmına interneti düzelince yazacaktır malum ptesiye kadar yazmaları gerekiyor ama bu hafta etap raporu biraz geç hazırlanınca yazım işi de gecikti haber vereyim dedim

Ben kullandım canım 2 numaralı sıkıcık çorbasına. Ayrıca denemeyi düşünüyorum en kısa zamanda çok nefis görünüyor .
Pisirdiginde afiyet olsun leydim ..Corbadan cok bir cogu yemek kivaminda , ama guzel gorunuyor ,, benim oyumda azeri corbasina gitti . Tarif degisik bildigimiz corbalardan
farkli geldi banada. Birde köfteli corbalari seviyorum ...Deneyecegim..

tesekkur ederım canım corbamı begendıgın ıcın cok bı sevındırık oldum ınsallah begenırsın

Tarifini ilk yazdığında okumuştum. Çokta hoşuma gitmişti. Bizde biraz değişiğini yaparız ama yoğurtlu olmuyor. Beğeneceğime eminim. Ama yine de sonucunu yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…