Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tamamdır kaptanların kaptanı

Ben telefonumda hesap yapıyorum. Aslında sonuç listelerinde değişen bişey yok 8.siradaki takim 0.39 10.siradaki takım 0.30 ortalamaua sahip biz hertürlü 9.yuz ama şaibeli bir durum olmasın diye koydum resimleri.

gogocum.. yerim senin hassasiyetini..
Sonuç listelerinde sorun yok zaten , haklısın..
Ama sizin aleyhinize çıkıyo böyle olunca da.. bir puan eksik oluyo.. Ben sırf bu nedenle yazdım o mesajı. Yoksa biliyorsun not ekliyorum genel sıralama listesini düzeltmeniz için.
Ben haftalık kontrollerde hesaplamaları hep excelde yapıyorum..
Hesap makinesinde yapmanın dezavantajı şu.. Sonlardaki rakamlar uçuyo gidiyo ya.. o yüzden ortalama değişiyo.. Ama excelde ondalık hane olduğu gibi kalıyor.

Yordum seni akşam akşam, tekrar teşekkürler inceliğin için..

Baharcım çok güzel düşünmüşsün her zaman ki gibi bu kadronun görev tanımı için verdiği link açılmıyor tatlım
Sağ ol sweetcim uyardığın için, haklısın.
Mesaj formatımız yine değişmiş, link eklemede sorun çıkmış.
Zaten bir önceki mesajımın linkini koymuştum. Bütünüyle kalabalık görünmesin diye.
Düzelttim mesajımı, teşekkürler.

ÖNERİ: Arabulucu kadrosu açılsın mı?
Not: Kadronun görev tanımı için:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1284#post-38059001

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET / HAYIR
4. TAKIM => EVET / HAYIR
5. TAKIM => EVET / HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET / HAYIR
9. TAKIM => EVET / HAYIR
13. TAKIM => EVET / HAYIR
14. TAKIM => EVET / HAYIR

OYLAMA DETAYLARI:
  • Oylama 5 Aralık 2014 Cuma günü sona erecektir.
  • Sonuç oy çokluğu ile belirlenecektir.
  • (Takım sayısı / 2) + 1 formülü uygulanacaktır. Yani EVET / HAYIR oylarından birinin seçilebilmesi için 7 oy gerekmektedir.

Son düzenleme:

Mesaj formatı smileyler her gün birşey değişiyor kuzum bir sabitlenseydi site Biz teşekkür ederiz tatlım

Asıl senin inceligin için ben teşekkür ederim senin yorgunlugunun yaninda benimki yorgunluk değil kesinlikle,tabiki herzaman gerekli açıklamayı yapmak zorundayım yoksa takım arkadaşlarıma haksızlık olur .

Bu mesajı kimse okumasın..
Çünkü sesli düşünüyorum..

Şimdi.. ilk hedefim paylaşım alanında kişilerin birbirini rencide etmemesini sağlamak.
Öte yandan yarışma kurallarına aykırı davranan birileri olabilir, başka biri bunu fark edebilir ve içi içini yer.. hem sonra herkes aynı değil ki biri var hemen sinirlenir, biri var konuşurken kabalaşır. Hem sonra biri yapmadığı bir şeyle suçlanıyor da olabilir.. Yani bir sürü seçenek var..

Arabulucu kadrosunu kabul ederlerse en az 3 kişi olmalı diye düşünüyorum. Herkes bana özel mesajla adayını gönderecek. Bu çok önemli bir iş. Şimdi zaten suçlayan taraf kanıtlarıyla suçlayabilir, öyle boş boş konuşmak olmaz. Dolayısı ile tarafsız olmak gibi bir meziyete sahip olması gerekmiyor bu kişinin. Ona birisi bir bilgi aktaracak, o da bilginin doğruluğunu teydi edip açıklama isteyecek. Bence bu kişinin en önemli özelliği değerlendirme yetisine sahip olması.. (bulut çayım bitti tazele oğlum. Hav!)

Sonra o adaylara bakacağım.. Ve bir oylama başlatacağım. En yüksek oyu alan üç kişi arabulucu olacak.

Yanlış yapılan (bilerek / bilmeyerek) bir şeyler varsa bu arabulucular sayesinde bütün iletişim özel mesajla yürüyecek. Kimsenin kalbi kırılmayacak.. (Bulut çay nerde oğlum ya? ohooo ne biçim köpeksin arkadaş, bi çay bile getiremiyosun.. Hav!)

Ha bi de unutmadan bu aday belirleme işinden önce evet derlerse kızlara bir hafta da süre vereyim.. sistem daha iyi nasıl işleyebilir diye onlar da düşünsünler.. akıl akıldan üstündür..

en iyisi çayımı ben alayım.. bulut uyumuş..

ay ben yanlislikla yok yok caktirmadan okudummmmmm

4 kere hamde ama anlamadim
anladigim su bir memnuniyetsizligim varsa 3. kisiyi devreye sokup fikir almakmi olacak
kadiya cikalim gibi dusundum bir an

İyi akşamlar herkese.
14. takım olarak bir sorum vardı. se_zen isimli bir üyemiz katıldı bugün bize. ancak 2 sene önce 3 takımda yarıştığını belirtti. bize katılmasında herhangi bir sakınca var mı acaba ?

yanlis bilmiyorsam yok
kanunlar degisti en son sanirim
yeni uye gibi islem yapilmasi lazim

ÖNERİ: Arabulucu kadrosu açılsın mı?
Not: Kadronun görev tanımı için:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1284#post-38059001

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET / HAYIR
4. TAKIM => EVET / HAYIR
5. TAKIM => EVET / HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET
9. TAKIM => EVET / HAYIR
13. TAKIM => EVET / HAYIR
14. TAKIM => EVET / HAYIR

OYLAMA DETAYLARI:
  • Oylama 5 Aralık 2014 Cuma günü sona erecektir.
  • Sonuç oy çokluğu ile belirlenecektir.
  • (Takım sayısı / 2) + 1 formülü uygulanacaktır. Yani EVET / HAYIR oylarından birinin seçilebilmesi için 7 oy gerekmektedir.

Çok teşekkürler hm22 cim.. Onur duydum.. Ne mutlu bana!
Çünkü hayattaki tek çabam, betimlediğin gibi bir insan olmak..
yok puskuutum yaa eskiden hedefim 55 idi simdi ise 65 bu kiloya geleyim baska bisey istemiyom ee o kilolar 6 sene onceydi yas aldik yaslandik artik insallah o gunleride goruruz
Ahh püsküütüm, ne mutlu ki sana, tam anlamı ile istediğin bir kişisin.
Bayılıyorum böyle kişiliklere.

Kaptanım, hiç sorma benim de derdim aynı.
Bir bak bakalım en altta kim var.
Tabi, tamamen benim suçum.

Ne demek sakıncası yoksa Püskütüm tabiki doğru olan ne ise o olsun... Bizler ne kadar doğru yapmaya çalışsakda hata yapabiliyoruz asıl sen bizim kusurumuza bakma şekerlik
Ellerine sağlık ve çok teşekkür ediyorum güzel temennilerin için, bitanesin

Ayrıca 1.lik hikayemi yazdım şekercim...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...siyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/page-26

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…