Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bugün bildirimde bulunamayan arkadaşımızdan alıntı:

biz 3.yuz bana gore
akrep takimindaki bir uye ortalamayi engeller diye listeye almayip bildirimde bulunmadi yazmis.belkide listenin ortalamasi degisecekti ve biz 3. duk
ama siz benim birincimsiniz
kullerimiz bile dusmemizi engelledi kizlar

Bu mesajı yazan ve bu mesajı beğenen arkadaşlara ithaf olunur.............

ben birinci degilimki
akrep birinci
o 60 lik haliyle 4,4 verirse ben 70 lik halimle 9 verecem haftaya hatta kilo alanlarida listeye almayacam canim

inanki kuduruyorum
ama biz 3. yuz ve onca olumsuz listeye karsi yureklice olduk.
honey kilomu sormustun az cok olaylara sahitsin ve ben sirf bu kadarla bile yemek yiyemedim midem kitlendi sanki

Bunca terbiyesizliğe ne yapılır ne söylenirki bilemedim şimdi!...

Son düzenleme:
Kizlar akrep ve beril bu konuyu gereginden fazla uzatiyorsunuz

1. Olalim , ceza almayalim vs. hirsiniz kendinizide cevrenizdekilerinide girdaba surukluyor . Varsa ikinizdede azcik hatrim bu konuyu uzatmayin artik
baharin dedigi gibi özelinizde konusup halledin :) burayi ve burda yarisan takim ve uyeleri ne kadar gerdiginizin farkindamisiniz ?

Bugün bildirimde bulunamayan arkadaşımızdan alıntı:

Bu mesajı yazan ve bu mesajı beğenen arkadaşlara ithaf olunur.............

Bunca terbiyesizliğe ne yapılır ne söylenirki bilemedim şimdi!...
Ne berilin yazdiklari nede senin onlari buraya tasiman hos degil akrebim

Yazdigim herseyin arkasindayim yaram yokki gocunayim
Sen cok gocunmusun ama kendini gizlexip sindice toplamana gerek yoktu
Ben öylede soylerdim

seaBahAR gayet kibar bir dille kendince üslubuyla ikaz etmiş birkaç kere, bölüm editörünüz ve diyet takımlarının koordinatörü olarak uyarısını dikkat almak yerine hala laf çarpıp karşılıklı polemiğe giriyorsanız gereken yapılır.

Ellerine emeğine sağlık bitanemmdereceye giren tüm takımlarımızı ve bireyselde derece yapan arkadaşlarımızı tebrik ederim bireyselde iki takım kaptanımzıın olması ayrı bir hoşluk gerçekten

Sonrasında yaşananlar ise hakikaten üzücü keşke böyle olaylar olmasaydı

Arkadaşlar herkese günaydın,

Yaşanan olay son derece rahatsızlık verici..
Lütfen bu olaydan dersimizi alıp yolumuza öyle devam edelim.
Dünyanın en haklı insanı da olsak; kullandığımız uslup, karşımızdakine yaklaşım biçimimiz bir de bakmışız ki bu "haklı" durumumuzu yerle bir etmiş.
Bu paylaşım alanında bugüne kadar kaç kere yazdım ben bile bilmiyorum..
Kimse kimseyi sevmek, kimse kimseye inanmak zorunda değil.
Ama hepimiz birbirimize saygı göstermek zorundayız.
Ve kurallarına uymamız gereken bir platformda olduğumuzu da unutmamalıyız.

Herkese iyi haftasonları diliyorum.

Sengcim.. kocaman kocaman teşekkürler sana..

Ellerine, emeğine sağlık..

Kızlar unutursam beni uyarın lütfen..
Yeri geliyor yönetim kadroları değişiyor, yeri geliyor sonuç listesi hazırlama programını güncellemem gerekiyor.
Bu düzenlemeleri aynı mesaj üzerinde yapmayayım..
Çünkü etik değil.
Benim yaptığım düzenlemenin ne olduğunu görebilmeniz için bir önceki mesajımın da orada durması lazım.
Dalıyorum yapıyorum..

Az önce Karar Defterini güncelledim. Bu sefer olması gerektiği gibi, yani yeni bir mesaj formatında. Hep böyle yapmam daha etik olur, dalıp da aynı mesaj üzerinde düzenleme yaparsam uyarın lütfen.

Şu hassaslığına, herşeyi ince ince düşünmene, adilliğine ve etik anlayışına hayranım püsküüt'ümm.

14. takımın kardeş takımı 13. takımmış..

13. takıma mesaj bıraktım..
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ama-yarismasi.138629/page-17407#post-38032480

Bilginize..

Yanlış değilse anladığım kadarıyla liste hazırlama sırası 14. takımın kardeş takım olarak biz görünüyorsak ben yapabilirim

Ben 14. Takim kaptani olarak izinliyim.. Haftada sadece yarim saat kadar gruba ugrama sansim oluyor.. Biz kaptan yardimcisiyla birlikte ayni anda izinde oldugumuz icin bizim takimin listesini de takim icinden bir arkadasimiz yapti..
Dolayisiyla sonuc listesini yapamadik.. Kardes takimimiza yardimi icin cokkk tesekkurederim.. Iyi hafta sonlari..

Sensiz buralar çok ıssıszdı be berilimmmm....
ah ah bide bana sor damla ya berilsiz bir 5. Takim berilsiz bir diyet berilsz bir bn ddusunemiyormm oyle benimsemisimki onu anlatamamm..resmen dun bunalima girmistm ya onu burda gorunce ne yapcagmi sasrdim ..daha cok seyler yazardim da bazen susmak en iyisi diye dusunuyorm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…