Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellssa büyük harflerle yazınca sanki çok kalabalık bir listeymiş gibi olmuş. valla hepsini harfiyen yapmak sabır işi tebrik ederim.

Ellssa büyük harflerle yazınca sanki çok kalabalık bir listeymiş gibi olmuş. valla hepsini harfiyen yapmak sabır işi tebrik ederim.
İlahiii, hep daha fazla yiyecekli olsun istiyoruz dimi diyet listelerini..
Canım ilk günün sütü acaip ödem attırıyor, mideyi küçülmeye hazırlıyor, ikinci günün sodası ise mideyi küçültüyor zaten..
Yani her günün ayrı bir özelliği var çok özel bir liste bu liste..
Aslında püskütüm bu listeyi diyet listelerine ekleyebilirmiyim sakıncası yoksa..
yst38 teşekkür ederim canım..

yok şey çok yemek değilde

İlahiii, hep daha fazla yiyecekli olsun istiyoruz dimi diyet listelerini..
Canım ilk günün sütü acaip ödem attırıyor, mideyi küçülmeye hazırlıyor, ikinci günün sodası ise mideyi küçültüyor zaten..
Yani her günün ayrı bir özelliği var çok özel bir liste bu liste..
Aslında püskütüm bu listeyi diyet listelerine ekleyebilirmiyim sakıncası yoksa..
yst38 teşekkür ederim canım..
Ben listeyi çok sağlıksız buldum diyet listelerine eklenmesini tasvip etmiyorum kesinlikle. Tabiki bu benim düşüncem.

İki alıntı yapınca neden cevap yazamadım anlamadım.. Neyse..
akrebim henüz okumadım listeni.. şöyle ki.. bu sana ait bir liste ise diyet yöntemlerimiz ve deneyimlerimiz bölümünde paylaşman daha doğru olur.
Ama eğer bir diyetisyene aitse ya da anonim olup da bir adı varsa o zaman diyet listeleri bölümüne açabilirsin.
Eğer olur da bir yanlışlık yaparsan ilgili bölümlerin moderatörü sevgili Efser seni yönlendirir zaten.

Sevgili Meksilina,
Listemi kontrol ettim.
se_zen ile ilgili bilgiler şöyle:
18/11/2011 tarihinde 58 kilo ile yarışmaya katılmış.
22/2/2013 tarihinde 56 kilo ile yarışmadan ayrılmış.
Kuralla göre; ayrılan yarışmacının yeniden yarışabilmesi için 6 ay geçmesi gerekiyor. Gereken süre geçmiş.
Bu nedenle de yeniden yarışmacı olmasında sakınca yok. Yeni üye gibi bildirim listene dhil edebilirsin. Yanına "ayrılan üye geri döndü" notunu eklemeyi unutma lütfen.

tşk ederim baharcım. Anlaşıldı.

Liste çok mantıklı geldi Akrep' cim ama ben bu türlü şok diyetlere nedense hiç ısınamadım. Aslında ilk günü deneyebilirim diye düşünüyorum ama ne derece sağlıklı hala emin değilim. Hepsini yapabildiysen süpersin çünkü gerçekten kısa ama zor bir liste.

Canım daha önce de demiştim, emziriyosan yapma ama emzirmiyosan yap..
Hatta benim takımda bir arkadaş da yapmak istiyor ben de tekrar edicem, hep birlikte yapabiliriz..Olmadı topiğimi de açarım birbirimizi motive ederiz..

Canım daha önce de demiştim, emziriyosan yapma ama emzirmiyosan yap..
Hatta benim takımda bir arkadaş da yapmak istiyor ben de tekrar edicem, hep birlikte yapabiliriz..Olmadı topiğimi de açarım birbirimizi motive ederiz..

Emzirmiyorum canım ama dedim yaaa. Şok diyet yapmak istemiyorum ama bu aralarda şu bir kaç kilo fazlalıktan çok sıkıldım. Çok yavaş gidiyor. Bir ileri iki geri derken motivasyon azalıyor. Yapmaya karar verirsem yazarım sana. Çok teşekkürler

ÖNERİ: Arabulucu kadrosu açılsın mı?
Not: Kadronun görev tanımı için:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1284#post-38059001

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET
4. TAKIM => EVET / HAYIR
5. TAKIM => EVET / HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET
9. TAKIM => EVET / HAYIR
13. TAKIM => EVET / HAYIR
14. TAKIM => EVET / HAYIR

OYLAMA DETAYLARI:
  • Oylama 5 Aralık 2014 Cuma günü sona erecektir.
  • Sonuç oy çokluğu ile belirlenecektir.
  • (Takım sayısı / 2) + 1 formülü uygulanacaktır. Yani EVET / HAYIR oylarından birinin seçilebilmesi için 7 oy gerekmektedir.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1284#post-38059001

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET
4. TAKIM => EVET / HAYIR
5. TAKIM => EVET / HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET
9. TAKIM => EVET / HAYIR
14. TAKIM => EVET

OYLAMA DETAYLARI:
  • (Takım sayısı / 2) + 1 formülü uygulanacaktır. Yani EVET / HAYIR oylarından birinin seçilebilmesi için 7 oy gerekmektedir.

Arkadaşlar,

Konuyla ilgili ya da ilgisiz hepinizden son bir kez daha ricada bulunuyorum.
A kişisi ile B kişisi arasında bir tatsızlık yaşandı. İkisi de hatalıydı. Yönetimden de gereken müdahale yapıldı.

Gerek bu iki arkadaşımız, gerek bu arkadaşlarımızın yandaşları, konuya dair konuşmayı lütfen ama lütfen bıraksınlar. Artık gündeme getirmeyelim konuyu. Siz yandaş sanıp kendinizi bir haber verdiğinizde, aslında yandaşı olduğunuz kişinin negatif duygularını yine alevlendirmiş oluyorsunuz. Bu doğru değil.

Yaşanmasaydı ama yaşandı ve bitsin lütfen.

Benim tavrımı bilen, bilir. Ben insanları diğer canlılardan ayıran en önemli özelliğin konuşma olduğunu düşünenlerdenim. Bu nedenle bugüne kadar yetkimi kullanmadan önce konuşmayı seçtim. Çünkü inandım ki; konuşarak çözebiliriz.
Üzülerek görüyorum ki; çözülmüyor.

Bu nedenle de bu yazdıklarımı son bir rica olarak görün lütfen.

Hepinize iyilikler diliyorum.

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET
4. TAKIM => HAYIR
5. TAKIM => EVET / HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET
9. TAKIM => EVET / HAYIR
14. TAKIM => EVET

OYLAMA DETAYLARI:

yaa sevgili puskuutum su bugune kadar kim kac kg verdi kisminda en eskisi benim sanirim yarismada su ilk takina girdigimiz zaman olmasa ne guzel olur yaa en altlardan yukariya cikamiyorum ben yaa
toplightcım.. o gün espri yaptım diye konuyu unuttum sanma..
dönem dönem bu konuyu konuşuyoruz paylaşımda, ben de nden böyle bir uygulama olduğunu açıklamaya çalışıyorum.
Fakat geçmiş mesakjlara şimdi ulaşmam zor..
O nedenle kafamı toplama ve zaman bulma optimum noktasını ilk yakaladığımda sana bu konuyla ilgili detaylı bir açıklama ve yönlendirme yapacağım.
Hani ben böyle uygun gördüm, böyle olacak gibisinden bir hava anlaşılmasın.. Açıklamalarım hazır ama kafamda..

yok yaa biliyorum bu liste ilk katılım tarihi itibari ile listeye girgiği kilodan devam ediyorda ben listede hedefime ulaşsam bile üstlere çıkamayacam hatta beril in üstte beni yakala sana şampanya sözü dedi ama şampanyayı kaçırdım
sen hiç uğraşma tatlım ben o gün öylesine dedim onu onunla uğraşıpta kendini boşyere yorma üzülürüm sonra zaten seni çok yoruyoruz bi de benim bu lüzumsuz şeyimle uğraşma

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET
4. TAKIM => HAYIR
5. TAKIM => EVET / HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET
9. TAKIM => EVET / HAYIR
13. TAKIM =>HAYIR
14. TAKIM => EVET

OYLAMA DETAYLARI:

1. TAKIM => EVET / HAYIR
2. TAKIM => EVET / HAYIR
3. TAKIM => EVET
4. TAKIM => HAYIR
5. TAKIM => HAYIR
6. TAKIM => EVET
7. TAKIM => EVET / HAYIR
8. TAKIM => EVET
9. TAKIM => EVET / HAYIR
13. TAKIM =>HAYIR
14. TAKIM => EVET

OYLAMA DETAYLARI:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…